Fenerbahçeliydim VakıfbankGüneşSigortaTürkTelekomEczacıbaşı'na Geçmeye Karar Verdim :D

Sitede gezerken çok tuhaf sorulara rastladım. İşte FBliydim, GSye geçmeye karar verdim ya da tam tersi GS'den FB'ye :D Soranların da hepsi gizli sormuş. Psikolojik harp buralara kadar uzandı mı ya? Amaç nedir ?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• sorma yahu ilkokullarda pc nin kaldırılması lazım başımıza iş açacak :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Onların pek samimi olduğunu düşünmüyorum ama Fenerlilikten Galatasaraylılığa geçme de büyük bir cesaret ister başaran kazanır

0|0
    0|0
  • Fb li olan fbye gslı olan gs ye gecıyorum diye laf edıyo işde saçmalık dikkat çekmek:D

0|2
    0|0
  • huzuru nerede bulduysan onu tut

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Amac dikkat cekmek baska ne olabilir kim tuttugu takimi degistirir:D

0|1
    0|0
  • kişiliği oturmuş insanın bir yolu bir çizgisi vardır o çizgiden çıkmaz ama kişiliği tam oturmamış insanlar bir kimlik bir kişilik arayışı içerisindedir bugün takımını değiştiren yarın eski takımına döner

0|2
    0|0
  • Onu soranlar aslında zaten geçtim dediği takımın taraftarları. Ya ergenler ya da ergenlik döneminden tam olarak çıkamamışlar.

0|1
    0|0
  • yalan dostum yalan ben bir FENERLİYİM kadıköy maçlarına hep stada giderim ve taraftar grubundanım ama onu yapan eğer FENERLİYSE benim için dildir çünkü her ne olursa olsun başka takımın kılına giriyor +tartışmalarda haksız çıkmış kişiler tarafından çok yapılıyor ben burada defalarca küfür yedim haklı olmasam bu küfürleri yermiydim onlarda küfür edenler işte.

0|0
    0|0
Yükleniyor...