Galatasaray-Chelsea maçı skor tahminleri?

Galatasaray-Chelsea maçı skor tahminleri nedir sizce nasıl biter maç? Bence 2-1 3-2 gibi bir skorla bitecek ve Chelseayı yeneceğiz.

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• beşiktaş maçını örnek gösteren var ya :D

siz bilmezsiniz tabi bu maçların motivasyonu çok başkadır :)

bu maç 2-0 cimbom alıcak. statta o CL müziği duymak bile ayrıcalıkken siz nasıl oluyoda hala rakip takıma fırsat verebiliyosunuz.

bazıları juventus maçını bile tesadüf kazandı diyolar ulan biraz mantıklı konuşun düşünün karar verip öyle konuşun.

Pası drogba golü sneijder attı sizcede mantıklımı bu. avrupanın başka büyük bir takımında atsa bu golü yıllarca aklınızdan çıkmaz ama sırf cimbom yendiği için tesadüf oluyor demi. türkiyede ki bu fenerbahçeli düşüncesine mantığım sığmıyor ya gerçekten acıyorum size...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Asıl tahmin 1-1di ben 2-1 diye düşünüyordum en merak edilen performansı Drogba gösterir diye düşünüyordum fakat UEFA doğru tahmin etti

0|0
    0|0
  • 1-0 olsun bizim olsun

1|0
    0|0
  • berabere

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 1-0 Galatasaray

0|0
    0|0
  • Yeneceğiz inşallah. 2-0

0|1
    0|0
  • 3-2 Galatasaray yenecek

0|0
    0|0
  • kar yağmazsa chelsea 2 farklı kazanır

0|0
    1|0
  • 1-2/1-3

0|0
    0|0
  • 3-3 berabere

0|0
    0|0
  • 2 0 chelsea dıyom

0|0
    0|1
  • 5-0 chelsa alır :d abartmıyorum bak gör

0|0
    0|1
  • Oscar şov yapar galiba :p inş galasaray alır çok isterim çok zor dostum be tahmini skor 1-2

0|0
    0|0
  • Rüyanızda heralde :D Chealsea en az 3 atmazsa adam değilim.

0|0
    1|1
    • Yarın maç sonunda açık kimliğin ile bekliyorum dostum :)

• olur siz büyük (!) takımınızı çok abartıyorsunuz bu aralar rm sanmaya başladınız kendinizi kıçınızı drogbaya emanet ediyorsunuz karşıdaki beşiktaş değil yalnız chelsea hatırlatırım.

• Adamım nerdesin? 3 mü yiyorduk biz?

Yükleniyor...