Bu gün okuyup ara verdiğiniz kıtabın ara verdiğiniz sayfanın sağ ılk sayfasının birinci cümlesini yazarmısını

Bu gün okuyup ara verdiğiniz kıtabın ara verdiğiniz sayfanın sağ ılk sayfasının birinci cümlesini yazarmısını

ve yazarıyla kıtabın adını da yazarsanız sevinirim

KHALED HOSSEINI Bin Muhteşem Güneş = İki kardeş, terli yüzlerine konan sivrisinekleri kışkışlardı. S. 15

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• "Kendinize aynada şöyle iyice bir bakın. O çarpıcı güzel görüntünün altında, aslında ağlardan yapılı gizli bir düzenek evreni tıkır tıkır işlemektedir. Bu düzenek birbirine kenetli kemiklerden oluşmuş bir çatı, güçlü kaslardan oluşmuş bir ağ, özelleşmiş durumda epeyce bir sıvı ve sizi canlı tutmak için gözden uzak çalışıp duran bir iç organlar ortaklığı içerir."

Sayfa 1, Incognito/David Eagleman

*Daha yeni başladım..

0|1
    0|0
    • bende yenı başladım bir cümle dedım siz paragrafın tamamını yazdınız teşekkür ederim :)

• Ilk cümleyi yazarsam biraz saçma olacaktı, en iyisi paragrafı yazayım dedim. :)

• teşekkür ederim yazma zahmetinde bulunduğun için

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• Zaten sarışın travestinin de yanımıza gelme fazla uzun sürmedi

Kinyas ve Kayra S.69 ( korsan kitap bu arada ) orjinali 33 tl bilmediğim kitaba o kadar para veremem

0|0
    0|0
  • Dermott'un komşusunun söylediğine göre olay yirmi küsur yıl önce olmuştu ki bu da olayın yirmi beş yıl kadar önce yaşanmış olabileceği anlamına geliyordu.

Aklından Bir Sayı Tut - John Verdon 407

0|1
    0|0
  • kıtabı ıkı gun once bıtırdım . soru ıcın gec kaldn ;)

0|0
    0|0
  • bugun kitap okumadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...