Ayrıldıgım erkek arkadasım benden bu kadar cabukmu vazgectın diye mesaj atmış?

Bu adam ki benı heryerden engelleyen (tek kelıme yazmadıgım halde whatsapp ,viber,tango,messageme,face aklınıza gelen tum programlar) ben yenı arkadaslar edınınce gece 2:30 da benden bu kadar kolaymı vazgetın yazmıs beyler bu adamın derdi ne Allah askına akıl verin çok seviyorum ama artık anlayamıyorum ne yapmam gerek bilmiyorum çözemiyorum yoruldummm

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• ayrıdldıysan bir daha başlama cevap yazma.

0|0
    0|0
    • yazmadım yazamadım

• intikam alması gereken benım ayrılan kendısıydı

• erkek her durumda intikam alabilir o ayrılsa bile ki içine dert olmuş laf sölemiş sana.

Erkekler Ne Diyor 4

• Pişmanlık.Seviyorsan bakma arkana ve yürü.Ben onun pişmanlığıylayım şuan.

0|0
    0|0
    • çOK SEVİYORUM

• kullanıldıgımı dusunemıyorum gözlere inancım cok fazla gözlerinde askı goruyorum

• Madem görüyorsan o yoldan devam. :)

• 0|0
    0|0
  • Seviyosan peşinden git ama mantığını kaybetme

0|0
    0|0
    • peşinden gidincede kaçıyo

• Ya o zaman bırak bu işin peşini ne kadar kolay lokma olarak gozukursen erkeğin gozunde o kadar gozden dusersın.. hep cantada keklik olarak gorecektır senı.

• kardes seviyorsan bırakma derim

1|0
    0|0
    • çok çok seviyorum cevremdekı yenı ınsanla4rın tek bır tanesı bıle umurumda değil mayrıldık ama bu halde bıle ona ıhanet etmek ıstemıyorum

• sevgisinden emin oldugun bir erkek varsa kaybetmemeye calıs. seven zor bulunur. her ilişkide kavga ayrılık olur. bunlar birbirinizin kıymetini anlamanıza ve kaybedince icinizin sizlamasına yani iyi şeylere vesile olur. biraz zaman verin. sevginizden emin iseniz karşılıklı olarak beraber kurtarın.

Kızlar Ne Diyor 2

• hayir sadece senin onu hic unutmamani askinin acisiyla yasamani istiyor yinede anlamasi zor bir durum

0|0
    0|0
    • Cidden böylew galiba ne benim ne baskasının modunda sanki artık anlamıyorum

• KISKANC GALIBA ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...