Ablamın iş toplantısı ve eniştemin kıskanclık abartısı.

Ablamla eniştem calısıyorlar

ablamın iş toplantısı var enişte karsı cıkıyor ablamın bilgilenmesi lazım hemde baslarıı ablamın bulunması cok onemlı o toplantıda

enısde ıyıce abarttı gıdemessın felan yok sen karı kızssın erkeklerın ıcınde ne var vs vs tartısıolar bıktım artık sesımıde cıkartamıorm enısteme bagırasım gelıo ablamı ezıyo:(

enıstemınde toplantıları oluo ama o gıdıyo oda baslarıı ablam ona ses cıkartmıo sız ne dusunursunuz yaa bıkdım artk daha evlenmeden bole sorunlar cıkıyo evlenınce neler olur acaba ablama cok uzuluorm hep ezıyo onu enısdem ne derse o olucakmıs:U(

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• Kıskanclıgın en temel nedeni , alternatif karşısında kendini gucsuz hissetmektir. Kıskanan kişi , baskı kurdugu kisinin o alternatifleri görmemesi için dışarıya harcayamadığı gücü o kişinin uzerine yogunlaştırır ve abartır da ...

Bazı bayanlar bundan hoslanır , demekki seviyormuş diye bir de sonuc cıkarır. Oysa alakası yok , koruyucu olmayan her kıskanclık sevgiden bihaber ve yoksayan bir duygudur. Yoksayan duygular da sonunda o kişinin yasamının bir bolumunu ya da bir amacını ya da bir sonucunu giderek , gozunun icine baka baka yok eder.

Ablan da , sebebi anlasılmasa da boyun egerek o sonuca dogru ciddi ciddi gidiyor. İs hayatını ve kendine ait sosyal ve ekonomik gucu en sonunda kendisi de kucumseyecek ve enistene baglı edilgen ve bir daha kendi gucunu kullanamaz bir yaşama girecektir.

Her insan , peşinen namusu ile ekmeğini kazanır , sosyal garantilerini oluşturur. Şimdiden lazım gorunmese de , ablan emekliliğinden bile vazgecmek uzere.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Eee Anlam ne diye katlanıyor tüm bunlara? Hiç mantıklı değil. Mesai saati dışındaki toplantı beni de işkillendirir. Görüyorum yemekli akşam toplantılarını. Kesinlikle kabul edemem. Zaten Sevip değer verdiğim son sevgilimin de iş çıkış saatleri akle her türlü şeyi getirtecek derecedeydi. :-))

0|0
    0|0
  • Eniştenin kaybetme korkusu ablanı ilişkide söz sahibi olmaktan alı koyuyor... Ablanın tavrını net bir şekilde ortaya koyması şart öncelikle nasıl bir hayat istediğine sonra da bu ilişkinin bu istekleri karşılayıp karşılamadığına tekrar göz gezdirmesinde şiddetle göz gezdirmesinde yarar var... Ama seviyorum lafları bir süre sonra bu sıkıntılar karşısında yenik düşüyor maalesef o yüzden baştan bu tür hususların değerlendirilip ilişkinin gözden geçirilmesi şart...

0|0
    0|0
  • Ekmek kazanan kişinin işine müdehale etmek mantıklı mı ? Kadın çok geç geliyorsa belki sorun olabilir. Bu durumda da beyefendi gidip alıp getirebilir.

0|0
    0|0
  • evlenmeden böyleyse evlilikleri çok da iyi görünmüyor.çalışanla evlenmeyecek o zaman

0|0
    0|0
  • evlenmeden enişte nasıl oldu bide bayram deyil seyran deyil enişten seni niye öptü

0|0
    0|0
    • 1 ay sonra dugun olcak ya ondan :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Eget ablanizin düsüncesi buysa...yani o ne diyorsa öyleyse

bence sorun yok demektir

Bir insan buna kendisi razi olabiliyorsa ne yapilabilir ki?

Fakat bu cok yanlis bir durum

Sonucta söz konusu olan is.Beraber tatile,gezmeye gitmiyorlar ya.

Mantikli ve birlikte oldugu insani seven hic bir insanin böyle bir tavir takinacagini

düsünmüyorum

Söz konusu enisteniz seviyordur belki...bilemem ama su davranisindan bencil ve

mantiksiz oldugunu söyleyebilirim acikcasi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...