Kopyacı arkadaş sorunu

arkadaşlar benim çok yakın olduğum 2 arkadaşım var çok da iyi anlaşıyoruz arkadaşlarımdan biri geçen sene okula geldi ve o günden beri nereye gitsek üçümüz ne yapsak üçümüz beraberiz ama bu sene geçen sene gelen arkadaşıma ne oldu bilmiyorum ama değişmeye başladı benim ve diğer arkadaşımın hareketlerimiz korkularımız saçlarımız giysilerimiz konusunda tıpa tıp taklit etmeye başladı benim saçımı ben kestirdikten 2 gün sonra aynı modelde kestirdi benim geçen seneden beri okula giderken giydiğim hırkanın aynısını giymeye başladı diğer arkadaşımın kedi fobisi vardı nedenini anlayamadığımız bir şekilde bundada kedi fobisi ortaya çıktı diğer arkadaşımın tiki vardı bunda da nedense bu sene tik çıktı diğer arkadaşım ne zaman sinemaya gitse 1 gün bile beklemeden o günün akşamı aynı sinemaya gittiğini öğreniyoruz diğer arkadaşım kıvırcık buda sabahları üşenmiyor saçını maşa yapıp geliyor (daha çok diğer arkadaşımı taklit ediyor)başta bişey demiyorduk ama artık insanlar ben ile onu arkadan karıştırmaya başladı ve benimde sinirime dokunuyor bide arkadaşımın eski sevgilisi konusunda hassas olduğunu bilmesine rağmen arkadaşımın eski sevgilisinin yanında dolaşıyor size sorum ben bu arkadaşıma nasıl davranmalıyım onu üzmeden ne demeliyim ki bu davranışlarına devam etmesin

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• kızın arkadaşı yok. sizden kopmamak için yapıyor. onu sevdiğinizi söyleyin, değer verdiğinizi belli edin, bu huyundan vazgeçecektir...

0|0
    0|0
  • Milletin İçi Fesat Onun Seni Taklit Etmesi Senin Kaliteni Arttıracaktır. takma bence devam et hiç birşeyde söyleme.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...