Bu hareketlerden ne anlamalıyım?

Okulda hoşlandığım biri var üst sınıflardan tenefüslerde falan denk gelirsek ancak öyle görebiliyorum sadece. Genelde hoşlandığım kişilere uzun süre bakamadığım için ilgimi tam anlamıyla belli etmek hiç mümkün olmuyordu bu zamana kadar bende bu çocuğa bu kez belli edicem dedim. Yanımdan her geçişinde dik dik yüzüne bakıyorum, kafasını kaldırsın göz göze gelelim de gülümseyeyim falan diye. Fakat anlayamadım, mesela karşıdan benim geldiğimi gördüğünde telefonunun ekranına bakmaya başlıyor sürekli oynuyormuş gibi yapıyor, yanımdan geçip gidince kafasını kaldırıyor. Yani yüzüme bakmıyor, hep başını eğiyor. Yanımdan geçip gittikten sonra da birkaç kez saçını falan düzelttiğini gördüm. Sizce ne yapsam, soğuk mu davranıyor yoksa ilgimi anladığı için mi böyle yapıyor anlayamadım ben..

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Nottingham Forest'e 0 oyna demek istiyor

haşırt.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• utangaçtır o ben de yapmıştım zamanında :) eğer cesaretliysen sen adım at :) aslında atmışsın ama anlamamış yazık daha genç :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• utangac biri olablir ondan böyle yapiyor sanirim :D

0|1
    0|0
  • İlgini anladığı için değil eğer senle ilgilenseydi gene de göz ucuyla bakardı yani bence bir anormallik var :d

0|0
    0|0
Yükleniyor...