Hiç aldatıldınız mı? veya aldattınız mı?

hiç aldatıldınız mı? aldatıldıysanız nasıl oldu? öğrendiğinizde neler yaptınız? aldattıysanız niye ve nasıl aldattınız (sevgilinizin yakın arkadaşıyla falan filan gibi) evet arkadaşlar bizimle paylaşın lütfen ...

0|0
112

En İyi Kız Görüşü

• aldatıldım 2 senelik bir ilşkim vardı çok aşıktım meğer adam beni 2 senede defalarca aldatmış yüzük takmıştık yüzüğü başka kıza bile vermiş 5 kişiyle aldatıldım o gunden sonra aşka inancım bitti ve baskasıyla çıkmaya başladım onu unutmak onun ıntıkamını baska bir erkekten almak için haketmediğini bildiğim halde sinirle evet bende onu aldattım öğrendi ayrıldık ama gerçek askı ve sevgıyı onda buldum ask kapımı caldışu an4 senedir beraberiz nişanlıyız :)

0|1
    0|0
    • 5 kişilik büyük bir boynuzdan sonra gelen 4 senelik nişanlılık :) geçmiş ve hayırlı olsun :)

• aynen öyle allah bir kapıyı kapatıp diğerini açarın örneği bu :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Aldatan aldanır Rabb'im yaşatmasın

0|0
    0|0
  • Aldatildim. 1 senelik bir iliskim vardi . ben amerikaya gitcektim ama onun icin donecektim neyse bir gun bir kizla gordum arastirdim kizi. kiz bana sevgilisiyim ben dedi. yikildim. sonra ayrildim ama ayrildigimi bile soylemedim. mesaj falan atiyodu inkar ediyodu falan. en sonda tamam aldattim ama sen gidecektin seni unutmak icin yaptim dedi. anladigin baya bir serefsizdi.

0|0
    0|0
  • Aldatildim ama aldatmadim o kadar karaktersiz degilim

0|1
    0|0
  • Aldatmadım ama aldatıldım

0|0
    0|0
  • Aldatildim ama aldatmadim

0|0
    0|0
    • nasıl aldatıldın

• Yaklasik 1 yil beraberdik.Baska bir sehire gidip okumasi lazimdi gitti.Daha sonradan seni sevmiyorum falan dedi iste ayrildik daha sonra da bir kizla ciktigini ogrendim.Eski sevgilimi en iyi ben tanirdim ve yapmayacak seyler yapmisti.Kizla konusmalarim dahi oldu eski sevgilimle de birak pesimi falan dedi.Daha sonra ise o kizdan ayrilinca da benimle cikmak istedi tekrar kabul etmedim.Veşu anayni sehirde okuyoruz. :/

• Aldatıldım 5 kişiyle cıkıodu ve nişanlanmıs bıde çok kötü yaaaa :(

0|0
    0|0
  • evet aldatıldım

0|0
    0|0
  • Aldatmadım ama aldatıldım ..

0|0
    0|0
  • Aldatıldım hem de ölüm gibi oldu. İlk aşkım kardeşimle (bak kardeşim dediğim insanla değil öz kardeşimle) beni aldattı. Tabi ben çok sonra öğrendim. Şimdi ikisiyle de görüşmüyorum

0|0
    0|0
  • Aldatilmadim en azindan ogrenmedim ama aldattim

0|0
    0|0
    • Neden aldattın?

• Yok ya cok cirkin bir hareket aklima geldikce pisman oluyorum ama oldu iste naparsin :)

• Acımasızca :(

Erkekler Ne Diyor 2

• Aldattım Aldatıldım ama son kez ağlıyorum. Şaka şaka hiç sevgilim olmadı.

0|1
    0|0
  • Aldattıgım oldu aldatıldıgım oldu ama hıc uzulmedım gamsızlık ıslemıs :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...