Löseve yardımda bulunmak istermisiniz ?

arkadaşlar Lösevin 2.el eşyalarada ihtiyacı var yardımcı olmak isteyenler için listeyi gönderiyorum :

-Beyaz eşya, televizyon, ütü, genç odası mobilyaları, kanepe ve koltuk takımları, bisiklet, play station, bilgisayar, oyuncak, çizme, bot, kaban, palto, mont, ayakkabı, pantolon, etek, elbise, tişört, kazak, hırka, gömlek, bluz

-2. el kitap ve ansiklopedileri bağışlamak istiyorsanız, imkanları sınırlı okullara yapacağınız gönderimlerle bağışlarınızın amacına daha uygun değerlendirilmesini sağlayabilirsiniz..

-Yırtığı söküğü olan ya da yıpranmış kıyafetler, iç çamaşırı, kırık oyuncak, büyük parçalı ev eşyaları, kullanılmış nevresim takımı, yatak yorgan gibi eşyaları kabul edilmiyor.

-Ankara dışından yapılacak yardımlarda gönderim ücretlerinin gönderici tarafından karşılanmasını rica ediyoruz. Aksi halde gönderimlerin teslim alınamayacağını üzülerek belirtiriz.

-İkinci El Yardımlarda, kullanılabilir durumda giyim eşyalarını, temizlenmiş ve ütülenmiş bir biçimde doğrudan vakıf adresine teslim edilmesi gerekmektedir.

-Telefon görüşmesi ardından eşyanın işlevselliğinin kontrol edilmesi amacıyla sosyal hizmetler departmanında görevli arkadaşlarımızın ziyaretine hazırlıklı olmalısınız. Bu amaçla sizden randevu talep edilecektir.

İST için tel:0212 2686868

Vakıfın adres ve telefon numaraları : link

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• zamanı geldiğinde yardımcı oluyorum

1|0
    0|0
  • bu paralar kimin ayakkabı kutusuna gitcek ?

1|0
    0|0
    • lösevden bahsediyorum dostum herhangi bir dernekten değil ;) o tür birşeye aracılık dahi etmem

• benim kanım normalden çok yüksek oyüzden bu kadar sık verebiliyorum sıkıntı olmuyor bir kaç defada ünv.ye vermiştim.daha hareketli daha dink oluyor sanki insan özellikle benim başağrılarıma iyi geliyor.

• Aynen kan verme olmadığı zamanlar hacamat yapılıyordu kan temizleniyor sizin yaş kaç?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...