Galatasaray - Chelsa skor ne olur?

Çarşamba gecesi Galatasarayımız Chelseayı agırlayacak. Hep destek tam destek. Skor ne olur?

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bir FENERLİ olarak gs adam gibi top oyniyacak ve kazanıcak diyorum İNŞALLAH Kazanır.

1|4
    0|1
    • bende seni bu yorumundan ötürü destekliyorum. :)) yakısır

• bursadan gol haberi mi var. 2-2 mi evet şampiyon fenevbağce. durun len yanlıs anons. hey siz timsah yürüyüsü yapanlar cıkın len sahadan bosaltin yanlıs anons mus :D hahaha hala aklıma geldikçe gülüyorum . denizli bursa ve kadıköyde kupa faciası. teşekkürler fenevbahce ;:D

• sen bizle dalga geç ne olsa şampiyonlar liginde sizde bizim yanımızdasınız tabi her takımın olduğu gibi bir kısım kişiler böyle :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Nedense okurken Galatasaray 2 - Chelsea 1 dedim ama genelde tahminlerim tutmaz ... Yine de bu yorum burada dursun, tutarsa kendimi ödüllendirmeyi düşünüyorum ...

0|3
    0|0
    • umarım temennin tutar. gol yemeden alınan beraberlik bile avantajdır. çünkü deplasmanda gol statüsü var. umarım gol yemeden bitiririz

• ama bunu yazdıktan sonra 1-1 geçti içimden, genelde de hep böyle durumlarda bu 2. geçen tutar bende sinir olurum ...

O değil de ben Drogba'yı merak ediyorum . '' Eski takıma karsı oynamak güzel ama benim gibi duygusal bir adamsanız işler zorlasır . ama bir profesyonel olarak giydiğim formaya saygı duyuyorum '' demiş bakalım ne yapacak ...

• Drogba, hayatının en önemli maçına çıkacak. kariyenin zirvesine tırmandığı takım Chelsea ve şimdi kariyerini taçlandıracağı maçta rakip chelsea. profosyonel bir futbolcu olarak kendini 2 aydır bu maça saklıyor. ve bu maçta iyi oynarsa sezon sezonu da kapatır .

• İnşallah yenilir gs.

0|2
    1|3
    • elazığ çokmu acıttı :))))))

• o zaman salla gitsin. bu aralar türk fizli izleme. giden de kalan da kaybeder. önemli olan yeniden toparlanmak . Allah yardımcın olsun

• Tesir ederim :)

• 0-0 1-0 bizim için çok iyi önemli olan gol yememek

0|2
    0|0
    • evt. kendi evinde gol yemeden beraberlik alması bile galibiyet kadar önemlidir. orada deplasmanda atılacak bir gol de galibiyetten önemlidir.

• yok değil ama benim uğur böcüğüm o her maç günü koyarım profile :))

• hee umarım şans getirir. futbol bir aşktır tutkudur. karşılıksızda olsa güzeldir Galatasarayı sevmek . en büyük Aşktır

• Ben kesin alırız diyordum ama sonuç yine de güzel oldu Schalke maçını hatırlayın.

0|1
    0|0
  • 3-1 Galatasaray alır

0|1
    0|0
  • inşallah yeneceğiz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• BJK liyim GS deyince inancım tam sadece GS Avrupa da başarılı oluyo İnşallah başarılı olurlar ... Amaaa... Rakip Chelsea UEFA Kupası aldığında bile GS cimbomu 5-0 yenmişti ondan korkuyorum..

0|2
    0|0
    • dostum uunutmaki real madrid ve juvenin oldugu gruptan juveyi saf dışı ederek çıktık. cimbom zoru sever !

• Bende onu diyom sever yener ama chelsea ya karşı GS UEFA kupasını aldığı muhteşem kadroda bile 5-0 yenildiya ondan korkuyom anladın? (BAŞARILAR...)

• İnşallah yeneceğiz ama yenilsekte bu bizim için iyi bir netice olur çünkü lige önem verip şampiyon olmalıyz.

0|1
    0|0
  • Chelsea şimdi tekrar düzeldi. Eski Chelsea olsa Galatasaray rahat kazanır diyecektim fakat durum şimdi tam tersi. Galatasaraya başarılar

0|1
    0|1
  • 1-0 olsun bizim olsun

0|2
    0|0
  • kazanmasını veya en azından golsüz beraberlik almasını çok isterim ama beşiktaş maçındaki gibi oynarlarsa imkansız gibi. tabi şampiyonlar ligi maçının havası farklı olur.

geleneksel not: beşiktaşlıyım. ;)

0|1
    0|0
    • dipnot: bir galatasaraylı olarak umarım seneye beşiktaşla beraber avrupaya gideriz. hasan şaş kendi açıkladı ve dediki; bende antrenör iken büyük maçlar öncesi takım kendini öbür maça saklıyor. kafasında hep o vardir. bizde umutluyuz. cimbom bitti demeden hiç bir şey bitmez

• umarım söylediğin gibi olur hem chelsea maçı hem avrupa konusu :) kadro iyi yalnız tek sorun forvet hattında bana kalırsa. drogba son zamanlarda kötü. burak dersen zaten yoruma gerek yok. bir tane sağlam forvet olsa çok güzel olurdu.

• 3-2 Galatasaray yenecek

0|1
    0|0
  • Bundan çok iyi iddaa kuponu olur :)

0|1
    0|0
    • 01 çş ver. ya da alt ver

• Alt mı bu maç üst bitti ne zaman oynandıysa. Chelsea yenilmesinden bişey kaybı olmayacaksa evet gs'ye verilebilir ama Chelsea için yenmek zorundaysa Gs için çok zor maç olur.

• 3-1 chelsea alır diyorum. gs savunması biraz ağır bence, chelsea hücumcuları bunu cezalandırır

0|0
    0|1
  • 6-0 biter bence

0|0
    0|4
    • avrupaya gittin bizi rezil ettin i.ne kanarya. nasılda koydu barcelona :))) devamını bilion beberuhi

• seviyene inmeyecem kardesim. Allah belanı vermiş zaten senin. arenada koyduktan sonra da bekliyorum seni :P

• ahahah aferin şimdi sus kızım ben eğlenmek istediğimde seni çağırırım yine akıllı kızım benim :D

• ZOR MAÇLARIN TAKIMI GALATASARAY TABİKİ ALACAK :)

0|1
    0|0
  • 3-0 chelsea alr

0|1
    0|1
  • 0 ya da 2

0|0
    0|2
Yükleniyor...