Sigara , Alkol kullanır mısınız veya bunlarla yetınır mısınız?

Türkıye'de cogu ınsan bu tür şeyler kullanıyor bı kısmı antı derparasan vs ılaclar alıyor stresı bastırmak ıcın mı butun bunlar harcanan parada cabası bazıları rutın aylık baglamıs durumda bunlara, kullananlar bırakmak ıster mıydınız ? ..

0|0
22|26

En İyi Kız Görüşü

• Sigara bir dönem içtim ancak şimdi yanımda bile içirtmiyorum. Alkol hayatım boyunca sadece merakımdan 2 kere içtim. Kendi evimde eşimle beraber ve sarhoş olmadan. (Bira değil votka) Daha da içmedim. Zira içmemiş olmanın benim için bir kayıp olmadığı düşüncesindeyim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• kullanmam zaten bır sure sonra onlar senı kullanır

0|1
    0|0
  • Hayır bırakmak istemiyorum her gün alkol alırım zaten sigara konusunda tiryakiyim severim

0|2
    0|0
  • kullanmam kullanmayacağım gerek yok öyle pis şeylere

0|1
    0|0
  • 10 yildir sigara kullaniyorum. Baslama amacim kilo vermekte, tanidigim biri o yillar basladiktan sonra 5 kilo vermisti. Bende tam tersi etki yapti ve 15 kilo aldim. Tabii sonralari tekrar verdim. Ama birakmayi isterdim. Suan spora gidiyorum, ve biraz yüklenince nefes nefese kaliyor nefes alamiyorum yeterince. Birakmak kolay degilmis.

0|1
    1|1
  • Sigara kullanmam, nefret ederim. Çünlü alerjim var ve o kokudan ölebilirim o derece.

Alkole ve hapa da sonuna kadar karşıyım.

Mutlu olmak için çok sebebimiz varken niçin haptan ya da alkolde arayalım ki?

1|1
    1|0
  • Sigaraya hayır

0|1
    0|0
  • hayır kullanmıyorum , kullanmayıda düşünmüyorum :)

0|1
    0|0
  • Kullanırım, keyif dediğin öyle olur.

0|2
    0|1
    • Valla sana diyecek bir söz bulamıyorum ..te diyebileceğim ŞEREFE ;)

• Sigara ve alkol kullaniyorum.

0|1
    0|0
  • Sigara pasif içiciyim :) Ayda belki 1 tanecik eserse içerim. Alkol ise hiç kullanmadım.

0|1
    0|0
  • Hayır kullanmıyorum

0|1
    0|0
  • Sigara hariç diğer tüm şeyleri kullanıyorum

0|1
    1|0
  • ben istiyorum da onlar beni bırakmıyor

0|2
    1|0
  • çok şükür kullanmıyorum :)

0|1
    0|0
  • Kullanmiyorum.

0|1
    0|0
  • Sigara kullanıyorum çünkü beni rahatlatıyor.Bazen nargile tütünü sararım aromalı ohh miss.

Bazen bazı şeylerde olur çok nadir değil :)

Alkole gelirsek onu çok nadir kullanıyorum özel günlerde kafam dağıldığında vs.Mesela bir akşam durduk yere canım şarap isteyebilir çünkü çok seviyorum.Kurarım soframı,çekerim sefamı :)

Hap kullanmaya karşıyım.

0|0
    0|0
  • Hiçbirini kullanmıyorum...Umarım da hiç bir zaman kullanmam..

0|1
    0|0
  • kullanmadim hic aslada kullanmam

0|1
    0|0
  • sigara, alkol, anti depresan. hepsi bende.

0|0
    0|0
  • hayır kullanmıyorum

0|1
    0|0
  • ikisinide kulanıyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Senede belki 1 ya da 2 kere alkol aldığım olur onun dışında ilaç kullanmam.

0|1
    0|0
  • Sadece içiyim.

0|1
    0|0
  • her ikisini de kullanmıyorum. sigara ve kokusunu hiç sevmem mümkünse yanımda içilmesin.. Alkole de hiç merak duymadım ama içmeden iyi eğlenir keyif almasını bilirim ;)

0|1
    0|0
  • bana emanet edilen organları iade ederken mümkün olduğunca aldığım zamanki gibi temiz olmasına dikkat ediyorum...bağımlılık yaratacak hertürlü maddeye karşıyım

0|1
    0|0
    • basit mantık...arkadaşımız verdiğimiz gömleği leş gibi verirse nasıl hissederiz?ki giysiyle bize bahşedlen mucizeler kıyaslanamaz

• Hiçbirisini kullanmıyorum, çok mutluyum,

Barlara pavyonlara gidip içmeyi kumar oynamayı jilet atmayı uyuşturucu kullanmayı SOSYAL olmak sana ASOSYAL'lerden değilim çok şükür

0|1
    0|0
  • bırakmak ıstemem :)))))))))

0|1
    0|0
  • sigara ve alkol kullanmam dostum

0|1
    0|0
  • Alkolü bu aralar almıyorum ama her an almaya başlayabilirim. Sigara asla.

0|1
    0|0
  • sigara var ama bakalım bırakıcaz (: herşeyden birden bire vzzgeçilmiyor..

0|1
    0|0
  • Alkol kullanmadim..

Sigara uzun zamandır icerim..

Bırakmayı denedim olmadi basaramadim..

0|1
    0|0
  • zıkkım için

derimm yanii

0|1
    0|0
  • Bundan 8 ay önce sigarayı bıraktım alkol tüketimimi düzenli bir şekilde yapıyorum ayda 2 en fazla 3 kez içerim.

0|0
    0|0
  • Kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • yetinir misin ne demek bilader hasta mısın? kendin gibi keşleri mi bulma amacındasın veya farklı amaçların mı pesindesin? hata yapıyorsun. gözler üzerinde haberin olsun.

0|0
    0|0
  • Alkolü dans gecelerinde ya da partilerde kullanırım fakat aşırı kullanırım :)) Yakın zamanlarda puro içmeye başladım ama oda zevkine çok canım sıkılırsa zaman öldürmek amaçlı içiyorum :))

0|0
    0|0
  • bu yaşıma kadar ikisini de kullanmış değilim kullanmam da

0|0
    0|0
  • sigaram yetiyor

0|0
    0|0
  • sigara alkol. kullanırım. bunlarla yetinirim.

0|0
    0|0
  • kullanmam kullananlarıda uayrım bırakın falan derım :) ama kullnmayn ya cok kotuler :/

0|0
    0|0
  • Eroin bile kullanıyorum

0|0
    0|0
  • içki sigara gibi zevkli şeyler bırakılrnı kardşeim ıhlamrumu içicez bütün gece :D

0|0
    0|0
  • sigarayı sevmem bayadır da alkol içmiyorum zamanım hiç olmuyorr zaten

0|0
    0|0
  • Kullanıyorum.

0|0
    0|0
  • Sigara kullanmam alkol kullanırım.Sosyal içiciyim.

0|0
    0|0
  • kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • alkol ve sigara kullanmıyorum...

0|0
    0|0
Yükleniyor...