Kızların erkeklere çanta taşıtması hakkında ne düşünüyorsunuz?

HızIı
Kızların erkeklere çanta taşıtması hakkında ne düşünüyorsunuz? (: bana biraz garip geliyor.

Taşısın
Taşımasın
Erkek dediğin çanta taşımaz!
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
+1 yıl
Hadi dışarı çıkıyoruz, çantanı aldın içinde ne var ki o kadar ağır? hadi anladım yoruldun, topuklu ayakkabılarla neden çıkıyorsun? Hadi onuda geçelim, çantada ne var? montunun cebi yok mu?, pantolonunda cep yok mu? biz erkekler hiç bir şey mi taşımayız? bizde neden çanta yok? Hadi anladım kadınsın, o kadar kalemi boyayı yanında neden gezdiriyorsun yavrum, ressam mısın? karakalem mi çalışıyorsun? (((: neyin kafasını yaşıyorsunuz, erkeklere çanta taşıtmayın, küpeye alıştırdınız çanta için merhamet
Kızların erkeklere çanta taşıtması hakkında ne düşünüyorsunuz?