Sorun annaannem ya da bana göre..

Annemın 5 tane cocugu var 2si kız 3 ü erkek ama erkeklerın hiçbiri karısına söz geciripte bakamıyor teyzemın basında onca cocuk torun varken istiyor annem babama ragmen kabul edıyo ama ben nenemın bizde kalmasını bazen istemiyorum sınır oluyorum çunkü çok konusuyo huzur bozuyo babamla anlaşamıyo her bizden gittiginde birdaha gelirsem bilmem ne diyo ama hepte gelio sonra napım mecburem dıyo benı hep babama ve aileme karsı dolduruyo bide ben yalnızlıgı seven biriyim evde aksama kadar tek olmam varken nenemde var ona hizmet et hatta şu an bile sinir etmek için hizmetçiii diye bagırıyoşu anannemler ivedik 4 ler 10a kadar oyleyım .

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• benimle evlenirmisin :D

0|1
    0|0
    • ne alaka

• tam al gonlun olsun :D

• teşekkürler :D

Erkekler Ne Diyor 3

• ne deyim şimdi sana abim gece yastıkla boğ.. ya da yemeğine zehir at.. ama işte ne yazıkki öyle oluyor kadınlara önem verilmiyor emeklisi olsa huzur evinde rahat eder belki.. kadınlarımıza ne sosyal imkan nede tahsil verili,yor o kadın halen dünyayı 70 sene önceki gibi sanıyor size ayak uyduramadığından ve cahilliğinden yapıcı olacağına yıkıcı oluyor.. ama amcaların tam serefsizmiş.. benimkiler gibi aynı..

0|0
    0|0
    • aamcam degil dayılarım aynen ama oturdugumuz yerde cok agır abiler yani herkes tanır korkar adam sanar birde benım babama kılıbık derler utanmadan ki benım babaannem bizimle yasıyodu ve gelınının evınden kalktı ölüsü allaha sukur babaannem babamı doldurdugu için gecenlerde dayak yemıstım :D

• Ne de olsa büyüğündür yaşlıların çocuktan farkı yoktur, sakın kırıp üzme. Hizmetçiii diye bağırınca sen de buyrun efendim de şakaya vur, zaten isteyeceği ne ki ya çay ister ya da su. Sen hizmet edersen sana da bakacak birilerini yollar Allah.

0|0
    0|0
  • He diyip geçeceksin insan ne kadar değer göremezse susar

0|0
    0|1
    • kendıde farkında burada kalmaya mecburr kendı agzıyla dıyo deger verıyoruz buyugumuz sonucta ama insan sinirlerine engel olamıyorr

• Neyse istesende istemesende bir noktadan sonra sıkılıp dediğimi zaten yapıyor olacaksın bence zaman bırak D:

• aynen benım yaptıgım boşa kürek sallamak :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...