Korkunun ecele faydası yok peki ya sizce ??

Elazığspor Fenerbahçeye göre bence daha iyiydi ve maçı hak eden taraftı ancak Fenerbahçe yine kavga dövüş 1 puanı kurtardı ve maç sonu yine Hakeme yüklendi.Fenerbahçe her puan kaybı yaşadığında Hakemlere mi yüklenecek ? Fenerbahçe deki bu panik havasını ve her puan kaybından sonra Hakemlere yüklenmesini Galatasaray korkusundan yapıyor bence ? Sizler ne düşünüyorsunuz bu konuda ? Hakemler üzerinden şampiyon olmaya çalıştıkları çok net ama korkunun ecele faydası olacak mı ? cevaplarınız şimdi den teşekkürler.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• önce ikili mücadelelerde hakem hep fbnin lehine düdükler çaldı emenike kendini sürekli yere attı onun 2 sarı karttan oyundan atılması lazımdı onuda yapmadı hakem elazığın dün 2 puanı çalındı emeklerine haksızlık yapıldı

0|3
    1|1
    • geçen maç da kasımpaşanın 3 puanı çalınmadı mı hakemler tarafından alvesin tekmeleri emrenin ve volkanın küfürleri ancak aziz yıldırım o maçtan sonra çıkıpda hakemler adaletli yönetmedi alvese emreye volkana kırmızı çıkmalıydı bu futbolcular terbiyesizlik yaptı demedi yani adaletli yönetim palavrası ile şov yapmadı.

• cüneyt çakır senin kadar fenerbahçeli

• ben hiç gs forması giymedim:)))

Kızlar Ne Diyor 2

• Hakemlere yüklenip her şeyin kendileri için olmasını isteyen haysiyetsiz takımı ayakta alkışlamanızı istiyorum böyle devam etsinler ligin sonunda hakemlere de Fenerbahçe'ye de verilmesi gereken ayarı biz vereceğiz çare Drogba

0|1
    0|0
  • hakemlerle nereye kadar

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben Fenerbahçeliyim aynı zamanda da Elazığlıyım ve stadyumdaydık dün. Fenerbahçe dün gece top oynamadı hiç sızlanmalarına gerek yok , ilk yarıda gördük fenerbahçeyi, ilk 45 dk kırmızı kart da yememişti ama oyuna hakim olamadı. Elazığspor gerçekten işin hakkını verdi , Fenerbahçe dün gece 2 puan kaybetmemiştir , 1 puan kazanmıştır. 2 puanı kaybeden ise Elazığspor'dur. Saygılar...

0|2
    0|0
  • Hakem konusunda biraz haklılar ikinci yarı ceza sahası içinde Elazığ'lı oyuncunun elle oynamasına penaltı vermediler ama her hafta bir takıma penaltıları verilmiyor bu ligde fazla büyütmemek gerek sonuçta Sivas maçındaki gibi çok net bir pozisyon değil. Geçen hafta hakem sayesinde kazanmışlardı bunu da unutmasınlar.

0|1
    0|0
  • Soruğun soruyu bilmem ama gerçekten her puan kaybından sonra hakemde hakem sıktılar iyice.

0|1
    1|1
  • keşke maçı izleyipte yazsaydın böyle komik duruma düşmezdin.

Not: Yeniyoruz lideriz berabere kalıyoruz lideriz yeniliyoruz lideriz. bu lig bize basit geliyor:))

1|1
    0|3
    • aynen. Futbolcular çok iyi oynandı denemez ama ciddi hakem hataları vardı yorumcular bile dedi gslilerin düşüncesi bizi ilgilendirmez .

• hüseyin göçekte senin kadar Galatasaraylı

• o zaman şöyle diyim hüseyin göçekte emre beleşoğlu kadar Galatasaraylı

• BU SENE ŞİKE ŞİKE ŞAMPİYON FENER!

1|1
    0|1
Yükleniyor...