Yarın öleceginizi bilseniz ne yapardınız

yarın öleceginizi bilseniz ve bugun son günüz olsa ne yapardınız dürüst cevaplar

0|0
40|67

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşlar benim soruma gelin orada yarın ölmüyorsunuz birkaç haftanız var bu da daha çok çılgınlık yapabileceksiniz demek :D Soru 1060565 Şaka şaka birader yarın öleceksem eğer ki zaten şurada 21 dk. kalmış daha önce niye haber vermedin telefonum açıktı bir mesaj atar insan. Olaya bak ya birkaç dakika sonra gidiciyim son yazı yazdığım kişi KS üyesi sınırsız26 olacak. Kalbim buna daha fazla dayanamayacak ölümü 20 dk geri alıyorum şimdi yolcuyum. Hoşça kalın beni unutmayın sakın buradan tüm akrabalarıma selam göndermek istiyorum hepinizi çok seviyorum. ( la bari gider ayak yalan söylemeseydim :D )...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 40

• Eve gider son kez bir gusl abdesti alır namaz kılar ve sabaha kadar kuranı kerim okur, Allah'tan af dilerdim.

0|1
    0|0
  • Hiçbirşey yapmam ne yapıcam yalnız samimiyetlerine inanmadığım ya da geç kalan teselli idamdan sonraki affa benzer hesabı cenazemde bulunmasını istemediğim insanlar var onlaraın cenazemde bulunmamasına dair vasiyetname yazıp yatar uyurdum :) gerçi yazmayabilirdimde kindarlığı sevmem birde gider ayak öfkeli gitmeyim dimi :)

0|0
    0|0
  • İbadet etmezdim bütün herşeyi yumurta deliğe dayandığı zaman yapıyorum bari ibadeti şanıyla yapsaymışım. yapmamışım sağlık olsun.

Bir otobüse biner platonik aşkımın yanına gider ona uzun bir konuşma yapardım :) sonrasında bilmediğim bir otobüse biner gittiği yere kadar giderdim... sonrada the end.

1|0
    0|0
  • Ardımda kalmasını istemediğim şeyleri (kedim)verebileceğim bir yerler arardım. Ardımda madden manen bir şey kalmasın isterim

0|0
    0|0
  • Tepinir durur eğlenir gülerdim.Bolbol yemek çikolata vs yer, ailemi doyasıya öperdim. Sonra Allaha dua ederekten son ibadetimi yerime getirir.Tahtalı köye muhtar adayı olarak giderdim :)

0|1
    0|1
  • artık zamanımın kalmadığını bildiğim için kaderime razı gelir vasiyetimi yazardım.

0|0
    0|0
  • Hiçbirşey yapmazdım ..

0|0
    0|0
  • cenaze-mezar istemedigimi beni denıze atmalarını kedime eziyet edene kabus olucagımı tum aileye, gazete ve haber ajanslarına bu vasiyetimi gonderirdim sevgilimden ayrılırdım aileme de ona sehri terkettgimi soyleyin derdim son olarak 5 kg kına alıp odama koyardım camımın asagısındakı cımenlere uzanır muzik dinler ve içerdim

0|0
    0|0
  • Uyurdum heralt.

0|2
    0|1
  • zil takip oynardım asssjd

0|0
    0|0
  • ibadet edip tvbe ederdm :D

0|1
    0|0
  • öncelikle gıcık oldugum herkese bir güzel son gıcıklıklarım yapardım :D sonra sevdiklerimle vedalasırdım:D en son da uyurdum ya uyurken ölürdüm:D

0|0
    0|0
  • İntihar ederdim.

0|0
    0|1
    • Serap oldu mu şimdi ? Hayır zaten öleceksin topladığın iyilik Xperlerini niye yakıyorsun ? Belki onlar seni kurtaracak Cennete gitmeni sağlayacak şuan üzdün beni kalbim kırıldı daha fazla konuşamayacağım...:((

• Yarın ki sunumdan kurtuldum derdim :)

0|1
    0|0
  • Bütün insanları arayıp onları çok sevdiğimi söylerdim bol bol dua ederdim sevdigim insanlarla ölene kadar vakit gecirirdim.

0|0
    0|0
  • Eski sevgilimin yanına gider onu halasevdigimi söylerdim nasıl olsa olucem oda vicdan azabından geberirdi:-D

0|1
    0|0
  • tövbe ederdim :D

0|1
    0|0
  • Her zaman yaptıklarımı ... çünkü ölüm her an yanı başımızda her an hazırlıklı olmalıyız

0|0
    0|0
  • Müzik dinlemeye devam ederdim ölüm kapımı her an çalabilir

0|0
    0|0
  • Mezarımı kazardım.

0|0
    0|0
  • Tövbe ederdim bol bol

0|1
    0|0
  • Sanırım ölesiye kadar hala ne yapacağımı düşünüyor olurum..

0|0
    0|0
  • ek süre talep ederim.

0|0
    0|1
  • mezarımı kazardım yani :)

0|0
    0|0
  • Okuldan kaydımı alıp hocaların hepsine nah çekerdim.

0|0
    0|0
  • strese girmeden bugün kendimi öldürürdüm :D

0|0
    0|0
  • cenaze hızmetlerını arardım . no kactı ?

0|0
    0|0
  • Şehir değiştirirdim :)

0|0
    0|0
  • yorganı çeker yatar uyurdum :D

0|0
    0|1
  • Sevdiğim yemekleri yerdim

0|0
    2|1
  • Kızlar Devam
    10

Erkekler Ne Diyor 66

• Bir gecede yapmak istediğim herşeyi yapardım heralde ilk o kızın kapısıda gider bir seni seviyorum diye bağırırdım bu şart :) yağmur yağıyorsa bir yağmurda kosardım :D araba filanda çalardım sabah mı ölücem sabah oluceksem gün doğarkende bir gökdelenden atlardım. :D

0|0
    0|0
  • her çiçekten bal alırdım

yani kendimi hiç bozmazdım!

0|0
    0|0
  • Osman abiye karşı düşündüğüm kazıklı projeyi hayata geçirdim. ya da o bana geçirirdi bilmiyom tam ama ana konu kazık.

0|0
    0|0
  • Satabildiğim organları satardım parayı da aileme verirdim. Hayırsız evladın gider ayak yaptığı iyi bir şeyi olsun isterdim.

0|0
    0|0
  • Mezar yeri satın alırdım

0|0
    0|0
  • Eğer bu çok kesinle %1 dahi başka ihtimal yoksa direk kendimi öldürürüm çünkü 1 bir gün hayatımın en acı günü olurdu

0|0
    0|0
  • Namaz kılmak,dua etmek,sadaka vermek gibi manevi şeyler yapardım muhtemelen

0|0
    0|0
  • Maçtan sonra öleceksem bir şey yapmazdım maçtan önceyse vsiyetiimi yazıp maçı ölüme izletmelerini söylerdim aralıktan beri maçı bekliyorum :D

0|0
    0|0
  • Vizelerden yırttık diye sevinirdim

0|0
    0|0
  • Yarın öleceğimi bilsem; helallik alırdım. Öğleni dostlarıma akşamı aileme ayırırdım... :)

0|1
    0|0
  • Akşam erken yatardım.

0|0
    0|0
  • Bu insanlara bunları yapmaları için ölmesine gerek olmadığını anlatmaya çalışırdım galiba :)

İnsanlar her zaman kısa ve dar vakitlere yapmak istediği en güzel şeyleri sıkıştırıyorlar :)

Bunları yapmak için ölmeye gerek yok :)

0|0
    0|0
  • tövbe ederdim

0|0
    0|0
  • ailemle zaman geçirir son bir sabah suyuna balık tutmaya gider sonra eve döner ailemle kaldığım sohbete devam eder sonra koşa koşa giderim.heveslisi değilim yani bu dünyanın...

0|0
    0|0
  • bu dediginin garantisi varsa namazımı kılardım arabama atlar uçuruma son surat giderdim. ölümü beklicegime koşarak giderdim(espiri olarak demiyorum)

0|0
    0|0
  • İbadet ederdim.

0|0
    0|0
  • çok basit benden önce birilerini yollarım diğer tarafa siz gidin arkadan geliyorum derim

0|0
    0|0
  • Biraz ağlardım sonra Son bir defa tavuklu pilav yerdim bide sütlü nuriye tatlısı sonrada ailemle vakit gecirirdim söylemeden küs olduklarımla barışırdım :D

0|0
    0|0
  • Ölüm her aklına geldiğinde ah edip,vah edip inleme.bu halinle tanrı' yı incitmiş olucaksın.ecel kapını çaldığı zaman evi telaşa verme, o geldiği zaman sen gitmiş olacaksın...)

0|0
    0|0
  • sahil kenarına gıder öylece beklerdım...

0|0
    0|0
  • sevdiklerimle kokoreç yemeğe giderdim sonra abdest alırdım sonrası malum arkası yarın.

0|0
    0|0
  • cok seksı bır ıs arkadasım war ona zıplardım sanırım :D saka bır yana dua etmek en ıyı cozum sanırım

0|0
    0|0
  • Eski sevgilimden ozur dilerdim kibar bir sekilde ayrilirdim

0|0
    0|0
  • dur bir düşünüyim ıım... evet buldum yine bilgisayar oynardım

0|0
    0|0
  • sakal traşı ve kuaför ... başka ne yapayım çok ani bir haber oldu :( yazık oldu bana

0|0
    0|0
  • bi sikim yapmazdım zaten 5dk sonra ölebilme ihtimaliyle yaşıyorum

0|0
    0|1
  • en kalabalık meydanda cıplak bişekilde oturup hayatımad yapamadığım ve söyleyemedişm herseye ve herkese sölerim bağıra bagıra

0|0
    0|0
  • ot gibi geldik ot gibi gidiyoruz diye ağlardım

0|0
    0|0
  • mermiye kafa atardım.

0|0
    0|1
  • Sevdiklerimle vedalaşır 1-2 saatte kaza namazı kılardım.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    36
Yükleniyor...