Chelsea maçı öncesi melo pfdkya sevk edildi manidar bir durum değil mi amaç ne olabilir?

daha önce juventus maçı öncesi drogba pfdk'ya sevk edildi. şimdi chelsea maçı öncesinde melo pfdya sevk edildi şunu perşembe günü açıklayın bari art niyet var bu işte

0|0
2|19

En İyi Kız Görüşü

• Melo'dan önce Meireles,Emre,Alves,Volkan gibi itlerin sevkedilmesi gerekirken bizim oyuncumuz bir hareket çekti diye olanlara bak ülkenin haline acıyorum açıkçası ama ceza verilmedi sonuçta gören de sahanın ortasında birini ... zannedecek PFDK'da eminim ki bu kadar baskıya gelemediği için ceza vermeyi düşündü Melo'ya başrolde Fener var her zaman ki gibi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• ceza veremezler sadece dans ettiği için bir oyuncuya ceza verilirse yerdeki adamları tekmeleyenler maçın ortasında ana avrat küfür edenler nasıl ceza almıyorsa dans eden bir oyuncuda ceza almayacak buna öncelikle Galatasaray yönetimi izin vermez

1|3
    0|1
  • türk futbolu türk hakemleri disiplin kurulları berbat durumda bunu söyleyip duruyoruz

biz söyleyince dalga geçiyordunuz ama kendinize yapılınca art niyet arıyorsunuz. bu ne yaman çelişki.

1|3
    1|5
    • art niyet neyde aradık biz bilader. ? FEnerliler tekmeliyor suç olmuyor diy.e

• soruyu oku görürsün

• niye öyle dedin dostum melo çok karakterli bir futbolcu hiç karaktersizlik yapmaz sütünü içer uyur çok masumdur :))

• Gecen mactan öncede Drogba ve Ebue sanirim ayni duruma maruz kaldi Avrupa maclarindaki düsman tavirlar nedendir bilemiyorum :)

0|2
    0|1
  • Pfdk hep aysalın evinde dans ediyorsun gel birazda burada dans et dedi korkmayın ceza almaz gösterisini yapıp geri gelir :D

1|0
    0|6
  • pek manidar değildi o tüpçü yediremedi bjknin yenilmesine ama kdoukkkkkk

1|0
    1|1
  • Aynısı kuytta yapdı ceza değil konusulmadı bile

link

2|0
    1|1
  • tek kale oynadık penaltıyla yendiniz danynin mallığından bizim maçdan sonra chelsaden 10 yersiniz morunhoda öyle diyormuş zaten

0|1
    1|0
    • mourinhonun dediklerini tam olaarak okudun mu . bu maçın favorisi biz değiliz dedi. sonra o atmosferde herşey zor olcak dedi. he ayrıca en iyi teknik direktör bile türkiyenin en iyisi gs dedi. dikkatli okuyun

• Tüpçü tff başkanı olursa futbol bu hale gelir..çok dikkatimi çekti iki yıldan beri galatasaray ve ptt1.ligdeki orduspor'a karşı çok oyunlar dönüyor..herşey açık seçik ortada tff galatasaray düşmanıdır ama unuttuğu birşey var bir cumhuriyettir galatasaray...

0|0
    1|0
  • Bencede perşembe açıklansa daha iyi olurdu sağlık olsun..

0|0
    0|0
  • Türk futbol fedarasyonu iş başında

sıkıntı yok cimbom 12 kişilik takımıda yener hemde 9 kişi oynayarak!

0|0
    0|0
  • aynı hareketi kuyt ve meireles yapınca nerdeydi bu tırolar

0|1
    1|1
  • emre yi sevk etmeyenlerin açıklaması kamera görüntüleri ile pfdk ya sevkin olmayacağı idi ama şimdi kamera görünteleri ile melo yu pfdk ya sevk ediyorlar ellerinden geleni yapsınlar bakalım ne olacak :)

0|1
    0|2
    • Futbol sahasında futbolcuların maske takması normalde yasak ceza alınır. Hatırla Baroni maske takmıştı hakem görmesede Lig Tv kayıtlarında vardır. Ama ceza falan verilmedi. Aynı şekilde Emre'nin var küfürler ettiği ama yine ceza yok...

• art niyetmi çok komiksiniz :))

1|0
    2|1
  • artık tr ligini takip etmiyorum zaten bundesligayı takip ediyorum Bayern München'liyim ben bir kere..

0|1
    0|1
  • Saha içinde küfür eden emre sevkedilmezken melonun sevkide sacma

0|2
    0|1
  • bir Türkiye klasiği zamanlama manidar hep :)) ya bırakın profesyonel futbolcu bunlar sizin kadar takmıyorlar bu konuları sadece başarısızlıkta bahane edecekleri malzeme oluyor işte..

0|1
    0|2
    • yinede moral lazım önemli maçımız var neden perşembe günü açıklanmıyor diyorum bende

• ben de keyfi uygulamalar olmasın artık diyorum bu ülkede, kanun nizam neyi gerektiriyorsa o yapılsın, şu maça bu maça bakılmasın, hata yapana ceza kesilir zamanlamasına bakılmaz bu kadar basittir hukuk, bence bırakalım böyle şeyleri her şey çorbaya dönüyor, hayatı kolaylaştırmalı..

• ne alaka manidarı :) türkiye ligini ilgilendirir avrupayı değil

1|1
    0|0
  • paralel devlet yapısından olabilir mı ?

0|1
    0|0
  • paralel tff

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...