Dinlenmiş bir telefonun ses kaydı ne zaman çıkarılır ?

Arkadaşlar dünden beri gündemde olan Tayyip Erdoğan ve oğlu Bilal' in ses kayıtları medyaya düştü. Fakat bir arkadaş Tayyip Erdoğanın o sırada canlı yayında olduğunu, dolayısıyla gerçek olmadığını iddia etti. Dinlenen bir telefon konuşmasının ses kaydı, ne zaman medyaya düşer, ortaya konulur ? Telefon konuşmasının canlı yayından önce olma ihtimali nedir ?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Canlı yayında olduğu dakikalarda görüşme yapılmıyor kanıtladılar bunu. 5 dakikada anlaşabilir bir işlem montaj olup olmadıgı bu kadar geçikmelerinin sebebi bunun acı gerçek olmasıdır ortalığa saldığı boku nasıl temizleyecekler onun planlamısını yapıyorlar muhalif partilerdede azıcıkg*tolsa cıkarlar belgelerle kanıtlarlar .. kendileride biliyorlarki iktirdar olursak biz bir bok yapamıcaz bizden anca muhalif olur o yüzden korkuyorlar akp giderse onlarında ne mal oldugunu daha iyi anlıcaz korkusundan açıklama falan yapılmıyor olayın üstünden zaman geçmesini bekleyip yalanlıyan belgelerle insanları gene kandıracaklar ve 2015 seçimleride görücez bizim milletimizin ne kadar salak oldugunu

0|0
    0|1
    • Büyük ihtimalle bunu da unutturmaya çalışacaklar. O zaman da kendileri kanıtlayacak gerçek olduğunu. Ama görüşmenin canlı yayın sırasında olmadığına dair bir kanıtı ben bulamadım malesef. Eğer sen bulduysan yollar mısın ?

• adam ol efendi ol,ağzını bozma.benim görüşüm akp.sen neyi tutarsan tut

• O zaman sana tayibin laflarını söyliyeyim adamlığı sizden öğrenecek değiliz ama başbakan adam olmak için adam gibi yaşamak lazım kardeşim gözünü aç gözünü 3 maymunu oynayacak alayı 2 gün sonra bu söylediklerimin hepsini kanıtlayacak

Kızlar Ne Diyor 1

• Herkes bir şeyler iddia ediyor. Ama önemli olan kanıtlanıyor mu ? bunu tartışmak gerek.

0|0
    0|0
    • "Kanıt" dedikleri bir çok habere, yazıya baktım fakat her seferinde birbirinin aksi "kanıtlar" çıkıyor ortaya :)

• Ama başbakanın "Devletin kriptolu telefonunu dinliyor alçaklar" diye konuşmasından bir kesiti dinleyince, kendini ele verdiğini düşündüm bir an. Ama bu konuşma eğer bu ses kaydından sonra ise böyle. Öncesiyse yanılgı :) Bakalım ne çıkacak.

• Ben de öyle düşündüm ama zamanla izleyip görücez.

Erkekler Ne Diyor 2

• birileri ses kaydı diye bir şey yayınlıyor herkes sorgulamadan direk doğrudur diyor.kesinlikle art niyetli bir olay bu.

0|0
    0|0
    • Ama gerçek olan bir şey varsa, "montajın kanıtı" dedikleri ses kaydının komedi bir palavra olduğu. Bir odada "herhangi" bir 2-3 kişinin çekirdek çitleyerek "nasıl da montaj yaptık" tarzında konuşmalarına inananlar asıl komedi. Eve bir kaç arkadaş çağırıp, gerçek olduğuyla ilgili bir kurgu yapıp konuşsak, gerçek olduğuna da inanacaklar mı ? İronik. Ama bu ses kaydı tartışılmalı.

• link Bu nedir şimdi söyler misin ?

• tamam sen öyle düşün boşver.

• Siyasette o kadar çok kişinin ses kaydı kaseti filan vardır ki ne zaman çıkarlar ters düşer bunlar ortaya çıkmaya başlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...