Sevdiğiniz için ailenizi karşınıza alırmısınız?

Sevdiğiniz için ailenizi karşınıza alırmısınız? Size değer veren sevgilimi yoksa doğurup büyüten ailenmi?

1|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kızın ailesini karşısına alması sonraki aylarda yaşadığı en ufak problemde sıkıntı çekmesine sebep.Ama ben kız arkadaşıma durduk yere hiç yoktan sırf kıskançlığından bağırıp çağırıp evden defol dediği için annemi karşıma aldım.Zaten çalışan kadın çocuğuna hiç ilgi göstermediğini bildiğinden çok kıskandı ve saçmaladı.Şu an kız arkadaşım 4 yıl sonra ayrıldı ama ben anneme hala mesafeliyim hala her fırsatta kız b.k atıyor.Dedim bir daha hiçbir kız arkadaşıma yaklaşmayacaksın nokta.2 hafta oldu herhalde görüşmedik daha aramazsa aramam.Bu söylediklerim abez geliyor ama gelin görün hak vereceksiniz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hayır almam tabiki bizi büyütüp doquran çile çeken ailemi nasıl karşıma alayı bence seviyosa herşeye katlanıp ailenin dediğini yapar asıl sevgi budur işte

0|0
    0|0
  • Birini ailemi karşıma alacak kadar sevsem,ailem kıyamaz kabul eder.ne gerek var dramaya

0|1
    0|0
    • bunu gel de benimkine anlat:S...tabii benimki değil artık:S

• alırım aldım da :)

0|1
    0|0
  • Almam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Tabi ki de aile çünkü sen sevdiğine kaçarsan aile kavramını tam tadamayacaksın mesela çoçuğun olduğunda babanne dede diyecek ama siz küs olduğunuz için görüşemiyeceksiniz yani benden sana tavsiye ailenin de anlaştığı biriyle çık derim yoksa sorunlar bitmez

0|0
    0|0
  • evet...alırdım...idim ama bak di-li geçmiş zaman..bu saatten sonra cıkk!

0|1
    0|0
  • eğer aile boş mevzular için sorun çıkarmassa tabiki aile.

0|0
    0|0
  • Ailenin Yeri Farklıdır benim annemle babam Birbirlerini Sevmişler Kaçmışlar 3 Erkek Kardeşiz Şuanda Babamın Çakallıkları Yüzünden Annem Çok Pişman Kaçtıgına . aradan 23 yıl geçmiş düşün artık.

0|0
    0|0
    • annem babama kaçıp evlendiği için akrabalar tarafından belli edilmeseda hep - ler almıştır.

Yükleniyor...