Yenı numaramı asla vermeynde ne demek sankı cok meraklıydım ona

dort yılın sonunda benı aldattı acımaszca senı sevmıyrm baskası var ona asıgım seneye nısanlancaz onunla mutluyum bızı ayıramıcaksın senden guzel sevglm su bu dedı neyse ne arıyrm ne mesaj atıyrm acımı kendım yasıyorum aglıyorum zırlıyorum ama haberı yok bugun hattını degıstrms arkdslarınada tembıh edıyorrmus sakın bana vermeyeceklerms ne alaka ya cok sınır oldm sonucta arasam rahatsz etsem neyse de sankı bısı yapıyormusum gıbı yenı numaramı ona asla vermeyın de ne demek nasıl bır ınsan bu

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Diyecek bişey yok.. Canın sağolsun herkes yakışanı yapar oda adiliğini yapmış..

1|0
    0|1
    • ya gercekten cok adi arasam mesaj atsam neyse bısı e yapmıyordum cok canm yandı

• Boşver senin için hayırlısı buymuş yarın aynı şey kendisine yapıldığında aklı başına gelir.

• ıns arkdsm ceksın cezasnı bnde goreyım

Erkekler Ne Diyor 4

• Şüphesiz ki;Bu seninki şaibeli bir yalnızlık Kalabalığın içinde bir kalıp,saçların bile kalabalık Bakma dinç göründüğüne falan, kafan biraz karışık Kalp spazmlarına endeksli, aşk startlarına alışık

1|0
    0|0
  • Adam hem sizi aldatıyor suçlu! Buna rağmem size onu övüyor suçlu! Hem hattını değiştiriyor ve size vermemelerini söylüyor suçlu! Bu olayda eksik anlatılan daha doğrusu anlatılmayan kilit noktalar var.

0|0
    0|0
    • ınan o suclu ben ıyı davrandm salak dedı alttan aldm br ara daha aldattı yalvardı affettm yemınler etmstı sozler vermstı sureklı suprızler yapardm hedıyeeler alırdım ılgılenırdım herseyıne goz yumdum ben

• Benim inanıp inanmamam zaten sorun olmamalı sizin için. Kimseye kendinizi inandırmak zorunda değilsiniz ama anlattıklarınızdan algıladım kadarıyla soruna ilişkin sizin kendinize dair görmezden geldiğiniz ya da farkında olmadığınız bir takım davranışlar söz konusu gibi duruyor.

• serefsız bırı demekkı ki artık senınde salak gıbı aglama felan zırlamaymız koca kız oldun evlensen cocugun olurlan manyak bıraz guclu ol ne öyle jole gıbı salayalıflean aglıyonuz aten sınır oluyon adam olunla az bıse sıkıne takmaa gec gıot ıste nabcan artıkbu saatden sonra sen yatdıysa felan ztane gerı gelmez ozaten

0|0
    0|0
  • Al dedi git dedi çocuklarini ne yaparsan yap dedi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• pislik herif !

aladatılmak ne demek çok iyi bilirim

ALLAH yar ve yardımcın olsun canım benim de olsun hepimizin olsun Amin

2|0
    0|1
  • birde ondan dinlemek gerek ne yaptın ne oldu bu kadar da adam bıkmış usanmış bütün bağları koparmak ulaşmamak istiyor

0|1
    0|0
    • ınan hıcbısı yapmadım sadece cok sevdm cok deger verdm hedıyeler aldm sureklı suprızler yaptm

• ben hakettgmı dusunmuyorum cevremdede hatta onun aılesı bıle benm yanmda herkes sen elınden gelenı yaptn dıyor ınan bana ben haketmedm allahta sahıt zaten hesabını allaha verecek nasıl olsa ha ayrıca kolay tabı dıstan soylemesı umarm yasamazsn hhaketsen bıle aldatılmayı ınsan haketse bıle aldatılmamalı

• aldatılmayı kimse haketmez lafımı çarpıtmayalım bu kadar uzak durmak istemesi senden ilginç geldi neyse hayatta başarılar

• Mutluluğunu gör istemiyordur yapılıcak bir şey yok bunun altında bişiy arama

0|1
    0|0
    • mutlulugunu gormemı ıstemese sevdgm var der mı onu anlatr mı nısanlancz yazın seneye der mı

• Söylemese daha mı iyiydi gizli saklı değil en azından.

Sanada mesafeni koyman açısından bunları söylemiş.

Aldatılman konusuna girmiyorum ıvır zıvır bir sürü klişe söz sunamam sana elbette gücüne gitmiştir kötü günler geçirmişsindir senin için zordur.

• ben senin yerine olsam bulurum birini bakarım yoluma bak gör sonra nasıl pişman oluyor! o şimdi sanıyor kı sen yapışıcaksın ona tek aşkın o onsuz yapamazsın gibi popoyu dikmiş havaya ben olsam "uçmayı öğretemediğime düşemeyi öğretirim" felsefesiyle onu şah mat yaparım ;)

1|0
    1|0
    • cok haklısın tatlm da baskasıyla cıkarsam o kısının duygularıyla oynamaktan korkuyrm

• hoşlandığın biriyle çık zaten ya da kafanın uyuşabileceğini düşündüğün biriyle çık tanıdıkça sevme ihtimalin yüzde 70 aşk ilk görüşte olmaycak kadar ucuzladı artık malesef:( kendıne eskısınden daha önem ver dış görünüşü değiştir bakımlı ol ve asla özgüveninin kırılmasına izin verme aksine bu sana ders olsun ayakların daha da sağlam bassın ;)

• denerm tatlm ugrasıcam yorgan altndan cıkmayı basarırsam gerısı gelecek

Yükleniyor...