Genel seçimlerde oyunuz hangi partiye :)

hadi bakalım bir seçim anketi de biz yapalım. aydınlık yarınlar için Atamızın izinden gitmek ve ilerlemek için inşallah en güzel şeyler bizim için olur:)

gizli kardeş sen dışarı :)))

• CHP
    62% (8)55% (17)57% (25)Oy Ver
  • MHP
    15% (2)16% (5)16% (7)Oy Ver
  • AKP
    15% (2)23% (7)20% (9)Oy Ver
  • İP
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • DİĞER BELİRTELİM
    8% (1)6% (2)7% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
vay be dünyada böyle adamlar da varmış link

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• link

30 milyon avro çok yer kaplıyor babacım napalım?

4|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• Koyu bir ATATÜRKÇÜYÜM VE BUNDAN DA GURUR DUYUYORUM şimdi birlik olup ittifak zamanı, hayatım da evlere sığmayacak kadar parayı nasıl eritirim diye hiç düşünmedim ( aklıma gelmedi yoksa vallahi düşünürdüm ) ama şunu biliyorum, hırsızın hırsızlığını biliyor ve ses çıkarmayıp savunuyorsan ya akıl hastasısın ya da vatan haini.. ve vatan hainlerinin cezası da belli.. lan bir kerede delikanlı ol ben yaptım de, hepmi sen haklısın, yahu cennetlikmişsin sen.. şimdi de tübitaktaki ses kayıtlarını ortaya çıkaran 4 kişiyi işten atmış, yerine başkası gelecek ve montaj diyecekler, yok böyle bir şey ya vallahi yok.. insanlığını kaybetmiş, biraz daha yazarsam bende kaybedecem..

1|0
    0|0
    • adam resmen diktatör yaa benim anlamadığım muhalefet neden bişey yapamıyor niye kimse bişey yapamıyor atamın kemikleri sızlıyor

• çevremde hiç kimse akp ye oy vermiyor hiç duymadım. herkes lanet okuyor şikayet ediyor... bunun tek bir açıklaması var geçen genel seçimlerde çöpten çıkan oy pusulaları!

• Merak etmeyin bunlara oy verecek o kadar salak var ki saymakla bitmez, ama genede oy vermeyeceklerin sayısının daha çok olduğunu düşünüyorum.. dediğiniz gibi seçimlerde çöpten çok oy çıktı bu sefer de bence malesef olacak, ama hiç olmazsa bu sefer muhalefet işi sıkı tutsun yoksa gene bu şerefsizler az farkla da olsa seçimi hırsızlıklarıyla gene alabilirler çok dikkatli olmak lazım..

• hiçbirine vermeyeceğim al birini vur ötekine her gelen kendi cebini dolduruyor, akp de mhp de chp de... hepsi aynı!

2|2
    0|0
  • Belediye seçimlerinde İlde Chp ye , İlçede Mhp ye Genel seçimlerde ise Mhp ye verecem

4|1
    1|2
  • Chp tabii ki. Atamızın kurmuş olduğu "Cumhuriet" Halk Partisi her zaman önceliğim olmuştur. Ha şimdi diyecekler ki düz mantık hemen bunu tutuyor. Hayır. Orada dürüst insanlar var ve ülkeyi menfaatleri için yönetecek insanlar yok! Benim çok sevdiğim bir isim var orada mesela. Muharrem İnce... Keşke o olsa ama Kemal de iyidir. Adam doğruları söylüyor...

1|0
    0|1
    • Kemal önce SSK genel müdürken Kandile yolladığı ilaçların hesabını versin. Muharrem İnce ise FGnin okullarında öğretmenlik yapmışbir kripto

• flash tv nin haber spikerini aramış tayip neler söylemiş. spiker bu da mı montaj diyerek yayınladı telefon konuşmasına. nasıl hiddetli korkulu

• Ya öyle yapar bundan her şey beklenir...

• Allah korusun akp ye hiç oy atmadım atmamda en cazip gördüğüm CHP

3|3
    2|4
  • bir daha genel seçim olursa CHPye

4|2
    2|3
  • Sonuna kadar AKP

cayırt

1|5
    4|2
  • Akpliyim ama Sarıgülden yana kullanacagım oyumu :)

2|1
    3|5
    • isabetli karar... umarım genel seçimlerde de aynı kararı verirsin

• valla sırf gezi olaylarından zararım 30bin lira.

cigerim yanıyor..

herşey olabilir.

• gezi olayları nasıl çıktı? anayasada herkesin izin almaksızın yürüyüş yapabileceği yazıyor zaten.. insanların fikirlerini ve isteklerini dile getirmeleri doğal bir hak. onca ölen insan. kaç tane genç öldü kaç kişi ağır yaralandı. polislerin nasıl işkence yaptıklarını gördük. üstüne ödüllendirildiler. demokrasi ve adaletten mi bahsettiniz? hani nerde? insan canının yanında para ne kadar önemli

• Bütün siyasilerin hepsi aynı bokun farklı rengi. Hiç bir parti de benim oyumu hak etmiyor. Siz çalışın oyunuzu verdiğiniz adamlar ömrünün sonuna kadar sizin vergilerinizden ailesiyle birlikte geçinsin. Bir onlar akıllı zaten. Mühendis adam götünü yırtıyor, yıllardır havacılık alanında milletin önünü kesiyorlar, ne uçak üretebiliyosun ne ürettiğin şeyi deniyebiliyosun. Bir tane adam yok o mecliste.

0|1
    0|0
  • Bugünkü ses kayıtlarından sonra hala akpyi ölümüne destekleyen var mıdır acaba:)

3|0
    1|3
  • niye kimse MHP dememiş :)) benim oyum MHP :)

1|0
    0|0
  • yine hepsine basacağım. umarım günün birinde ben de oy kullanabilirim.

1|2
    0|0
  • Bence akp tasarüflü ampul kullanmalı. Devir tasaruf devri. Bu yüzden chpye vericem.

1|0
    0|1
  • Hiç biri tabiki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...