Badi erkeği güzelleştirir mi?

Ya ben badi ye yani kas geliştirmeye gidiyorum bazı kızlar bana dedi gitme hiç yakışmaz sana dedi sizce nasıl olur baklava dilimleri...

0|0
15|10

En İyi Kız Görüşü

• kaslı vücudu her kız beğenir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Hoş: link

İğrenç: link , link

0|0
    0|0
  • biraz olduğunda hoş duruyor.abartıldığında çok itici bir görüntü oluşuyor.sanki sadece kaslardan oluşmuş geriye bir şey kalmamış gibi.

0|0
    0|0
  • Yaşın daha erken .. Gitme boyun kısa kalır..

0|0
    0|0
  • Yakıştığını düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • çiroz bir erkek benim hiç ilgimi çekmez..ama çok çok aşırı vücut geliştirmiş olanlar da bana itici geliyor.geniş omuzlar,kas yapmış pazular...Tadında olmalı..kas yığını olmak,hele bir de yaşlanıldığında,itici...

0|0
    0|0
  • bnce sadece vücudunun biraz yapılı olması iyi öyle kassız kız gibi erkkler itici gelir bana abartma kas konusunu ama kaslı vücuda bütün kızlar bayılır

0|0
    0|0
    • saol teşekkür ederim de aslında bende kalp ritmi bozukluğu var doktor tavsiye etmişti :)

• zaten vücudum şu anda verdiğin foto daki gibi...

• yeter o zaman bence

• ikizkenar ucgen olma sen yine de. azcik yapili, biraz da kasli iyidir.

0|0
    0|0
  • kısa boylu isen garip görünebilir ama yakışacaktır

0|0
    0|0
  • çok kötü gerçekten olduğunuz gibi kalın

0|0
    0|0
  • Fazlası itici olabiliyor..

0|0
    0|0
  • e herıld yani:))

0|0
    0|0
  • abartmadıkça güzel oluyor

0|0
    0|0
  • kas güzel şey

0|0
    0|0
  • Fazla olmadığı sürece.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kas seven için hoş olabileceği gibi tam tersi bir durumda söz konusu olabilir.Güzel aslında kaslı vücut.

0|0
    0|0
  • Baklavayı bilmem de hafif göğüs kası ve pazu erkeğin olmazsa olmazlarındandır diye düşünüyorum. Göğüsü abartma ama biraz yap sonra da aralarını aç tamam :)

0|0
    0|0
    • abi şu anda vücutum çok güzel göğüs kaslarım da büyük kızlardan çok erkekler ellmeye başladı :D

• link

sence?

0|0
    0|0
  • hocam git tavsiye ederim şahsen ben gidiyorum. Fazlaya kaçmamanı tavsiye ederim. Fazlası kötü duruyor , fit denilen kavram varya onun gibi olsan yeter bence..

0|0
    0|0
  • kızlar için değil sağlığın için spor yap

0|0
    0|0
  • güzelleştirir

0|0
    0|0
  • fazla abartılı olmasa iyidir.

0|0
    0|0
  • badi faydalı bir spordur.

0|0
    0|0
  • abartısız ve orantılı şekilde olabilirse erkekler de durusu degiştirebiliyor.

0|0
    0|0
  • çirkinleştirir bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...