Boğa burcu erkeğinin iyi ve kötü kuylarını yazarmısınız?

arkadaşlar boğa burcu erkeği hakkındaki düşünceleriniz nelerdir eski ya da yeni erkek arkadaşlarınızdan ailenizdeki boğa burcu erkeklerinin iyi ya da kötü huylarını yazarmısınız?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Babam.amcam boga burcu.Ailesine cok duskundur.onlari ac birakmaz.cok ciddidir.gec sinirlenir.ama sinirlenince de karsisindakini ezer gecer.bir az da gecmise yonelikler.o neden boyle oldu filan.geleceyi iyi bilirler.romantik degiller.insanlari gozunden tanirlar.obur hic degiller.insana.terbiye ve gene gore degisiyor tabii.her kes ayni olamaz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Boğa erkeği kadar obur insan yok.

0|1
    0|0
  • Erkek kardesim boga . Sorumsuz basina buyruk söz dinlemeyen

0|1
    0|0
    • bence bu bira boğa burcu özelliği değil yeni genç nesilin ortak sorunu

• benim kardeşimde yay burcu ama oda aynı:) aramızda 14 yaş olmasına rağmen saygı sevgi sorumluluk hiçbiri yok millet baba parası yer bu abi parası yiyor...

• Yüz verme tepeye cikiyolar snra :)

• burçlarla olucak şeyler degil bunlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• benim----kızlar boğa burcu erkeği tam evlenilcek erkektir

aaldatmaz-lükse düşkündür

siizi aç bırakmaz

yaşatır

0|2
    0|0
  • Boğa burcuyum- iyi yanı insanlığa bir lütufuz.

kötü yanı; diğer burçlarla aynı mumameleyi görüyoruz. Yazık. aslında çok gevşedi bu burç işleri.

Bence hicri takvime göre de burç yapılmalı, yandaş medya sevecektir bu düşünceyi eminim.

ÖRNEKTİR.

Boğa burcu: Bugün aklınız bir karış havada. Eğer zina yaparsanız namus kavgalarına karışabilirsiniz. Uzak durun. Hem kavgadan hem zinadan. İşyerinde patronunuzla ters düşebilirsiniz. Aman diyoruz, gıybetten ve dedikodudan sakının. Abdestinizle ilgili şüpheleriniz olabilir. Yeniden almakta fayda var. Allah kabul etsin.

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
    • Google dan merak etseydim oradan öğrenirdim ben insanların anlatmasını istiyorum siteler yuvarlama yapıyor

• Boga burcuyum.herseyin en iyisi bizdedir:) fazla fazla verilmis:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...