Bir şampiyonlar liginin daha sonuna geldik mi?

Arkadaşlar bence chelsea bizi yenicek. burada yenemese bile (ki burada da yenicek) kendi sahalarında yenip turu geçen taraf onlar olacak. GS'liyim ama objektif bakmak gerekir.. Fatih Terim çıkarmıştı bizi Şampiyonlar ligine. keşke onunla devam etseydik.

Mancini bile ne takıma ne kendine güvenmiyor. Peki sizce ne olur objektif olun?

Yarın ki maçı kim kazanır onu da söyleyin turu geçeni de..

• Galatasaray turu geçer
    100% (3)73% (8)79% (11)Oy Ver
  • Chelsea turu geçer
    0% (0)27% (3)21% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray bitti demeden hiçbirşey bitmez!

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• iki tarafın şansı eşit benim gözümde. aldanmayın Mancininin sözlerine, zaten söylemesi gerekenler bunlar, biz iyiyiz deyip bir de rakibi gaza getirirse üstüne bizimkilerin üzerine serilecek rehavet kötü sonuçlar getirir.

ayrıca kim hangisinden yana olursa olsun Chelseayi tutanlar ancak galatasarayi bilmeden motive ederler :)

cut.

1|0
    0|0
  • bu gurur hepimizin arkadaşlar bütün türkiyenin. fenerbahçe cumhuriyeti hariç tabi.

Ali Sami Yen: Amacımız türk olmayan takımları yenmek.

Biz GALATASARAY ız

Biz Galatasaray cumhuriyeti değil cumhuriyetin Galatasaraylı evlatlarıyız.

Çarşamba günü o sahada kimin olduğu önemli değil Cimbom hep başı dik yürüdü yarında ALLAH ın izniyle başımız dik çıkıcaz o sahadan. Galatsaray his takımıdır. sizin inancınız yoksa

eğer içinizdeki cimbom SEVDAsını bırakın bir köşeye.

benim bu yazdıklarım SEVDADANDIR

1|0
    0|1
  • bence mancini mourinho gibi akıl oyunu yapıyor onları favori gösteriyor bunu da bilerek yapıyor yoksa bu şekilde konuşacağını düşünmüyorum ayrıca zaten onlar favori ama Galatasaray 2 yıldır açık ara bu ligin şampiyonu geçen sene çeyrek final oynadı bu sene gruptan çıktı ve baktığın zaman belki onlar kadar değil ama kötü bir kadromuzda yok yani demem o ki iki taraf açısında da zor maç olacak ve umarım galip gelen biz oluruz juve yi elediğimiz gibi bunlarıda eleriz.

1|0
    0|0
  • sen Galatasaraylı değilsin hayatınızda şampiyonlar liginin ne olduğunu avrupa kupalarının ne olduğunu Galatasaraydan öğrendiniz istediğiniz kadar çatlasanızda patlasanızda bu akşam siz Muhteşem Yüzyılı izlerken Galatasaray daha önce onlarca kez yaptığı gibi avrupanın tozunu dumanına atmakla meşgul olacak

0|0
    1|1
    • saçmalamaa fanatik GS'liyim ama objektif bakıyorum. boşuna umutlanıp maç sonunda üzülmekten iyidir objektif olmak

• sen Galatasaraylıysan bende Ünal Aysalım hiç inandırıcı değilsin Galatasaray kendi sahasında kimleri kimleri devirdi

• inanmak zorunda değilsin. inşallahhh Galatasarayımm kazanırr. ama bjk maçında oynanan futbol hatta bursa ve eskişehir haricinde oynanan hiçbir futbol bana yeterli gelmedi

• galatasaray bitti demeden bitmez $)

1|0
    0|0
  • Chelsea sonsuz başarılar kalbimiz Chelsea ile seyrantepeyi cincona dar et Chelsea

0|0
    1|0
  • Galatasaray turu geçer

çünkü

Galatasaray

****TÜRKİYE'dir...****

1|0
    0|0
  • Ne zaman herkesin umudu bittiyse Cimbomum herkesin yüzünü kara çıkardı.

1|0
    0|0
  • Teknik direktörünün inanmadığı takıma biz nasıl inanalımki, söylermisniz?

1|0
    0|0
  • Kendini bilen taraftari seviyorum.

1|0
    0|0
  • Sağlık olsun...En azından Mart ayında bile hala avrupa maçı seyrettiriyoruz insanlara.. = )

1|0
    0|0
  • Galatasaray bitti demeden bitmez. Mancini akıl oyunu yapıyor.

1|0
    0|0
  • Artık Fatih Terim'i unutum Takımımıza destek verirsek Daha iyi olur

Juventusu'da Fatih Terim yendi sanırım.

0|0
    0|0
    • Fatih Terim Real madridi yendi. hemde sahayı ona dar ederek.

• mancini bile takıma güvenmiyor o adamın neyini destekleyim. yenmemiz için mucize lazım dedi %80 chelsea yener dedi

• her teknik adamın bildiği vardır.juventusada öyle demişti Fatih terimi düşman yapıcaksınız Bizim işimiz takımı desteklemek Cok uzattın gereksiz yere.

• Galatasaray 3-1 yenilecek

0|0
    0|0
  • ya güleriz yda güleriz kalede Mehmet bölükbaş yok muslerada yiyor ama defansa aayr çektik 2. yarı

0|0
    0|0
  • Dünyada 3 sevmediğim nefret ettiğim ülke var.İngilizler israiller amerikalılar. Yarın o ingilizleri sahaya gömecez.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• biz bu maçı gol yemeden tamamlarsak turu geçeriz

1|0
    0|0
  • Allahın çakma şerefsiz Galatasaraylısı seni

0|0
    1|0
    • ne diyosun lan sen sensiz şerefsizzz ben fanatik GS'liyim yarında maçına gidiyorum bilip bilmeden konuşma !

• Alır tabi şimdi olmasa da alacak zaten

• evet bir gün alacak zaten. bunu sadece Galatasaray başarabilir. ama şimdi bu sene alamaz. alamaz dedim die de gs li değilsin de

• Gsli değilsin tatlım. Bye.

-Hatta kız da değilsin.

1|0
    1|0
    • objektif olmak sizde bu düşünceleri uyandırıyorsaa okey...

mancini bile takıma güvenmiyor

• Juve için de aynı söylemler vardı

• juve kötü oynuyor Trazon maçınca nasıl oynadıgını gördük

normal şartlarda oynasaydık belki yenemeyecektik zor şartlarda oynadık

Yükleniyor...