Diyelim ki sevdiğiniz erkek sizi terk etti...

Bu durumda ne yaparsınız? Peşinden mi koşar yoksa hiçbir şey yapmayıp bekler misiniz?

1|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• duruma göre değişir eğer

-gerçekten haksızsam ölümü göze alıp onu geri kazanırım..

-Fakat gerçekten haksızsa öldürseler yüzüne bakmam..

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• erkek olarak cevap veryrm erkek hata yapıp terk ettıyse hatasını anlayp ennde sonnda gerı donecektır bırkac uyarı yap sora beklemye bırak sevıyorsa yapamıyacak ztn gerı gelecek

1|0
    0|0
  • terk etmeden kastın ne? mesela bazı kızlar önce erkeğe belli bir yaşanmışlıktan sonra olmaz molmaz ayağı çekiyorlar, ardından da erkek tüyünce erkek terk etmiş mi oluyor? böyle bütün kapılar suratına kapatılmış bir erkeğin tüymesini kızların terk etmek olarak lanse ettiğini görüyorum...

0|0
    0|0
  • Giden bir insan sevilmez arkadaş;

Tıpkı yürüyen bir merdivende soluklanamayacağı gibi

0|0
    0|0
  • allah a şükrederim m.k gey' i ile uğraşmaktan kurtuldum diye link

0|0
    0|0
  • Ne koşacan ya bırak gitsin.

0|0
    0|0
  • gay değilim üzgünüm cevap veremiycem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Gururum baskın çıkar o yüzden hiçbişey yapmam ha çok seviyorsam belki mesaj atarım o kadar başka bişey yapmam

0|0
    0|0
  • nasıl , neden ayrıldığımıza bağlı eğer ben suçluysam elimden gelenin hepsini yaparım . ama o suçluysa , demekki zeytinyağ gibi suyun üstüne çıkmıştır onun içinn hiçç bişe demem sen bilirsin der geçerim :)

0|0
    0|0
  • hiç birşey yapamazsın .. seni terk eden kişi zaten bitirmiştir seni kafanda ..

0|0
    0|0
  • Duruma göre değişir tatlım.

0|0
    0|0
  • Terk ettiyse niye koşıyım arkasından ya gurursuz muyum? yüzsüz müyüm? terk edenle mutlu olunmaz zaten seviyosam ağlar ağlar susarım küçük düşmenin alemi ne? te allahım yarabbim yarasürallahım...

0|0
    0|0
  • peşinden koşmam..koşarsam şımarır ve havalara girer

0|0
    0|0
  • Ne beklerım ne kosarım yelken acarım :D

0|0
    0|0
  • bilmiyorum ki

0|0
    0|0
  • erkeğin peşinden koşarsan şımarır döneceği varsa da dönmez