Sevgilim bana hakaret etti !!!

Bugün arkadaşımın nikahı vardı şehir dısına geldik. sevgilim çok kıskanç biri damadın iki erkek arkadaşı ve biz yemeğe gittik sevgilime haber verdim suclu oldum . evli ve çocuklular merak etme :D dedim güldüm aradı ne kadar rahat konuşuyorsun neden haber vermiyosun dedi byby dedi yüzüme kapadı. mesaj attım yüzüme kapadın ben gelemem mi dicektim dedim ya salak mısın bunu mu anlıyorsun dedi. düzgün konuş dedim daha fazlasını hakediyosun buna şükret dedi ne yaptımki ben? böyle şeyler yaşayan var mı ben mi abartıyorum

Güncellemeler:
al bide buradan yak. faturasının günü geçmiş onu haber veriyo ne zamab ödersin dedim param olunca dedi ağlıcam :(

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• canım eğer ciddi birşeyler düşünüyorsan en azından sevgiliye saygı açısından haber vermelisin böyle şeyleri ... eğeğr ona güven vermek istiyosan paylaş böyle şeyleri.haber vermeden gitmişsin demekki haber vermeden başka şeyler de yapabilr diye düşünürdüm ben olsam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• çocuk haklı ne işin var milletle yemekte. ben olsam terkederim.

0|2
    0|0
  • Ayıp etmiş sen doğrusunu yapmışssın haber vermişsn ama düşünceni suistimal etmiş. kıskansa bile bunu güzel bir dille anlatabilir ama evliler ve sana güveniosa kıskanıcak bir durum yok aslında sonuçta güvensiz bir durumda değilsin

1|0
    0|0
  • ne dedı ırıspımı dedı :))

0|1
    0|0
  • doğal olarak kıskanmış

0|0
    0|0
  • kiskanclik cok kotu bir sey!

0|0
    0|0
  • Arkadasın senin yerinde olsaydı acaba senin tavrın nasıl olurdu merak ettim şimdi.

Cevap beklerim.

0|0
    0|0
  • hakaret etmemiş resmen kıskanmış ben olsam bende sinirlenirdim

0|1
    0|0
  • daha ne yapabilirsin acaba... adamın yaşama sevincini elinden almışsın

0|1
    0|0
  • aynen adam baya abartmış :))

0|0
    0|0
  • tafra yapıyo üstüne düşme bukadar

0|0
    0|0
  • bence harbiden salaksın öylemi denir orda:))))9

0|0
    0|0
  • senin de arkadaşın varmış başka adamlarla yemege gidiyon sevgiline hak verdim az bile yapmış.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• haketmişsin ama kızmada niye onlarla yeege gidiyosun ki tabi onunda hakaret etmesi doğru degil ne desem bilemedim vallahi

0|0
    0|0
  • Haklı canım benim bazen şeytana uyuyor insan ne yazık ki

0|0
    0|0
  • sinirle bir an söylenmiş gibi görünüyor. ama o şekilde rahat konuşmandan rahatsız olmuş sanırım

0|0
    0|0
  • Ozmn erkek arkadaşında gelicekti senle bukadar kıskanç biriyse bence pek üstüne düşme tamam de kapat konuyu fazla abartmış haber vermeyip gizli iş yapsan neysede sorun sevgilinde

0|0
    0|0
    • onu çağrmadım demişti çağrsan izin alır gelirdim demişti :(

• Hadi yaa yazık aslında demiş izin almaya çalışırdı en azından..sen onu çagırmamışsın sonuçta oda başka erkek olunca birde yemeğe gidince kızmakta haklı ozmn da gelen kişiler evli demişsin ee eşleride gelmiştir erkek ark çagırmamana kızmıştır çünkü ailelende yokmuş sanırım yanında

Yükleniyor...