Kimsiniz siz anlatır mısınız?

kişiliğinizi merak ettim ben nasıl bi yapınız var sinirlimisiniz sakinmısınız huysuzmusunuz mütevazimisiniz nesinizi siz? mesela ben sinirli bi insanım normalde ama mesleğimden dolayı sinirimi bastırıp gayet sakin mütevazi bi yapıya dönüşüorum..

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• kimin ben merakmı ediyorsun bazen ben de kendime tam bir karakter takamıyorum eskiden çok eğlenceli fırlama makara biriydim sosyaldim şimdi ise asosyal çoğu arkadaşlarıyla yollarını ayırmış asabi ama hala espritüel biriyim lakin herkesi güldürmekle uğraşmam bazı kötü alışkanlıkları olan bir takım sıkıntılarla yaşayan yalnız bir istanbul çocuğu burda anlatılacaklar bu kadar ortamlarda mütevaziyimdir saygısızlık yapmam ama sinirimi bozan adam 50 yaşında da olsa tüm saygı çerçevesi düşer sinirden dolayı olabilir kavgaya çabuk bulaşabiirim malesef elimde değil insanlara uyuz oluyorum

0|0
    0|0
    • göründüğüne göre yaşın 21 daha.. ne olduki seni insanlara karşı bukadar kızdırcak ?

• bu işlerin yaşla alakası yok yaşananlarla alakası var tanıdığın insanlarla alakası var yaşım 22 ve bunun sebebi çok hızlı yaşamam olabilir herşeyi vaktinde yapmakmış en güzel olanı ama kan hızlı akıyordu yapacak birşey yok şimdi yavaşladı çoğu şeyi erken yaşamak insanı bıktırıyor çok çevresi olsun ister insan ama en bktanı odur aslında ne kadar az insan tanırsak o kadar iyi

Erkekler Ne Diyor 12

• BENN.. Senin bende kendini ne kadar bulduguna baglı olarak degisir. Deger vermem ukala olurum deger veririm candan olurum..Kime göre BEN den bahsedebilirim ki? Kiminin dostuyum kiminin düsmanı..kendi kendilerine düsman ilan ederler durup durup..Zaten oldum olası anlamam bu gereksiz kıskanclıgı...Bana göre benden bahsedersem ukalalıgın ötesinde megolomanlık sınırını asmıs narsist olurum. BENİM ISTE! SENİN SECMEN DEGİL BENİM SECMEM ÖNEMLİ! Konusurum , belki biraz fazla AMA BOS DEİL..anlatacak ve paylasacak hayata dair onca sey varken susmamak gerek .. Kendini anlatmanin herzaman bos ve sacma oldugunu dusunurum.. Beni bana değil, kimseye değil kendine sor... Anlatmadan anlayabilmek ... Asıl olan bu.

0|0
    0|0
  • sizce?

0|0
    0|0
  • Kendine güvenen.

Sakin, anlayışlı, oldukça sabırlı.

Dünyaları yiyen ama yine de formundan hiçbirşey kaybetmeyen birisi olduğu için herkesin gıcık olduğu.

Beyefendi birisiyim. Memnun oldum :)

0|0
    0|0
  • kendime güvenen aslında çok çabuk sinirlenen ve hemen tekrar düzelen,çok çok çok duygusal,sevdigine deger veren ama karşılık görmeye ,çok çaba harcayan bir kişiligim var sevdigi için...

0|0
    0|0
  • Tecrübeyle sabit olanlar veya yüz kişiye soruldu :)

1- Sinirli görünüyor ama çok sakin

2- İnatçı

3- Sabırlı ( bir soru 100 kere sorulsun, ilk kez cevaplıyor gibi cevaplarım)

4- Takıntılı

İnsanları üzgün görmeye dayanamam. Sanal ortamda bile tanımadığım biri karamsar bir şey yazsın acaba nesi var diye içim içimi yer.

Mütevazı mıyım? Estağfirullah :)

0|0
    0|0
  • 1-yavşağın tekiyim. 1 milyon euro verseler amcamı dayımı falan tanımam.

2-sinirliyim. cidden.

3-dünyada, bir tek ama bir tek kendime güvenirim.

0|0
    0|0
  • Dengesizin biriyim. Bugün ak dediğime, yarın kara diyebilirim... Birşeyi kafaya taktığımda içim içimi yer dururum...

0|0
    0|0
  • Az biraz sinirli (iş yerindeki arkadaşlar bilerek sinirlendiriyor hoşlarına gidiyor sinirlenince yaptıklarım) gır gır şamatayı seven espirili, çoğu zaman mütevazi, bazen suskun yani nerden eserse koç burcu da olunca çekilmez huysuz. :)

0|0
    0|0
  • sessiz sakin ve az konuşan biriyim

0|0
    0|0
  • siz benden kaçacak kadar 'ben' misiniz ?

0|0
    0|0
  • Sakinim her daim. Dünya yansa sinirlenemiyorum. Sinirlerim alınmış benim herhalde.

0|0
    0|0
  • ben aslında max cavalera'yım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Dede ben kimim ya?

2|3
    0|0
  • az biraz deli azdan çokda serseri

0|0
    0|0
  • Suskun,Girişimci,Sıcak kanlı,cömert,Çalışkan,zeki,insanları izlemeyi ve dinlemeyi seven,çok konuşmayan,konuştummu tam konuşan,ne istediğini bilen, boş işlerle kafamı yormayan,atarlı,sinirli,her istediğini yaptıran,sözünü dinlettiren,kafama koyduğum herşeyi yaparm, konu sevgilimse kıskancım.

0|0
    0|0
  • benim bişe demem gerek yok sanırım ;)

0|0
    0|0
  • Kıskanç,sinirli,çekingen ne biliyim..

0|0
    0|0
  • sinirli,soguk,eglenceli,rahat,tahammulsuz,sıkılgan,kinci,dengesız,arıza çekılmez bırıyım

0|0
    0|0
  • Sinirliyim aniden parlarım ve mesleğimden dolayı sakin ve sabırlı olmak zorundayım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...