Nihat Doğan'ın başbakanın çaldığı paralar helal olsun demesini nasıl karşılıyorsunuz?

Adam çok hizmet etti, çaldığı benim hakkım da helal olsun gibi bir twit atmış.

Bu adam düne kadar, soğukta ölen 2 yaşındaki bebeğinin cesedini çuvalda taşıyan babanın fotoğrafını yayınlayıp timsah gözyaşları dökmüyor muydu? E şimdi bu bebenin de hakkını çalmış olmuyor mu? Onu napıcaz?

Siz ne diyorsunuz bu konuda? Ben mi fazla sinirlendim yoksa kibirleri yüzünden etrafı görmek istemeyen insanlar çok mu sinir bozucu?

0|0
9|33

En İyi Erkek Görüşü

• oral seks zordur elbet,her bünye kaldıramaz;ama nihat doğan bu konuda ihtisas yapmış demek ki.nedir bu makam.insanları olmayan şeylerle yaftalamıyoruz;ama hırsızlığa sahip çıkmanın hırsızlıktan ne farkı var anlamıyorum.yol,köprü,baraj,hastane gibi hizmetleri yapmak bu devletin görevi değil mi zaten.bir de reklamını yapıyor p*zevenkler.millet seni o makama apış arana kaçan boxerını düzelt diye mi getirdi.elbette çalışacaksın.çalışmış olman demek benim rıskımı çalabilme yetkisi vermez sana.bir de nihat doğanpanama adasında daha iyiydi,keşke geri gelmeseydi.

8|6
    2|3
    • soluksuz okudum :)

• +1 hepsinin ortak bir noktası var şizofren..

• arkadaş adam yol yapıyor ama yolu yapmaktaki maksadıda hırsızlık bunu anlamayanlar var. bugun kara paranın aklandıgı ve yolsuzluğun en görünmez şekilde yapılan alanı yoldur barajdir ve hastanedir. kamulaştırılan araziler. alınan malzemeler yandaş müteahhitler hepsi para aklama ve yolsuzluk merkezidir.

Erkekler Ne Diyor 32

• 1 oda dolusu para çalıp telefon konuşmalarında inşallah maşallah diyerek konuşuyorlar.Ulan bari pisliğini çok değer verdiğin(sözde) dine bulaştırma.

5|6
    1|4
    • en çok +yı sen aldın ama en iyi seçtiğim arkadaş tamamen demek istediğimi söylediği için onu seçtim. Bir çiçek borcum olsun.

• nihat doğanda izlemiş demek link

2|1
    1|4
    • ve de bir şekilde montaj olduğuna eminler. millete nasıl eminsiniz diye kızıyor, kendi olmadığına emin ama :)))

• oyumu vericem bir parti varda benmi bilmiyorum.

• Cumhuriyet Halk Partisi

• Syn vekilim Bn siyasetci degilim lakin bildigim tek birsey var Tayyip Erdigan giderse bu ulke 50 yil geriye gider.

Katılıyorum.

3|5
    1|2
    • niye gitsin geriye? kimler geldi kimler geçti bişey olmadı da, çalıp çırpan giderse mi bişey olur? Komik olmayın.

• teröre sessiz kalmak değil bitirmek lazımdı. Ama onca şehit yakını dururken şivan perverin şarkılarına gözyaşı dökerek değil. Bu konuda sakın benimle tartışma, zıvanadan çıkacağım tek konudur. Zaten sorum başkaydı, hırsızlık sordum sende lafa katmaya çalıştın. Oldu iyi akşamlar.

• okuduğunu anlamıyorsan birşey diyemiyorum sana...

• Bunlar işte para için anasını bile satan tayfalar.

Onu geçtim oy verenlere bakınca ne dediğini bilmez bir topluluktan başka birşey değil.

Birinin söylediği şeyi dinlemiştim ; Karımı başbakanla yatakta görsem gurur duyardım ırıspıcocuğundan başka birşey değil bunu diyen adam.İşte bunu diyen adamın karısını çapulcu dedikleri insanlarla aynı yatağa koyacaksın ki aklı başına gelsin.Ahh ahh nouma keşke biraz daha iyi dövseydinde nihat kendine gelseydi.Para için şerefini satan insanlar için sinirlenmeye bile gerek yok.

0|2
    1|0
    • oy verenler hemen yol yaptı diyor adfdfg

ulan yapacak tabi, beni dolandırması mı şart? desen bu sefer inadına rte diyor :))) çok tatlılar.

• Evet yolsuzluk için kendilerine güzel yollar yaptılar :)

Aaa neden öyle diyorsunn ama bazıları karısını bile sunuyorken ona böyle dememelisin arkadaşım kınıyorum seni :)

• 40tane bilmem ne bir araya gelse nihat dogan gıbı kıç yalayıcısını dunyaya getıremez kendı zaten bir dengesız yaptıgı yorumları konusmaları twetlwerı hıc kaıleye bıle almıyorum

2|2
    1|1
  • bir lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye

3|5
    2|4
  • bizdeki zihniyet bu olsa gerek yazık yaa valla hırsıza helal olsun demek ne demek ne olduk biz böyle ne hale getirdilier türklükten uzaklaştık :( link

0|2
    2|3
    • ben türk olmakla alakalı olduğunu düşünmüyorm. tamamen şerefsizlikleri kişisel.

• başbakanı onu cümle alemin ortasında becerse ''o kadar hizmet etti biraz da ziksin sorun değil'' diyecektir, demiştir..

2|2
    1|3
  • Napcağını şaşırmışlar be pentin ^^

Çivisi çıkmış derler ya.. O durumdayız

2|1
    1|2
  • Din üzerinden kazanılan paranın helali olmaz ilk önce medyayı susturdular şimdi de interneti sırada milleti galeyana getirecek ünlüler var,bu millet salak değil.

2|2
    1|4
  • Gereksizlik abidesi bir insanın söyledikleri için ne diyebilirim ki...

1|2
    1|1
    • doğru dedin. zaten fezvi başaran sözleriyle mahfetmiş biraz evel okudum çok rahatladım açıkcası.

• Şurada parmaklarımızı yormaya bile değmez inan bana..

• onu dinleyip adam yerine koyman bile suç

2|1
    1|3
  • SEn haklısın millet iyicene yoldan çıktı kurban olayım Allahım nurunu tecelli et artık bu dünya çekilmez bir yer oldu.(

2|1
    1|2
  • aman ya naparlarsa yapsınlar siyaset zerre umrumda dil sanki ülkeyi benmi kurtarıcam oyumu boş atar geçerim .

1|2
    2|3
    • evin yanınca itfaiye arama öyle otur.

• bence tam detay bilmediğin konularda yorum yapmamak en güzelidir.

• osmanlı soyundan oldumuz için ülkeden sürüldük detaymı arıyorsun fransızlara muhtaç oldumuzda kim kalkıp bizim için dedi onlar bu ülkenin evlatları diye işte ben türkiyemin hiç bir zaman bana vatanım oldunu hissettiremedi vatan demedi ya bizim evlatlarımız onlar nereye gidiyor.

• bu insanlar iktidar yalakasıdır. çevrende de bunlardan vardir. bir çuval kömür bir paket makarnaya şeref namus böyle satılır işte. bugun bunun altına yatanlar yarın sıradakinin altından geçecektir !. o yüzden önce karakter diyorum

2|2
    1|0
  • Kim takar nihatı şahsıyla dalga geçmeyen kalmadı ama o bunu hala anlamadı hatta gururlandı bu adamın zekası tartışılmayacak kadar küçük sabah programlarında atar yapsın ona buna boşverin eğlensin kendi çapında kendi sanatçı sanan dümbelek

1|0
    1|4
  • evde zor tuttuklari nihat dogan ve ayni kafada olan diger %50 iste onlarda oyle diyo calsin diyo musluman en azindan diyo laaaan biz gavurmuyuz sorusu akla gelmiyo degil

0|0
    0|0
    • evde hırsız yakalasak özür diler, korkar falan. Bunlar aslan kesiliyor. Allah belalarını versin ya.

• onların Allahı para yalnız o kısmı atlama

• Valla ne desen haklısın

1|2
    1|1
  • Abi adam dengesiz ne denilebilir ki

0|2
    1|0
  • mecazi mürsel yapmış olamazmı acaba nıhat doğan twet i bilmiyorum ama bıde böle düşünürsen daha faydalı olur acaba ve ünlüler dunyasına bakma ben tıyatroya gıderken arkadaşın sevgili baska bı cocukla öpüşmeroluvardı yatakda uzadu iş işte hoca dediki ben kimin kiminle yattığını hesablasan tiyatrofelan olmazdıyani diyo oradaki adamlar para ıcın cogu seyı yapan insanlar bız bızı bılırsek gerisi yalan yani (mhp)

0|1
    1|2
  • Karşılamıyorum gelişine voleyi vurasım geliyor böylelerine ama söz konusu Nihat Doğan olunca insan kıyamıyor işte, ha Nihat söylemiş ha mahallemizin delisi Siyami söylemiş fark etmez ^^

cayırt

2|1
    1|3
  • Nihat doğanın öyle bir götverenlikyapcağını düşünmüyor.

1|1
    1|5
    • Twitırında okudum. Biraz evel de milletvekili fevzi işbaşaran lafını ağzına tıkadı zaten.

• gerçek hesabı değildir canım; bildğim kadarıyla o çocuk ND madde bağımlısı değildi, yapmaz ööle şeyler

0|0
    0|0
  • erdoğanı savunanların cüzdanı çalınsa ortalığı karıştırırlar, milyar dolarları götürünce helal edersiniz..

0|0
    0|0
  • Allah ıslah etsin

0|0
    0|0
  • hiç bir şekilde karsılamıyorum.

1|1
    0|1
  • helal olsun adam hem çalıyo hem yapıyor diğerleri sadece çalıyor.

0|0
    0|1
  • Kısaca OO.. çocuğu nihat normaldir

0|0
    0|0
  • Delidir ne yapsa yeridir..

0|0
    0|1
  • Aşırı özgüven duyuyorlar!

0|0
    1|1
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 9

• Benim aklım daha fazlasını almıyor yaa şuçu olmayan adamları suçlu ilan edip içeri tıktılar ..Kanıt üzerine kanıt dökülüyor ama hala aynı koltukta oturmaya devam ediyorlar ve akp tayfası aynı bağnazlıkla yüzsüz bir şekilde yok canım olur mu öyle şey demeye devam ediyor . Türkiye Cehaletini hiç bu kadar gözler önüne sermemiştir sanmıyorum..Kul hakkı yemeyin der dinlerden teki siz oy verenler bunun hangi din olduğunu çok iyi biliyorsunuz ve siz bu dini asla ve asla sindiremezsiniz size büyük kaçıyor..

2|3
    1|2
    • vallahi soruyu bile takip edip eksiliyorlar tek tek. ben bu kadar hızlı takip edemiyorum ileti geldiği halde düşün :))

zamanın varsa cıvıkbabamafedersin in yorumunu oku. adam resmen tercüman olmuş.

• Okuduklarına sevindim :)

Bakıyorum .

• Ses kaydı montaj mı bilemem ama bu bilal kesinlikle montaj evet evet montaj insan bu kadar gerizekalı olamaz babasını resmen oturttu.

Efenim buda günün şarkısı; link

4|4
    1|2
  • onun bir beyni olduğunu sanmıyorum

bir dediği bir dediğini tutmuyor

bir yaptığı diğerini

davranış bozukluğu vs. var ciddi sorunları olduğunu düşünüyorum

onu ciddiye almamak lazım

dikkat çekmek için yapmadığı saçmalık kalmadı

2|2
    1|3
    • Hayır benim kızdığım beğenip bişeyler de yapıyorlar. Ulen ne zamandır hırsıza alkış tutar olduk ya? Çok sinirleniyorum çok.

• hiç bir şey normal değil ki

artık şaşırmıyorum

kimisi böyle bukalemun gibi oluyor

evet kızıyor insan, çok haksızlık var, çok adilik var

• Şerefsizim konuşmalara güldüm.. Püç paraları kaybet diyor oğlu olacak i*ne hala konuşma derdinde sdfghjklç

2|2
    1|2
  • Çok haklısın ama milletçe sinirlerimiz alınmış gibi. Tam "yok artık galiba bundan daha fazlası olamaz" diyoruz, bir yenisi ekleniyor olaylara...

3|5
    1|3
  • Ne istiyorsunup akp ve liderinden anlamış değilim her gün yüzlerce kez soruluyor kendi içinizde cevap bulmakta güçlük mü çekiyorsunuz cidden yeminle ağlama duvarına çevrildi bu site sitemkar was here ..soru bile değil sordugun

2|4
    1|2
    • 50 liranı çalsam biyerlerin kopar bağırmaktan ama eritilemeyecek kadar çok para çalındığında soru bile olmuyor mu? Soru yoksa uzaklaşın. Her soruya cevap yazma zorunlusu değilsin.

• gerçekte yapmadığın şeylerin tatminsizliği seni sitede cevap aramaya itiyor zaten .Az önce de "bak savunduğun adamlar" dedin halbuki kimseyi savunmamıştım. anlaşabilmem için iyi bir dinleyici ve okuyucuya ihtiyacım var sana da iyi geceler sevgili pentin.

• bu zamanda ayırıcı yönlerimizi değil birleştirici yönlerimizi görmeliyiz.

bizler bu memleketin birer ferdi olarak elbetteki içinde bulunduğu durumdan memnun değiliz.

hepimizin şikayetleri var yönetimden.

antinin dediği gibi lafla değil fillerimiz ile tepkimizi göstermemiz gerekiyor.

ama aynı zamanda duyarsız kalmadığımızın bilinmesi içinde her platformda sesimizi duyurmamız gerekiyor.ikinizde duruşunuzda haklısınız ama bunu kutuplaşma vesilesi değil bütünleşme vesilesi olarak görün..

• O beyinsizin dediğine sinirlenmemelisin zaten. Zeka yoksunu herif.

2|2
    1|1
  • uyuşturucumu veriyorlar bizim halka gizliden bizmi mahrum kaldık ?

2|2
    2|4
    • huloğcular koşulsuz sorgusuz seviyor. Feyzi Başaran Allah sanıyorlardı tayyip beyi diyor. (Milletvekili) böyle işte.

• Geçen bir bayan üye şöyle bir yorum yapmıştı ' makarnaların içine muska yaptırıyor bence' diye muhakkak öyle olmalı sfgsd

• sürü psikolojisini bile geçti artık bu ne ya :D

• ses kaydini dinledim sok oldum tayyip erdogan ta kendisi

montaj diyip isin icinden siyrilacagini düsünüyor

yaziklar olsun.,

1|1
    2|2
    • kriptolu telefonunu dinlediler diye kızıyor; hırsızlığımı dinlediler demiyor ahahah çok tatlılar.

Yükleniyor...