Melo beşiktaş maçından sonraki hareketiyle hangi cezayı almalı?

melo Şu an en sevimsiz yabancı futbolcu olarak ilk sırada yer alıyor melo dans mı etti ?

• Melo semapatik bir dans yaptı cezaya gerek yok
    30% (3)52% (12)45% (15)Oy Ver
  • Melo rakibini aşağlayıcı harekette bulundu sözleşmesi iptal edilsin
    10% (1)13% (3)12% (4)Oy Ver
  • Melo sürgün edilmeli sınır dışına çıkarılmalı
    10% (1)4% (1)6% (2)Oy Ver
  • Melonun lisansı alınmalı
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Melo idam edilmeli
    50% (5)31% (7)37% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|19

En İyi Kız Görüşü

• melo iyi ki meirelesin yaptığını yapmadı yoksa linç ederlermiş melo bu ülkede sevilmiyorsa demekki melo takımı adına doğru şeyler yapmış

1|2
    2|3

Erkekler Ne Diyor 19

• Bizler söz konusu futbol olunca objektif olamıyoruz, ben BJK liyim ve cevam B şıkkı, Nitekim GS camiasına bu yakışır. unutmuyalım ki statta hiç bir BJK li taraftar yoktu orada bulunanlar GS li erkek ve BAYAN ve ÇOCUK taraftarlar vardı, O (Melo) şerfsiz bir yabancı oysa statta bulunan veya harekete maruz kalan onurlu Türk bayanlarıdır. isterseniz faşist değin ama bu hareket Türk toplumuna yapılmıştır çinkü bu toplumumuzun hoş karşılamıdğı bir harekettir ve ülkemizde yapılması biz Türk milletine yapılmış sayılır.

0|0
    0|1
  • sanki adam öldürdü* millet yapınca bir şey yok melo yapınca hemen gündem maddesi

3|3
    1|1
  • Meloyu göndermesinler o kulübede öyle şerefsiz oyuncular yakışır bülentler arifler gittiğinden beri o eksiği çekiyorlardı melo şerefsizlik kontenjanını burakla iyi dolduruyor

0|0
    0|1
  • Bence ceza verilmemeli o hareketi yaptıgı trubunlerde sadece GS liler vardı bildiğim Bjk liler ve diğer takımlılar ustlerıne alınıyolar ya ada Melo yu sevmedıklerı ıcın ugrasıyorlar.

Ayrıca Meireles tutunca birşey yok melo meırelesınkının yanından gecmeyen şeyi yapınca herkes konusuyor Meireles in yaptıgında kanallara rtuk ceza bile verebilirrdı bence.

0|0
    0|0
  • Melo semapatik bir dans yaptı cezaya gerek yok

0|1
    0|0
  • bir hafta kemik yememe cezası verilsin:)))

0|2
    0|1
    • kemikler Emre ve Volkan'a gittiği için stokta kalmamıştı zaten :)

• hasan nerden biliyorsun emreyle volkana gittini yoksa kemikleri sen yedin onlara iftiramı atıyorsun :))

• emre denen biri var ona ceza vermeye gerek görmeyen federasyon bakalım napacak azizin uşakları

0|1
    0|0
  • Ceza verilmez... Verilmemeli

0|0
    0|0
  • Aynı hareketi Kuyt yapmış onu niye idam etmiyorsunuz. Zavallılar...

0|1
    0|0
  • Motta tükürünce problem yok Melo koyunca auvvv

0|1
    0|0
  • Bende sevmiyorum ama ceza verilecek bir davranış değil o

0|1
    0|0
  • cezaya gerek yok

0|0
    0|0
  • Melo kendi ülkesine özgü bir dans sergilemiş olabilir fakat bizim ülkemizde bu dans yadırganamaz şahsen Galatasaraylıyım ama kötü bir dans ve tasvip etmiyorum. Kanaatim Meloya Galatasaray yönetiminin uygulayacağı para cezası.

1|0
    3|2
  • Melo karakteri bozuk bir oyuncu ama en sevimsiz yabancı futbolcu değil bence tabiki benim fikrim ;)

0|0
    5|3
  • melo idam edilmeli

0|0
    0|1
  • ne desem bilemedim şimdi aklımda birşey var ama söylemesem daha iyi :)

0|0
    0|0
  • Melo havlasin sadece !

0|0
    1|2
  • melo idam edilmeli :))))

0|0
    0|2
  • Melo geçen sezonun ortalarından beri ligimizin hiçbir taşkınlık yapmayan,kendisine defalarca kez sert faul yapıldığı halde sesini çıkartmayıp sineye çeken,sadece ve sadece futbolunu oynamaya odaklanmış ve açık ara ligimizin en iyi futbol oynayan oyuncusudur.

Kalitesi,coşkusu ve taşıdığı takım ruhuyla ligimizdeki pek çok oyuncuya rol-model olması gereken biridir.

2|1
    0|1
    • sımdı galatasaraylı oldugun bellı zaten yorumda ondan mı sezon baslarında kötu gıttıgınde sövuyordunuz adama buraga da sövuyordunuz sonra kral kral sız sevıyorsunuz böyle karaktersız oyuncuları

• karaktersiz,adeta kenef gibi oyuncu görmek istiyorsan meireles,emre beleşoğlu,volkan,alves,caner gibi oyunculara bak.

Kızlar Ne Diyor 5

• Neden ceza versinler ki PFDK sizin gibilerin baskısında dayanamadılar sevk ettiler tabi Melo'yu ama elde var 0 :)

0|0
    0|0
  • Melo Türkiye ligine yakışacak bir futbolcu değil.

0|0
    0|1
  • idam edillmeli ağır olur ülkemizden gitsin yeter

0|2
    4|3
  • bence hadım edilmeli :D

0|0
    1|2
  • Striptiz yapti.

Hiammjkllpd

0|0
    1|2