Emenike'ye hakemler neden hiç penaltı vermiyorlar sizce?

Emenike bizim burak yılmazı ona katladı. Nerdeyse taç atışına penaltı isteyecek. Hakemler bunun için vermiyor bu adama penaltı

0|0
3|17

En İyi Kız Görüşü

• burağınkini yesin onlar :)

2|4
    0|2
    • bir kıza hiç yakıştıramadım bir bayana özellikle.

• yemedikleri için bu kadar konuşuyorlar

Erkekler Ne Diyor 17

• Emenike bugün okadar yere attı bir foul penaltı vermediler garibimee :)

1|2
    0|1
    • adam yerlerde sürünüyordu acımadılar fukaraya :)))

• o zaman nediye marcus merk kırmızı kart dil dedinde inanmıyorsun penaltı dil deyince inanıyorsun.

• dostum herkes işine geldiği gibi yorum yapıyo aldanmayın yorumlara. hangi kulüp daha çok para verirse onların yorumu üzerine duruyolar. içine şeytan kaçmış onların..

• Hafta içi aslında bir gün ariften buraktan penaltı nasıl alınır dersi alması lazım yoksa alamaz yani işin ustlarından ders almadınmı öğrenemezsin

0|0
    0|2
  • fbli oyuncular feNerasyon hakemler ve medya tarafından sürekli desteklendiği için emenikenin kendini yere atması ve hakemin bunlara kart vermemesi tartışmalı bence aynı şeyi burak yapsa kıyameti koparırlardı

0|0
    0|0
  • emenike bu maçta 2 kere kendini bıraktı hele 2.si çok komikti ama herhangi bir kart gösterilmesi sonuçta penaltı olmayan pozisyona penaltı verilmez doğru karar ama seni aldatmaya kalkan futbolcuya neden kart gösterilmez onu da bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • burak yılmaz la kıyaslaman çok komik çünkü o emek hırsızı oysa emenikenin pozisyonu penaltı. link

0|0
    0|1
  • kızım sen duş alırken iyice osur bence.

0|0
    1|0
  • Bırak ya. Kendi oyuncuları oldumu kralın daniskası. Oysa esas çirkef içlerinde.

2|2
    0|3
  • tipi ofsayt olduğu için...

0|2
    0|0
  • link asdhaskld

0|1
    1|1
  • biraz daha ders alması lazım kuyttan alsın :D

0|1
    0|0
  • sahtekar olduğu için heraldee hakemlerde anlamış

0|1
    0|0
  • Emenikeye değil fenere vermiyorlar

0|0
    0|0
  • fb yi sevmiyorlar emenikeyi nasıl sevsin hakemler

0|0
    0|0
  • burak yılmazla karıştırıyorlar bünyamin gezer bile penaltı dedi siz hayla işin espirisindesiniz yakında buraka istanbulun anahtarını verirler herşeyimizi çalar valla :)))

0|0
    3|2
    • marcus merkte penaltı değil dedi ?

• Fanatik olan sensin bilader sen görmüyorsn gerçekleri.

• Penaltı pozsiyonlarınada baktım değil çünkü.Attığım linki izle anlıcaksın. kırmızıya gelince izledim ve doğru olduğunu söyledim

• Çünkü burak 2 de ondan

0|0
    0|0
  • Burak Yılmaz kadar serefsiz bir karakter henüz yeşil sahalara gelmedi

0|2
    3|4
  • hakemlerde çözdü işi artık.

2|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• artık kimse Burak için kendini yere atıyor diye konuşmamalı, Emenike onu çoktan sollamış.

1|3
    0|2
    • Sen hala buragı mı savunuyorsun ya saha dısında yavsak bır karakter bu adam sadece sahada değil ıkıncı lıg takımıyla mac yaparken bıle atıyodu kendını yere

• emenike şike olayları varken rusyaya kaçtı resmen bacım sonra fenev aklanınca tff ve tayyibistan sayesinde tekrar geri geldi tr ye. hiç hainlik yaptığından bahsetmiyolar. demek mideleri çok genişbaçe olmuş adfgadfasgfdf..

• ancak ağlarlar

• Ben bu adamları izlemenin bile doğru olduğunu düşünmüyorum artık

0|0
    0|0
Yükleniyor...