Hiç aklınıza gelir mi?

erkeklere soruyorum 2 ay can dediğiniz sevgiliniz oldu sonra uzaklastınız iyi ayrıldınız bitti hiç aklınıza gelir mi? sevmeseniz bile merak eder misiniz?nerde ne yapar diye?nosunu hala silmediyseniz hala bir beklentiniz var mıdemektir?olmayacagını biliyorum tek merakım beni hiç sevdimi yoksa seviyorum dedikleri hep yalanmıydı?

Güncellemeler:
evet arkadaşlar dün yine iyi geceler diye mesaj attı neden bunu yapıyorsun mesaj atma dedim yanlışlıkla olmus ya diye cevap attı.sinirim tepemde serefsiz karaktersiz herif neyini sevmişim ben bunun diyorum arama nomu sil mesaj atma yanlışlık olmasın bir daha diye mesaj attım.

1|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Ben ederim yaşadıklarım aklıma gelir gözleri bakışları kokusu aklıma gelir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• o 2 ayda seni hiç sormamışsa onun her dediğini yalan kabul et. bakışlarını yapmacık kabul et. seni hiç sevmemişse ve ufacık kuru baglılıgı bile kalmamışsa o zaman mesaj atmaz aklına gelmezsin onun. belkide hoşlanmayı seviyorum zannetmiştir, bilirsin çevrede çok öyleleri. kendine acı verme şu vakitten sonra onunla olsan bile boş. yine kandırır...

1|0
    0|0
    • sagol içten cvbın için, öyle kabul ediyorum zaten yalan olarak ama yeni birseye baslayamıyorum hep onun yüzünden güvenemiyorum kimseye hep yarım kalacak gibi geliyor.insanlar ne kadar kolay yalan söylüyorlar bu beni korkutuyor.

• agırbaslıyımdır zaten sadece gönül begendi yalanlarına inandı çünkü iyi bir yalancıydı o kadar, ama yinede gözüm kör olmadı merak etme kolay kolay zarar görmem,beni kaybedenin kendi kaybıdır,kısmetim boldur benim bir arkadasım söylemişti :)kulakları çınlasın.

• :) o zaman takacak ve düşünülcek hiçbir şey yok. "this is my life" de yoluna güzel bir şekilde devam et

• 2 ay içerisinde sevginin oluşacağına inanmıyorum.. Sadece gelmiş geçmiş. Geriye haa birde şu isimde çıktığım olmuştu kalır...

0|0
    0|0
    • off bu cok agır oldu ya, ama gercek olan bu bencede haklısın. 2 ayda sevilir ben kendi adıma sevdim onu bilmiyorum sagol cevap için.

• sevmek için emek harcamak gerekir.Nasıl bir fidanı diker ona gözünüz gibi bakar büyür yetiştirirsiniz ve kıymetliniz olur.. Bu gibi..

• bu nasıl sevgidir iki ayda son buluyor anlamadım ben. tabiki seviyorum demeleri üstlendiği rolün gereğidir. gerçek sevgiler böyle kısa sürmez. sizinki eğlencelik olmuş.

0|0
    0|0
    • valla ben eglencelik degil ömürlük baslamıştım nasip bu kadarmış uzaklastı arayıp sormadı bende mecburen bitirmek zorunda kaldım.

• 2 ay da bişeyler olmaz olsada çabuk unutulur benim 3 yıllık ilişkim oldu belki sapıklık yapar diye numasını silmediğim doğrudur.

0|0
    0|0
    • yok ben sapıklık yapmam bunu biliyor biterse biter aramam kendi mesaj attı en son yanlışlıkla atmış gibi cevap vermedim :)

• yenisini bulduğuna nasıl bukadar emin olabilirsin ki? ama 2 aylık ilişki beni korkutmuyorda değil sen yinede bekle birini bulursada seni kaybeder böyle düşün ama sen haklıyken asla haksız konuma düşecek kadar sevme. Bırak o arasın.

• ben aramam zaten nosunuda sildim.son zamanlarda uzaklasmıstı benden baskası vardı diye düsünüyorum yoksa her gidiyorum dediğimde dil döken adam Allah yolunu acık etsin demezdi.ayrıca beyimiz yakısıklıdır biraz egoda tavanda ilk kez terkeden ben oldum gurur yaptı inadına bulur baskasını,belkide gercekten yanlışlıkla attı mesajı umutlanmamak gerek.

• illaki aklınıza gelir

0|0
    0|0
  • yalandı tabi sevse bu duruma düşmezdiniz ama üzülme elbet karşına adam gibi birisi çıkar çok mutlu olursun

0|0
    0|0
  • Boşta kalmışsa olabilir.

0|0
    0|0
  • benim hiç aklıma gelmez

0|0
    0|0
  • 2 ay çok kısa bir süre. Unutmam iki haftayı bulur, numarasının anında siler ve hiçte merak etmezdim.

0|0
    0|0
  • Senin sevgilinin duygularını biz nerden bilelim be. Düşünme bunları.

1|0
    0|0
    • tavsiyene uymaya calısırım düsünmemeye,hemcinsiniz diye sormustum neyse sagol cevap için.

• terketmek bu kadakolay mı seven nasıl gıdebılır

0|0
    0|0
    • bende hep böyle avutuyorum kendimi,sevse gitmezdi diyorum ben terkettim basta belki gurur yaptı bu yüzden döndüğümde kabul etmedi.

• bu vites atmak gıbı bız debrıajız yalnkz kalınca ya da bı kızdan dığer kıza geçerken rahatsız edıyor senı özlüyorsa bıle degişmez ınsanlar

• artık rahatsız etmesin istemiyorum karaktersiz ne istediğini bilmiyor dengesiz sil numaramı oynama benle Allahtan korkun yok mu senin dedim.

• herkeste böyle bir beklenti vardır sanıyorum

0|0
    0|0
  • adam olan kimseyi yarı yolda bırakmaz, uzak yakın farketmez, seviyosa değer verecek, sevmiyorsa meşgul de etmeyecek, böyleleri yüzünden bu site başlıklarla doluyo böyle.

adam gbi adama rastlamak zor zanaat. ya gözün görmüyo, ya da gördüğüne aldanıyosun.

0|0
    0|0
  • bende ne bıraktığına bağlı hatırlanacak şeyler bıraktıysa hatırlarım

0|0
    0|0
    • bilmiyorum yanlışlıkla atmış gibi mesajlar atıyor ama cevap vermiyorum ,onda kötü hatırlanmadığımdan eminim cünkü onu üzecek hiçbirsey yapmadım iyi kızdı topragı bol olsun diyordur heralde .

• öyle deseydi aramazdı halen ölmemişsin demekki onun için

Kızlar Ne Diyor 2

• bitti dedi bitti her şeyi kaldırdı çöpe attı bir anda bütün emeklerim yok oldu ama vardır bundada hayır demeli hayt devam ediyor seviyorsa döner ama sen bekleme dönmezse zamanın boşa gider

0|0
    0|0
    • yok beklemiyorum ama onun dısında kimseyide isteyemiyorum olmuyor bu durum ne zaman gecer korkuyorum kendimden, baskasını sevemezsem ya.

• biliyorum o yüzden yasamaya unutmaya calışıyorum.ama sadece benmi acı cekiyorum o hiç cekmiyormu bu düsünce beni deli ediyor.

• bende bilimiyorum bunun cevabını ama çekecekse vicdan azabı çeksin isterim sadece

• Pisman olup geri donenler de var seni hic umursamayanlar da var

0|0
    0|0
    • umursamayanlardan bu maalesef bana kızmı yok havalarında özgüven tavan yapmış onda.

• Bazi erkekler dengesiz olur.ne istedigini bilmez.eskisinin de gitmesini istemez .karisik durumlar..

• banada öyle geldi gercekten dengesiz şırazesi kopuk bunun ya önce bir kendine gelsin sonra bana gelsin.yada artık gelmesin umrumda degil rezil etti kendini gözümde kücüldü.

Yükleniyor...