En son ne zaman altınıza yaptınız?

evet sorumuz basit. evde işte okulda herhangi bir yerde bir anınız vardır anlatın ve detaylı olsun eğlence amaçlı

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Dün akşam altına işedim. Çeyrek altına ama

haşırt.

2|0
    1|1
    • saçma sapan cevap vermeyin düzgünce anlatın olayı

• önce efendi ol emri vaki konuşma.ardına sorduğun işemeli sıçmalı soruya felsefik cevap bekleme.ne sordun ki adam gibi cevap bekliyorsun bir de ?

• 5.sınıftayken yapmıştım :(

0|0
    0|0
    • olayı anlat

• Fantazi mi kurucaksın işte , sabah kalktım sırılsıklam olmuştum , amcam da gelmiş şansa.

Kocaman adam oldun lan diye azarlamıştı :(

• en son orta 1 e giderken yapmıştım, o zaman oturduğumuz evde tek wc-banyo vardı, sabah kalktım çok sıkışmıştım ama babam banyodaydı çıkmadı bir türlü daha fazla tutamayıp koyvermiştim mutfakta :))

0|0
    0|0
    • iyi yaptın yani orta 1 de bide erkeksin uzun tutman gerekir

• ahhaha baban mı of ama güzel bir duygu sıcak sıcak sıcak

• sorma ne demezsin :)) benim kuzenim öss de altına yapmıştı gözetmen izin vermemiş, bir sene daha bekleyeceğime altıma yaparım çözerim soruları demiş, sonra da yanındaki kazağı poposuna sarıp eve gelmişti, bayan bu arada, ama iyi oldu kazandı yani :)

• kardeş nasıl fantazilerin var seninde. bunları okuduktan sonra nasıl yemek yicen hayret yaw

1|1
    1|1
    • özele gel de derdini ordan anlat

• yaa boşver devletide ilgileirim merak işde

• yaw tamam madem seninde ilgi alanın bu söyleyelim o zaman. 5 yasındaydım. arkadaşın biri bir iğne verdi koskoca bir tankerin arka sipoplarına iğne sokarak yanyana iki tekelin havasını sonuna kadar indirmiştik adama yakalandığımız zaman o talihsiz olayı yaşadım

• Şimdi yaptım:)

0|0
    0|0
  • büyük olarak sanırım küçüktüm hatırlamıyorum tam olarak çiş olarak soruyorsun 12 yaşında :)

0|0
    0|0
  • korku filmi izlerken yapmıştım sevgilim de vardı yanımda :)))

0|0
    0|0
    • oha hikayeyi uzunca anlat bana saniyesi saniyesine o anı

• bir kız nasıl böyle iğrenç şeyleri merak eder anlamadım da

• kızlar s.çmaz ya da işemez dimi yaa hade git işine be anlat dedik eğlence olsun diye

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...