Arkadaşlar bu kalın kaş modası nedir ?

Bazı kemikleri belirgin yüz hatlarında güzel durabiliyor ama istisnalar kaideyi bozmuyor maalesef yakışanda yakışmayan da aldı başını bir kalın kaş olayı nedir bu ya görüntü kirliliği cidden soruyorum size de itici gelmiyor mu ?

Yakışan örneklere lafım yok şunu diyenlerde olacak herkes kendine yakıştırdığını yapar eder evet yapar da biraz da olmuş mu bir aynaya bakar .

Bana sorarsanız bu akımı başlatanlar orta yaş gurubundaki kadınların genç görünme çabası ama başarısız be gerçekten.

Ne bileyim bir ece sükan olsanız eyvallah :)

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• angry birds.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• onlar yakıştığını düşünüyorsa başkalarının düşüncesinin de bir önemi yoktur

1|0
    1|1
  • erkeklerdeki kirli sakal modası neyse kalın kaş modası da odur ;) yakışan da yakışmayan da yapıyo:)

0|0
    0|0
  • Abartıldıgını dusunuyorum acıkcası babamın bıyıklarına benzıyorlar artık !

0|0
    0|0
  • Ece Sükan a bende çok bayılıyorum, ama kalın Kaş inceden daha güzel duruyor her yüzde

0|0
    0|1
  • sende kelsin biz sana bişe diyomuyuz senin tipindede meymenet yok sende görüntü kirliliğisin git saç ektir ya da şapka tak demiyoruz dimi hadi canım hadiii boş laf yapma.ece sükan modunda olan bir kadın dönüp senin suratına bile bakmaz.

1|0
    1|3
    • Beklenen kezban geldi

• gecenin trolü işte kapasite meselesi sorulan sorulara cevap verebilmek için okumak lazım cümle kurabilmek lazım atarlı ergenimiz klavyede döktürüyor

Erkekler Ne Diyor 2

• Hicbir erkek begenmez, ama tum kizlar kendisine yakistirir :) bu konuda kimseyle tartismaya girmeyecegim cunku kadinlar izin vermedigi surece hakli cikamazsin. Ayni fikirdeyim ve istisnalar umrumda degil, bir kadinin kaslari kalin olmamali.

0|0
    0|0
  • o neya hacı öyle :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...