Olsun varsın pişman değilim, biraz üzüldüm hepsi bu..

dostlarım eski sevgiliyi geri döndürmenin yolu nedir. böyle olursa kesin ötesi geri döner dediğiniz bir şey var mı her anlamda ? erkek arkadaşlarım özellikle size soruyorum sizin eski kız arkadaşınız ne yaparsa onu aklınızdan çıkaramazsınız ya da ayrıldığınıza pişman olursunuz ?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle küçük Candan Erçetin... Eğer seviyorsam sevdiğim gelsin seni seviyorum desin eğer ki arada sıkıntılı bir ayrılık veya farklı durumlar yoksa geri dönmem için yeterli... Ancak farklı mevzular baş göstermişse ayrılığımızda o sıkıntıları halletmeden olmaz...

1|0
    0|0
    • anlaşıldı bizde biraz arklı mevzular söz konusu

• İşte o farklı mevzuları çözüme kavuşturmanız veya bu hususları konuşup çözüm yolunda adımlar atmanız önemli...

Erkekler Ne Diyor 2

• açıkcası ben ayrıldığım kız arkadaşımla tekrar başlamam, ağzıyla kuş tutsa olmaz bana göre. Bitmişse bitmiştir. Ve her iki taraf için de böyle olmalı bence..

1|0
    0|0
  • bır erkek hata yapıp ayrıldıysa ztn hatasını anlayp sevdıgı ıcın gerı donecektır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayatımda tek bır defa bır ılıskıde psımanlık duydum o pısmanlıgı duydugumada pısman oldum be nasıl bır kısır dongudur .?

1|0
    0|0
  • Soru başlığı için gelmiştim

1|0
    0|0
Yükleniyor...