Hayvanlara yapılan vahşet insanlıgınızdan utandırdığı oldumu hiç

dün osmaniyede 7 aylık kedinin ön bacaklarını kesen şerefsiz belki bilen vardir haberi ben kendi adıma insanlığımdan utandım kedi ve köpekler biziden hiç bir farkı olmayan hayvanlar ama bazen bu aralar onlara zarar veriliyor siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• gönderdiğim videodaki görüntünün nedeni erkekliği olmayan kuş beyinli erkeklerin erkekliği olsun diye gergedan avına çıkmalarından kaynaklı şimdi bunu tüketen erkeklerin bencede iyi bir gergedan boynuzuna ihtiyacı var bence.Vahşet ötesi !

link

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Gün geçmiyor ki insanları sevmemem için yeni bir neden çıkmasın.

0|0
    0|0
  • İnsan denilemeyecek yaratıklar onlar..

Suç değil de kabahat olarak görüldükçe, ağır cezalar getirilmedikçe hep devam edecek bu iğrençlikler..

0|0
    0|0
  • o yüzden insana değil hayvanlara bağlıyım...

0|0
    0|0
  • Onun Allah bin türlü cezasını versin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• haklısın ama bunlarıda göz önünde bulundurmalıyız suriyede diri diri insanların boğazları kesiliyor bu nasıl bir vahşet sence ?

0|0
    0|0
    • biri hayvan biri insan sen hiç eline silah veya bıçak alan kedi köpek gördün mü ben görmedim ama insan gördüm sonuçta hayvanlar savunmasız ama insanlar kendini koruyabilir

• tamam sensin kardeş o zaman sende başka konu aç bende seni desteklerim tamam

• ahahah :)

Yükleniyor...