Çıkmazın içindeyim yardım edin; (

Nişanlı biriyle konuşuyordum fakat sürekli bitiriyodum konuşmamızı o hep dönüyodu bana çok sevdiğini bir gün benimle olacağını söylüyordu sevdiğim için inanıyodum.. akrabaydık uzaktan da olsa ailelerimiz duysa herşey bitebilirdi hayatım bile. Beraberdik bir gün herkese yalan söyleyip yanıma gelmişti Ailelerimiz duydu intihar ettim kaçıp gitti hiçbir şey söylemeden 32 gün sonra evlendi intikam almak istiyorum evliliğini bitirebilirim ama ben öyle kötü bir insan değilim kendime yediremiyorum yardım edin :(

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• bence senı haketmeyen biri için intikam bile lüks..sakın öfkene yenilme ,intihar bile kendine yaptıgın çok büyük bir yanlış olmuş ..bak sen zaten en büyük yanlışı nişanlı olupta seni sevdiğini söyleyen yalancı biriyle görüşerek yapmışssın seni seven biri bu nışanlılık durumunu sürdürmezdi zaten! neyse olan olmuş sen öyle güçlü öyle başarılı öyle kariyerli biri ol ki kendine bak ;giyimin dış görünüşün olay olsun! uzaktan kedi gibi baksın kalsın sen bikere öldün o hergün ölsün! ve sonra zaman bırak Allaha havale et ve emin ol birgün gelecek gülüceksin bu yaşananlara vaktini boşa harcadıgına..

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim dediklerini dikkate alacağım

Erkekler Ne Diyor 9

• Çok yanlış yapmışsın ya. Keşke hiç konuşmasaydın, hiç karışmasaydın. Böyle işlere kalkışlar hep kötü sonla bitiyor, sen de mutsuz oluyorsun, diğer kişi ve aileler de.

Bence biran önce unut, sil ve hayatına yeni bir yön ver. Sakın intihar falan da düşünme bir daha. Hayat ölüm oyuncak değil, basit değil ve olmamalı.

0|0
    0|0
  • nişanlı biriyle konuşman iyi değil

0|0
    1|0
  • Beraberdik derken ne tür beraberlik?

0|0
    0|0
  • Kötü biri değilsen intikam alamazsın. İntikam alıcaksan bitir adamın evliliğini. İntihar etmene sebep olan birine acıma.

0|0
    0|0
  • Onun yuvasını yıkarak sende günaha girersin bence bırak herşey olacağına varır.

0|0
    0|0
  • 32. gün::G

0|0
    0|0
  • Kısaca uzak dur

0|0
    0|0
  • merak etme oda aynı duyguları bir gün yaşayacak

0|0
    0|0
  • iş baştan yanlıi uzak ddur derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• öncelikle Allah yardımcın olsun nişanlı biriyle konuşmanın doğru olmadığını biliyorsun hata üstüne hata yapma kimsenin yuvasını yıkma o evlenmiş yuvasını kurmuş sende doğru insanı bul evlen intikam denen şey çok çirkin boşver takmamaya çalış birgün çıkar karşına birisi ve sen tüm yaşadıklarını unutursun ama çıkmasada olur unut sen unut ne kadar istesende bazı şeyler yolunda gitmeyebiliyo hayat bu sınanıyoruz

0|0
    0|0
  • .. ve hala sorundan uzak durmak yerine içine bodoslama atlıyorsun . Bu konuda kimseden yardım gelmez tercihleridir insanı mutlu eden.

0|0
    0|0
  • Hayatınız bu kadar ucuz mu sizin ? saçma sapan şeylere intihar ediyorsunuz.

Yapma bişey kimsenin evliliğini de bitirme.Adamın nişanlı olduğunu bile bile devam etmişsin ne bekliyordun ki.

0|0
    0|0
    • Ailemden korktugum icin intihar ettim. Sucun bende olduğunu da biliyorum yenik düştüm kalbime.

• O zaman intikam peşine düşmeyeceksin..Ayrıca ailenden bu korkuyorsan ailenin belirlediği sınırlarda yaşamalısın.

• şaşırıyorum böyle dizi gibi hayatları görünce yahu ben anca evde kös kös oturuyorum

2|0
    0|0
Yükleniyor...