Artık onu bırakmalı mıyım?? :((

Çok çabaladım sevgilim cok capkındı bütün herseyıne onu delıler gıbı sevdıgım ıcın göz yumdum ama o hep yaptı inadına yapar gıbı gözümün önünde bile bana layık olmadıgını benı mutlu edemeyecegını annesının benı ıstemedıgını asla mutlu edemeyeecgını söyledi ondan sogumam icin herseyı yaptı kızlarla önümden mı geçmedı eve mı getırmedı ama bıtmedı ıste bıtmedı:( yınede gıttım onun yanına bana hıc bısey yapmadı ama tek dedigi söz sana kıyamam ben farklısın o gözle bakmadım hic bir zaman bakmıcamda hep sarılıp aglardım ona ben:( bazen hıc konusmaz bazende konusur dunde gidicem kurtulcaksn benden dedi memlketne gitcekms zannetmiyorum dönmeyecegını ama bende git dönme dedim görmesn gözm seni ama cok seviyorum 4 senedir böyle gitti cok bunaldım üzülen ben oluyorum haplarla ayakta duruyorum bana bu kadar eziyet ediyor:( baskası lafını duydugundada sen bensiz olamazsın yapamazsın diyor:( sizce artık ondan gitmeli miyim cektigim yeter mi onun gözünde cok saf temiz masum biriyim bunu kırletmek ıstemıyorum yardım edın ne olur ne yapmalıyım:(

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• sevmek yeniden doğmaksa seven insan ölürmü anlatmak kolay olsa gözden yaş dökülürmü senden

0|0
    0|0
  • Sorman hata hanımefendi

0|0
    0|0
  • Bırak tabi Seni hakedenlerle yola devam et bence :)

0|0
    0|0
  • Koy götüne rahvan gitsin.

0|0
    0|0
    • Beni yanlıs tanımasından korkuyorum ama bende ilgi sevgi bekliyorum ayrıca 8 yas var aramızda o herseyı yasamıs ama ben sadece onunla yasadım tutulup kaldım:(

• Unut gitsin değmez.

Kızlar Ne Diyor 6

• kendine gel be bırak gitsin gittiği yere başkasıyla dene başka uğraşlar edin okuyorsan okuluna bak okumuyorsan spora git kitap oku unutmaya çalış başka sevecek insan mı yok ilgilenme o sana gelsin sen ona gitme

0|0
    0|0
  • Aynı durumdayz kardesım onları sevıorz onlarsz olmuo:((( öylede bölede hrr yaptklarını sineye cekıcez

0|0
    0|0
  • seni üzen o değil sensin öyle birini sevmen beklemen boşa durduğun kabahat !

0|0
    0|0
  • daha genceciksin kendine yazık etmişsin. sen kendi değerinin farkında diil misin? hakediyo musun bütün bunları? sen kendine değer vermezsen bir başkası neden sana değer versin?

0|0
    0|0
    • 8 yas var aramızda o herseyı yasamıs bıkmıs belkıde ama ben sevgi ilgi bekliyorum yasamadım cunku ihtiyacım var bunlara açım onu cok sevdigimi bile bile bu eziyeti ediyor bana:(

• seni kötü tanıycak diye ayrılamıyosan takma ayrıldın diye kötü olmazsın zaten o da ayrılmanı istemiş. ayrıca kime ne ? rahat ol sen kendine inan güven gerisi boş

• kendini harap etmene hic gerek yok. iliskinin temelinde problem var. bos yere kurek cekme derim ben.

0|0
    0|0
  • Ayrıl. kesin ayrıl eevet ayrıl.

0|0
    0|0
Yükleniyor...