Allahınızı severseniz bu Burcu Esmersoy'un neresi güzel ?

Ben bu kadını çok itici buluyorum . Ama ülkemin abazaları kadının poposunu o kadar kaldırmış ki kadın kendini Scarlett le eş değer tutuyor . Hatta o güzelse ben çirkinim diyor. Söyleyin bu kadının neresi güzel . link

Güncellemeler:
Neresi güzel anlamadım

0|0
13|18

En İyi Erkek Görüşü

• Fena sayılmaz ama Scarlett ile kendini kıyaslıyorsa ona rüyasından uyanmasını söylemek istiyorum. Lakin çoğu kadın makyajla güzel oluyor doğal güzeller çok azınlıkta. Scarlett makyajsız link çoğu ünlü böyle makyajsız pek iyi görünmüyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Kıskançlıktan çatlayacaksınız bi' gün.Kadının kötü fotoğraflarına odaklanma senin hiç mi kötü fotoğrafın yok.

6|8
    2|1
    • Burcu esmersoya çirkin diyen birini merak ediyorum acaba hangi yılın Miss Güzelisin?

Göstersene o gül yüzünü.

• Yoo, ben gördüğümü söylerim bu kadına sadece ben güzel demiyorum 1997 yılının türkiyenin en güzel kadını seçildi.Şu an senin düşüncen tamamen artniyetli ve kıskançlıkla alakalı bişey.

• YesBoss Soruyu kaldır bence hanım kızımız egosunu tatmin edemedi çirkinliğiyle.. Eee sanada kaldırmak düşecek.

• Erkeklerle bayanların güzelliğe bakış açısı değişik. Eşimle bazen konuşuruz. Onun güzel dedikleri bana güzel gelmez benim güzel dediklerimde ona güzel gelmez. Kadınlar kaş yapısı, dudak yapısı vb. detaylar kapsamında bu tanıyı koyuyor sanırım. Mesela bana güzel dedinizmi Nehir Erdoğan derim. Çok hoş gelmiştir her zaman.

2|1
    2|0
    • Burcu Esmersoy'da güzel ve hoş bir kadın. Makyajsız halinin bile bir çekiciliği var.

• Cevap yazıp vaktimi harcadığıma yandığım sorulardan birisi daha. Arkadaşım problemli misin? Göreceli bir kavramda soru soruyorsun guzel oldugunu beyan edenlere abaza yakistirmasi yapiyorsun. Bir silkelende kendine gel. Tamam gencin anladikta biraz olgun olmaya calis.

• Ben kesinlikle beğenmiyorum

Beğenenleri de anlamıyorum ^^

Bir sarı saç mavi gözle bityor sanki herşey

5|0
    2|1
  • Bence gayet hoş bir kadın, ayrıca güzellik görecelidir. O kadının ülkenin abazanlarına ihtiyacı yok. Ülkenin abazanları sayesinde manken edasıyla yürüyen kezbanlar sokakta. Bi insanı tanımadan nasıl itici buluyorsun. İtici bulmak karakter yargılamadır. Çirkin bulabilirsin ama tanımadan itici bulamazsın.

2|1
    2|0
  • Hatunlari kotuleyip kendini gizli yaparak cevabi vermissin zaten:) burcu esmersoy o kadar cirkin ki ferrarinin italya satis muduruyle evliydi:) sen dusun artik:)

2|1
    1|0
    • Zeki kadın olduğundan olmasın o :) Ben ondan güzelim ama kıllığına bana kulp takacağınızdan gizli sordum.

• Allaha şükür öz güvenim yüksek :) Mükemmel bir kız arkadaşın olduğu da pek inandırıcı gelmedi açıkcası :) Bol keseden atıp tutma :)

• Inandirici gelmeyen ne onu anlamadim:) turkiyede iliski yasamak yasaklandi benim mi haberim yok:)? Kiz arkadasimin olmasi niye bu kadar tuhaf geldi ki:)))hatta ekle fotolara kendin bak ozguveni yuksek insan;)

• biraz uyu,dinlen,geçecek rapunzel.söz veriyorum geçecek...

1|1
    3|0
  • Biz güzel demek ki?

1|0
    1|0
  • anne öçü gördüm öçüü :DD KORKDUM

2|0
    2|0
  • Bide sizi görseydik

2|0
    1|0
  • gözleri çok güzel favorim çok tatlı bir bayan...

2|0
    3|0
  • Güzel falan değil. bir numrası yok. ben de anlamıyorum neden

3|0
    0|0
  • bacakları çok iyi bence :D

1|0
    2|0
  • Güzellik önemli değil nefes alsın yeter :SDa

1|0
    2|1
  • Güzel değil zaten. Abazalar tipine mi bakıyor sanki de güzel diyor sanıyorsun. Vücuduna bakıyorlar. Ama dediğim gibi güzel değil ve bu da makyaj güzellerinden. Kendini güzel yapmaya çalışıp berbat eden birisi.

3|0
    6|13
    • Eksileri verenler de abazalar.

• Anlıyorum arkadaşım seni. Hadi şimdi sessizce kaybol buradan.

• Abazalar yardırmış :) Başka yok muydu eksi veren? En iyi cevaptan da olmuşuz eyvallah soran :)

• gözlerden kurtarıyor

+ çerkez ve çeçen kızlarından çirkin olanı görmedim daha, Allah sahibine bağışlasın.

0|0
    0|0
  • Bu kadin guzel degilse kivanc Tatlıtuğ da tipsiz hatta inekler ucup aslanlar havlar

0|0
    3|0
  • çok aradın mı bu fotoyu :D fıstık gibi kadın be, yok abazanmış bilmem neymiş bahanelerini de bulmuşsun, kıskanma cicim :*

2|1
    1|0
    • Kıskansam buna gelene kadar nice güzeller var canım onları kıskanırım .

• peki peki savunmıycam onu :)

• sus kız sensin abazan :P :D kıskanç pis :P

Kızlar Ne Diyor 13

• bence sevimli ve güzel bir kadın

bu şeyler görecelidir gizli

sana çirkin gelen başkasına güzel gelebilir bu onları abazan yapmaz

1|1
    2|0
  • Böyle sorularda genelde kıllığına bile güzel derim ama Bu kadın ve Özge Ulusoy gerçekten çok çirkin ve itici geliyor bana .

2|0
    1|0
  • Gerçekte gördüm güzel kadın ne yalan söyleyeyim.

2|0
    1|0
  • Kadının en çirkin fotoğrafını koymuşsun.Eminim scarlett in de böyle çirkin fotoğrafları vardır.

Bence sempatik gülüşü güzel hoş kadın.

1|1
    1|0
    • Scarlett kadar güzel mi allah aşkına

• link buda kendisiymis

2|0
    2|0
  • Gercekten bende anlam veremedim bu kadini cok fazla pohpohluyolar bence abarttiklari kadar bir guzelligi yok

2|0
    2|1
  • Makyaj güzeli ya bence de gözleri dışında güzel değil

1|0
    1|0
  • Bu mu güzel

1|0
    2|0
  • Kadının kötü çıkmış fotoğrafını alıp koymuşsun, bi' de özenle seçmişsin.

Boş boş fesat düşüncelerin ve çirkinliğinle yeme beni, gayet hoş hatun.

0|0
    1|0
  • Allah için güzel kadın..

0|0
    0|0
  • sarışın olduğu için böyle diyorlar

0|1
    2|0
  • güzel kadın

2|1
    1|0
  • ben de beğenmiyorum.özellikle gülüşü,bakışları çok itici.sesi ayrı bir garip zaten:/

1|0
    2|0
Yükleniyor...