Bildiğiniz fıkralar var mı?

Bildiğiniz fıkraları yazarmısın mesela ben bir tane yazim biraz uzun ama mutlaka güleceksiniz rahmetli ecevit ile ilgili...

Bir gün ecevit yurt dışı toplantılarına katılmak için ingiltereye gider.toplantıların ardından kraliçe elizabet eceviti kahve içmeye daver eder.ecevit sohbet arasında sayın kraliçe siz nasıl yönetiyorsunuz bu ülkeyi hiç kriz yaşanmıyor 'der

kraliçe;sayın ecevit yönetimdeki arkadaşlarının çok zeki olması gerekir.kafası çalışan adamlarla çalışmak lazım

ecevit;nasıl yani

kraliçe;mesela toni yi çağrayım gör der

ecevit;tamam çağrın bakalım

kraliçe telefonla toniyi arayarak yanına gelmesini ister.

toni;buyrun kraliçem..

kraliçe;toni sana bir sorum olacak hemen yanıtlamanı istiyorum.senin anne ve babanın bir çocuğu var ama senin kardeşin değil.kimdir bu.söyle bakalım

toni hafif düşündükten sonra 'benimdir' sayın kraliçem der

kraliçe;aferin toni gidebilirsin

ecevit;evet gerçekten zeki bir yönetime sahipsiniz

ecevitin dış gezi ziyaretleri bittikten sonra.aklından şu düşünceler geçer.'bende tr ye gittiğim zaman hüsamaettine sorcam aynı soruyu bilecekmi bakalım'

birgün hüsamettin'i çağırır ecevit

ecevit;hüsamettin gel sana bir soru soracam der.

hüso;buyrun sayın bakanım

ecevit;hüso sana bir soru sorcam bilecekmisin bakalım.senin anne ve babanın bir çocuğu var ama senin kardeşin değil kimdir bu

hüso düşünür düşünür.baktıki bulamıyacak cevabı.sayın bakanım benimm şu an işim var daha sonra cevaplasam olurmu der

ecevit;tamam git sonra cevaplarsın.

ecevitin aklından nasıl olsa cevaplayamıyacak gitsin bakalım der kendi kendine

hüso bir gün bakan mecliste yokken meclise toplar ya arkadaşlar takıldığım bir soru var siz belki bilirsiniz der meclise.sizin anne ve babanızın bir çocuğu var ama kardeşiniz değil kimdir bu.meclis düşünür cevap veremez.arka sıralarda oturan kemal derviş yüksek sesle seslenir ' benimdir' arkadaşlar der.

hüso ertesi gün bakanın yanına hızla gider

hüso;başkanım dünkü sorunuz yarım kalmıştı şimdi cevaplayımmı

ecevit;tabi neden olmasın söyle bakalım kimdir?

hüso;kemal derviştir başkanım

ecevit;hadi len ordan toni blayer dir

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bir adam varmış herkesi güldürüyormuş ama kendisi hiç gülmüyormuş doktora gitmiş doktorda demiş ki bir palyaço var o herkesi güldürüyor ona git demiş adamda demiş ki o palyaço benim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• :D ahahahaha iyiymiş

0|1
    0|0
  • bugün bir arkadaş anlatı çok hoşuma gitti, bir laz fıkrası anlattı. laz hep diyomuş ki çevresine ben bak hastayım, ben hastayım ben hastayım diyomuş kimse dinlemiyomuş kendisini. ben hastayım ben ölücem bana bakın falan. sonra demiş ben ölürsem mezar taşıma böyle yazın böyle demiş. mezar taşına yazmışlar ben hastayım dedim dedim bana inanmadınız bak ne oldu şimdi. he? yani bizim lazın mezar taşında öyle yazıyomuş. ben hastayım dedim dedim bak ne oldu şimdi gördünüz mü?

0|1
    0|0
  • Dur sana fıkra anlatacam

Sever sandım... güldü ve gitti :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...