Iç savaş yüzünden suriye'lilere sahip çıkan hükümet neden ukraynalılara sahip çıkmıyor?

Bugün itibarıyla 22 ocak'tan beri 26 kişinin öldüğü açıklanan ve iki gün önce tekrar alevlenen Ukrayna Kiev'deki ayaklanmanın nedeni cumhurbaşkanının yetkilerini arttıracak bir yasa düzenlemesinin imzalanacak olması.bunun yanısıra hükümetin AB yasasını imzalamaktan vazgeçip,Rusya'ya yakın durma eğilimi de halkı isyana teşvik etmiş durumda.Türkiye'deki gezi olaylarına benzer bu mücadelede sular pek durulacağa benzemiyor.uzun bacaklı,beyaz tenli tabiri caiz ise at gibi vatandaşların ülkemize sığındırılması hususunda türkiye'nin hala geç kalmadığını ve yardımsever ülke imajına uygun olan bu hareketi yapması gerektiğini düşünüyorum.siz ne durumdasınız?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Yalnız onlarda cuma günü hükümet değişti ..

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ay taktınız sizde ya size ne adamlar kırk yılın başı hayır işlemiş boş ver kime verirlerse versinler sanki kendi cebinden veriyon istemiyorsan etme yardım ne kadar ince dusunuyosunuz

0|0
    0|0
  • Bu nasıl bir bakış açısı ya. Ukrayna komşumuz mu arkadaş.?

0|2
    0|0
    • Deniz komsumuz sayilir karadenize ikimizinde kıyısı ve sırf komşumuz diye mi yardim ediyoruz yani orda insanlar ölse "komşumuz değilsiniz ölebilirsiniz" mi diycez

• Konuşmak için konuşma lan.

• bi onlar eksikti. ev sahipliği yapacak bizden başka ülke yok mu?

0|0
    0|1
  • Akil fikir cinsellik sonra niye turkiye herseyde 373737373737373737282828nci

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Meme üzerinden siyaseti ilk defa gördüm, oyum sana link

cayırt

0|0
    0|1
  • neden olabilir acaba ülkedi müslüman kesimin gözünü boyamak için yapılan stratejik oyunlar* kodumun cocukları kendi milletinin aç karnını doyuramıyor gidip millete yardım ediyor ne için cuma günü namaza gittiği için hepinizin* koyim

0|0
    0|1
  • Ukraynayı bırak, aynı ırktan geldiğimiz Azerilerin adını bile söyleyen olmadı, bunlara çıkar sağlayacaklar lazım

0|1
    0|2
  • onlara nato sahip çıksın ab sahip çıksın ya da rusya sahip çıksın, hristiyanlar bizi ilgilendirmez.

haa sahip olunacak sadece kızlarıysa en önce ben bayrak tutarım aga

0|0
    1|0
  • onlarıda alırız aramıza

0|0
    0|0
Yükleniyor...