Arkadaşlar aşk bumu gerçekden :) ?

nişanlımın herzaman yanında olup onun mis gibi cennet kokan saçlarını koklayıp ona sarılıp doya doya gözlerine bakmak istiyorum hiç yanımdan ayrılmasın hep benime yanımda olsun omzuma kafasını koysun elimi tutup hiç bırakmasın istiyorum onsuz geçirdiğim her an hersaniye acı çekiyorum onunla 2 saat konuşamasam resmen yüreğim parçalanıyor 1 gün ayrı kalsam ağlamaktan gözlerim kanlanıyor uyku tutmuyor sizce aşk gerçekten bumu ? :)

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• benimki böyle olsaydı keşke ...

0|0
    0|0
    • seninki nasılda

• :( ben tam 30 dakikadır konuşamıyorum nişanlımla çünkü uyudu :( kafayı yiycem ya :(

• yok artık sen gerçek misin ya ?

Kızlar Ne Diyor 2

• fena bağlanmıssın

0|0
    0|0
    • sorma :) şu son iki hafta geçsin zaten ondan sonra herşey çok güzel olacak evleniyoruz :)

• zaten sorulan soruların hepsine baktığımda % 80 oranla ya aldatılanların intikam soruları ya da terkedilenlerin acı çekme soruları çıkıyor :D

• en çok onların ihityacı var napsınlar :) çok mutlu oldum valla sevenler hep kavussun böyle :) darısı başıma inş :)

• Kesinlikle :)) Boyle erkekler kaldi mi ya :)

0|0
    0|0
    • al sendemi bürütüs :D ya önüne gelen böyle diyor arkadaş türümün son örneği felanmıyım anlamadım :)

• 6 Desem neden 6 dicektin :D

Erkekler Ne Diyor 2

• çok hızlı gidiyosun dikkat et hızlı giden atın dışkısı tez düşer derler :) ağırdan al biraz sevdiğini acı çektiğini özlediğinide çok belli etme.

0|0
    0|0
  • aynen bu kadar bellı etme. Heyecanını da bıtırmemeye calıs. Ozlemenın kıymetını bıl :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...