Bakımlı erkek nasıl olmalıdır ?

geçende erkek arkadaşımla konuşuyorduk ve konu bakımlı olmaya geldi ve o bakımlı erkeğin böyle olması gerektiğini söyledi:

saçlarını her gün tarasın

Dişlerini günde 2 kez fırçalasın

2 günde 1 duş alsın

tırnakları kesik olsun

ayakkabıları temiz kıyafetleri birbirine uyumlu parfüm deodorant kullansın sakal yakışıyorsa bıraksın dedi.sizce bu erkek bakımlı mı değilsede ne eksikleri var ?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Daha ne olucak bide ayda 1 pasta poliş oooh tamamdır

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 2 günde 1 duşmu alsın? :) Duş dedigin yazda olsa kışta olsa hergün alınmalı en azından her gün saçlar yıkanmalı. Erkeğin bakımı o kadar çok yoktur bir sakal saç traşı, ki sakal seviyosa onuda kesmez. Yanaklarındaki tüylerini ağda yaptırır berberde. Bide vücut bakımı var birazcık diğer dedikleri her insanın yapması gerekenler zaten :)

0|0
    0|0
    • evet saçlarına sprey kullandığı için yıkıyormuş her gün ben yazmadım onu

• Daha başka ne olucakki zaten kaşlarını falan almadır, yüze maske krem falan sürmedir bunlar erkeğe yakışmaz yani :) Dediklerinden fazlası zarar :)

• Peki sana göre nasıl olmalıdır bayan soran?

0|0
    0|0
  • evet üstüne eklenecek başka birşey yok.

0|0
    0|0
  • güzel kokması yeterli olur

0|0
    0|0
  • ben bakımlıyım da ne faydası var ki

0|0
    0|0
  • bunlar zaten temel ihtiyaç gibi birşey. Bakımlı farklı.

0|0
    0|0
    • kontrolü şekilde boşladım. tabi ki insan bazı dönemlerde bakımsız olabiliyor. Ama mesleğini almış, düzenli geliri olan birinde bunlar saydıklarım olmalı bence. En azından ben bunları yapmadan rahat edemem.

• sadece fiziğe yaptıklarını söyledim kişilik olarak fazla konuşmaz gerektiği yerde gerektiği gibi konuşur

Kızlar Ne Diyor 2

• tuylerıne bakıcak tuysuz olucak.

sıgara yuzunden dıslerı sarı olmayacak.

el yıkamasını ve wc kagıdı kullanmasını bılecek.

kulandıgı roll-on ter kokutmayacak.

duzenlı dıs dr gorunecek.

kulaklarının ıcınde tuy olmayacak.

topuklarına bakım yapıcak.

mumkunse ;manıkur ve pedıkur yaptıracak.

aklıma ılk gelenler bunlar : )

0|0
    0|0
    • manikür pedikür? erkekleri kız yaptırdın resmen :D

• yahu ne alakası var ! bakımlı olmak onemlı...hem bunu estetık olarak dusunme.hıc yaptırdın mı kı ? ozellıklede pedıkuru ? yaptır bakalım ondan sonra yıne konusalım...yaptırmadan hıssetmeden atıp tutmak kolay.ayrıca pedıkur ya da manıkur bır kadının ne kadar hayatındaysa erkegınde hayatında olmalı.ıcı kırlı eller ya da yarısına kadar uzamıs tırnak etlerı cıks.

• bakımlı diyebiliriz

temizlik ve düzendir bakım denen şey en genel tanımıyla

kendine özen göstermedir

0|0
    0|0
Yükleniyor...