Kızların erkeklere çanta taşıtması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kızların erkeklere çanta taşıtması hakkında ne düşünüyorsunuz? (: bana biraz garip geliyor.

• Taşısın
    47% (8)60% (3)50% (11)Oy Ver
  • Taşımasın
    53% (9)20% (1)45% (10)Oy Ver
  • Erkek dediğin çanta taşımaz!
    0% (0)20% (1)5% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Hadi dışarı çıkıyoruz, çantanı aldın içinde ne var ki o kadar ağır? hadi anladım yoruldun, topuklu ayakkabılarla neden çıkıyorsun? Hadi onuda geçelim, çantada ne var? montunun cebi yok mu?, pantolonunda cep yok mu? biz erkekler hiç bir şey mi taşımayız? bizde neden çanta yok? Hadi anladım kadınsın, o kadar kalemi boyayı yanında neden gezdiriyorsun yavrum, ressam mısın? karakalem mi çalışıyorsun? (((: neyin kafasını yaşıyorsunuz, erkeklere çanta taşıtmayın, küpeye alıştırdınız çanta için merhamet

0|0
22|10

En İyi Kız Görüşü

• Görüntü kirliliği taşımasınlar lütfen

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• böyle bir delilik olamaz nefret birşey ya sakın ha taşımasın yoksa ona erkek demem ben one öyle kadının yapıcagını erkek yapcaksa erkek demeye grk yokki ona.

0|1
    0|1
  • "Erkek dediğin çanta taşımaz"

gibi abartılı bir düşüncem yok.

Ama ben taşıtmam

Şımarıklık olarak görüyorum.

0|1
    0|0
  • Yol boyunca taşıtmak bana abes geliyor biraz. O an bir işim veya tutması gerekiyorsa 2 dakikalık taşıtırım sonra alırım :)

0|1
    0|0
  • erkeklerin taşımasına uyuz oluyorum. kız taşımıcaksa almasın yanına çanta . çok sinir olurum erkeklerin taşımasına yazık bee saflar

0|1
    0|0
  • Yok ya ben sevgilime bunu yaptırmam asla ben yakıştırmam değilki ona taşıtmak... taşımak istemiyorsam çanta almam...

0|1
    0|0
  • Kendi kol çantamı taşırım.

Erkeğin veya başka birinin taşımasına gerek duymam.

0|1
    0|0
  • Bence erkekler mecburiyetten taşıyo zaten ayıp olmasın diye "çantanı alıyım mı" falan diyolardır :D sevgilim koluma girsin elimi tutsun yeter ne çanta taşıtması :D

0|0
    0|0
  • ben taşıtmam. ha şöyle alışveriş yapmışsındır taşıyamıyorsun erkek taşısın ama kızın çantasını erkeğin taşıması çok saçma. , eğer bir rahatsızlığı falan varsa kızın o zaman tamam. ama sırf zevkine erkeğe ver taşısın mantığı kızın egosunu yüceltme istedğidir. yani bu erkek ben ne istersem yapar ezsem de ezilir gider demek yani bana göre. taşımayacağın çantayı yanına almicaksın arkadaşım. erkekler centilmen olabilir ama kimse kimseden üstün değil

0|0
    0|0
  • yerine göre taşıcak.. hoş bişey bence erkeğin gurur yapcagı tasımam diyecegı bir durum yok.. zaten erkek de sahiplendiği kadının çantasını büyük zevkle tasır 2 dk da olsa ;)

0|0
    0|2
    • bu yüzden yalnızsın (((:

• (: Erkeklere çanta taşıtan kızlardan bir halt olmaz. Ben bunu bilir bunu söylerim.

• hahaha çok gülerim bunaa :)) siz ona çanta tasıtma dersiniz bazı erkekler onlara sahiplenme der aradaki fark işte fazla yoruma grek yok .

• Taşısınlar tabi nolmuş

0|0
    0|1
  • hoş bence :d

0|0
    0|1
  • bize güçsüz diyenler onlar, taşıycaklar tabii :D

0|0
    0|1
  • Taşısın ne olacak ki? Ha yorgun değilse, öyle keyiften taşıtıyorsa o kızın dötü kalkmıştır.

0|0
    0|1
  • uzun süreli zaten taşımasın ama acil bir durum oldu ,elim dolu ki olmaz ama hadi olsun ya da bişeyler bakmak istiyorsam eşim kendisi elimden alır işim bitince zaten ona bırakmam

0|0
    0|0
  • kardeşime taşıtırım iyi oluyor arada bir işe yarasın kerata.

0|1
    0|0
  • mesela ev tasıyacaksınız

sızmı tasırsınız kadınlara mı tasıtırsınız ama ben tasırım tabıkı :D

KENDI ISIMI KENDIM GORURURM :D

0|0
    0|0
  • Tasitmam

0|0
    0|0
  • valla ben tasıtmıyorum ağır diye zorla kendi alıp taşıyo :) :)

0|0
    0|0
  • Bence saçma

0|0
    0|0
  • Kız demeden kolundan alan erkek candır

0|0
    0|0
  • Meraklı erkekler gördüm.

Ver çantanı ben taşiyim diyo napim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bavuldu valizdi koliydi taşınırda, yahu bir dünya zımbırtıyı doldurup çantaya çok ağır taşısan ya bakış açısına tav oluyorum. Hade umumi tuvalet önünde elinde çantayla bekleyen saksılardan kısmen oluyoruz ona sözüm yok...yok da 100lerce lira verip aldığın aksesuarın bana bir faydası yok, ayrıca çanta sahibinin de kombininin ayrılmaz parçası çantası bendeyse moda açısından skandal...asdfgh nerden bağlasam bilemedim, en iyisi çantayı geçirceksin kafasına asdfgh. Hep yapmak istemişimdir gibi bir savunma yeterince sert vurursan işe yarayabilir.

1|0
    0|0
  • Bana kimse taşıtıramaz çanta veya bavul herneyse benim olmadıkça ...

0|1
    0|0
  • agirsa tasirim cantayi ne olcak ya :)

1|0
    0|0
  • ''Sahibi var onun''belli olsun diye taşıtıyorlardır bence :) hani kimse yavşamasın diye

1|0
    0|0
    • Elini tutsun (: hem elini tutup hem çantasını taşımak büyük marifet. Ben yapamam açıkçası (: elini tutuabilirim yalnızca

• İşi varsa birkaç dk a tutabilirim ama öyle taşımam

• onda sıkıntı yok (: çarşıyı pazarı gezenlerden bahsediyorum ben.

• taşıtmak diye birşey söz konusu değil .. yorulduysa falan çantasını ben alabilirim . bunda birşey yok.

0|0
    0|0
  • Benim sevdiğim bir bayan olsun çanta da neymiş valla kendisini bile taşırım.

0|0
    0|0
  • taşıyadabilir taşımayada onun kararı

0|0
    0|0
  • lazım ama evraklar laptop vs. hepsi içinde

0|0
    0|0
  • Ablamın kini taşırım yazık kıza bavul taşıyor :)

0|0
    0|0
  • Erkeğe yakışmıyor!

0|0
    0|0
Yükleniyor...