Büyük bir sorun arkadaşlar lütfen yardım

eski sevgilimle aynı sınıftayız yanına sürekli bir kız oturuyo gülüşüyolar muhabbetler falan en sonunda kızı çektim kenara konusmıcaksın etmıceksn dedım yaptıgım yanlıştı sonucta ayrılan oydu ve karışmam hataydı bunu da eski sevgilim duymuş dünden beri niye böyle bişey yaptın niye böyle yapıyosun ki o kıza deyip duruyor 2 kere aradı soyledı yarınsıda yuzyuze söyledi gülerek söyluyor bide ee bende olsam bende öyle yaparım tabi çocugun egosunu nasıl tavan yaptıysam artık kıskanclıktan bidaha olmasın yaptıgın buyuk bir saçmalıktı dedi bidaha olmaz dedim hala daha nıye boyle bısey yaptın diye soruyor of napmalıyım ya neyin kafasında bu cocuk tamam yaptıgım dogru değildi ama onun bu kadar uzatmasıda saçma değil mi ?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• hata sende çocuğun ne diye bir taraflarını kaldırıyosun yüz verme görmemezlikten gel umursama git başka birini bul sende zaten seni gerçekten sevseydi bırakmazdı şimdi gönül eğlendiricek başka birisini bulmuş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• cok yanlis bir hareket yapmissin ve kendini kucuk dusurmussun. ve onu havalandirmissin bos yere. bence olan olmus ama sen yinede bunu telafi etmeye calis ve goz temasi bile kurmamaya calis ne kizla, ne de erkekle.kimse kendini nimetten sanmasin

0|0
    0|0
    • kücük düşen kız oldu bence çünkü eski sevgilime sana artık 5 metreden fazla yaklasamam demiş neyse dediğin gibi yaparım

Yükleniyor...