Tolga Zengin'den Dany ve Melo yorumu. Düşünceler neler?

Dany bir hata yaptı deikoular çıktı ben sonuna kadar kefilim bende Trabzona karşı hatalar yaptım bunlar futbola var iye konuştu

Melo konusunda kimi Zeybek kimi Horon sever kimie Melonun dansını ama daha örnek davranışlarda bulunmalıyız dedi bence açıklamaları çok iyi ve yerinde siz neler düşünüyosunuz?

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• ''Felipe Melo şınav çekerken vücudunu yukarıya itmez, dünyayı aşağıya iter. Felipe Melo, herhangi bir insanın koşabilme hızından daha hızlı durabilir. Felipe Melo'nun çalım yediği oyuncu yoktur, geçmesine izin verdiği oyuncu vardır. Eğer Bruce Banner sinirlenirse Hulk'a dönüşür, Hulk ise sinirlendiğinde Felipe Melo'ya. İnsanların çoğu Süpermen pijaması ile uyumak ister, Süpermen ise Melo formasıyla. Felipe Melo bağırdığı zaman, birbirine yaslanan dağlar ortadan ikiye bölünür. Felipe Melo kötü bakarsa, soygun halindeki hırsız herşeyi yere fırlatır ve kaçmaya başlar. Felipe Melo'nun iki kafası vardır ve her ikisi de gol vuruşu yapabilir. Son olarak; Felipe Melo oyun sahasına geldiğinde oyunu o kazanır. Rakip takım kaybeder, ezeli rakipler kaybeder, hatta kendi takımı bile kaybedebilir ama Felipe Melo asla kaybetmez...''

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Tolga'nın kalitesi belli adam napsın ortalığı germeden bir yorum yapmış,bunu alıp Melo'nun dansının iğrençliğini güzelmiş gibi yorumlayan Gs'liler (buna Ünal Aysan da dahil )ancak kötü evladı savunmak zorunda kalan annelere ve babalara benzemektedirler.

1|3
    1|4
  • Tolga Zengin çoğu aptal taraftardan bile karakterli bir isimdir iyi ki futbolumuzda böyle karakterli insanlar da var

0|1
    0|0
  • tolga zenginin galatasaraylı olduğunu bilmeyen yok

0|1
    0|1
  • tolgayı severim çok Mülayimdir

0|1
    0|0
  • bence deeee

0|1
    0|0
  • Tolga Zengin hala kaptanımızdır hala gurur duyarız hala ADAMDIR :)

0|2
    0|0
  • Kalite farkı işte. Tolga hem kaliteli bir oyuncu hemde kaliteli bir insan

0|4
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Tolga'yı bir Beşiktaş'lı olarak Trabzonspor'da da çok severdim.

Gelmesine çok sevindim, dürüst, namuslu, efendi, adam gibi adamdır Tolga Zengin.

Soyadı gibi de gönlü Zengindir.

İnşallah sakatlık geçirmeden uzun yıllar Beşiktaş forması giyer.

0|1
    0|0
  • Adam olan farkını belli ediyor. Ağlasın gerisi çocuk gibi.

0|2
    1|0
  • karaktersiz volkan baksın kaleci nası olur

0|3
    1|0
  • Semihten sonra en çok sevdiğim adam gibi adam.

0|2
    0|0
    • size gelip musleranın yedeğimi olacaktı beşiktaşta yeri garanti canım :)

• Melo kendi seyircisinin önünde dans yapıyor bu adamlara koyuyor

Bir zamanlar pascal gibi elini atıp tombala çekmedi

Emre gibi ana avrat küfür etmedi bu beşiktaşlılar harbi sulu göz bebekler gibi

2|3
    1|2
  • Tolga adamın dibidir cok karakterli birisi. Melo'nun yaptığı hareketin bir kac örneği var marcelo ronaldo da yapmıştı aynı dansı ama Türkiye'de bu tür dans niteliğindeki hareketler Abartılır yapmaması gerekirdi. Dany aynı zaten canlı bomba şaşırmadım acıkcası hareketine

0|1
    0|0
  • tolga zengin farkı

1|2
    0|0
  • Tolga Zengin adam ya zaten

1|2
    0|0
    • Şuana kadar kötü bişyini duymaım bncede öle

• kesınlıkle öyle besıktaslıyım dıye demıyorum nasıl fenerde alex adamdı ise gs de selcuk vs yanı öyle söyle bir söz var bazıları anılarıyla bazıları analarıyla anılırlar diye

• Doru kardeşim :)

• Kimileri öküz altında buzağı, horoz altında yumurta aramayı alışkanlık etmişler

0|1
    0|0
  • Çok doğru konuştu üzerine diyecek birşey yok. Zaten Melo evinde o dansı yapsa veya şampiyonluk kutlamsından sonra yapmıştı yine şampiyonluk kutlamasından sonra yapsa kimse birşey demez. Ancak bunu rakibini yendiği bir maçtan sonra yapması yanlış sonuçta o dansın içinde TÜrk toplumunda hoş karşılanmayan hareketler var. Birde onun o surat ifadesi yok mu aklından geçenleri o kadar belli ediyor ki kızmamak elde değil. Ronaldo'da yapıyor o dansı ama adam gülerek gayet masum bir şekilde sadece dans etmek amaçlı yaptığını belli ediyor surat ifadesiyle.

0|0
    0|0
  • tolga candır!

1|1
    0|0
  • Aynısını zamanında Pascal yapsa neler olacağını tahmin edip gülüyorum sadece...

0|0
    0|1
  • naparlarsa yapsınlar.

0|1
    0|1
Yükleniyor...