Neden? ve sorular sorunlar ..

Gitmek kolay , ya sonrası? Neden gideriz , neden kalırız? Neden yalnızız? Nedenlerle boğmayacağım sizi. Merak ettiğim tek bir şey var. O neden yanında değil? Yanında olsa bile neden gidecek?

Gitmek ya da beklemek için mi yaratıldık? Biraz müzik bizi anlatsın , sigara keyiflendirsin , biraz alkol aklını dağıtsın. Gülüşü , gülüşünü ya da bakışlarını sigara dumanına satabiliyor musun? Bir şarap bekledikçe değerlenir , bir şarap olsak değerimizi bilirler mi?

Hayatınızda kimi sevdiniz ya da seviyorsunuz demem. Gidecek çünkü. Siz bir gece oturcaksınız , elinizde avucunuzda aklınızda sadece diş fırçası , yorganı , tshirtleri , kazağı , gülüşü , gözlerinin parlayışı kalacak. Belki birazda dudaklarının tadı. Yolu bilen için gitmek kolaydır. Peki bilmeyenler. Yollara saptıkça hayatına dahada yaralar işlemezler mi?

Saçmaladıysam affola. Ama insan bir süreden sonra susamıyor. Ona konuşamadığınız ne varsa buyrun dökün. Dökülün. Ağladığınızı kendinizden gizleyemezsiniz.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• gitmeyecek gitmemeli gidemez. bazen öyle gerektiğini düşünürsün ve gidersin hata mıdır değil midir bilemezsin gitmelisin kalsanda değişen birşey olmayacaktır anlamasını istersin seni anlamış mıdır anlamasada olur giden gitmiştir ve bir tecrübe daha kazanırsın hayata daha farklı bakmaya başlarsın öyle olması gerekiyodu dersin biraz pişmanlık biraz acı biraz aşk biraz sevgi ve söylenmeyenler bir dahada hiç söylenemeyecekler ağlarsın sonra kendini toparlarsın ve belki de kandırırsın kendini başka yolu var mı ki?

1|0
    0|0
    • Başka yolu yok deriz , onu kaybediş cesaretimizi yitiriştir oysa..

• seninkide güzel de bazıları anlamıyo işte

• Bazıları öküz işte.

Erkekler Ne Diyor 3

• Kızlar hep duygusal olduklarından bahsederler. Şuana kadar bir kızdan okuduğum en duygusal ve aynı zamanda gerçeklik barındıran yazıydı. Şaşkınım yazılarına karşı. Keşke gerçek hayatta tanıma ve sohbet edebilme olanağım olsaydı seninle.

Sevgi ve aşk ömür boyu bile sürse sonuçta ölüm ayıracak. İnsanın kaderinde ayrılmak ve yalnızlık var fakat şu gözle baktığımızda ölüm, sevdiğin kişi ile beraber olmanın yani sonsuzluğun başlangıcı ise yaşadığımız hayat sonsuz aşk için bir sınavsa asıl olan bedenler yakın olması yerine bedenlerdeki ruhların yer değişmesi ise...

1|0
    0|0
    • Bende ölümü düşündüm ve teşekkür ederim. Ahirete saklı bir dua misali o ve ben defalarca öldüm , göremedim.

• bu yaşta bu kadar yoğun ve kontrollü sevgi, seni tebrik etmek lazım hem çok seviyorsun hem kendini kontrol edebiliyorsun

1|0
    0|0
  • hep neden diye sorgularsak doğru kararları veremeyiz sorgulamayı bırakbence

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben terkettim. 6 yil oldu, seni sevmiyorum defol dedim. Tek mesajla, gorusmeye bile layik gormedim. Cocuktum. Zamanla anladim onun yoklugunu onun beni ne kadar sevdigini. Donmek istedim. Istemiyor. Yada istiyor. Kendi de bilemiyor. Beklerim dedim. Bekle, belki donerim. Allah bilir diyor. Sonuna da aklim sende oyle veya boyle diyor. Bekliyorum caresiz. Belki aylar belki yillar sonra gelir diye. Umut dunyasi. Umut Allah´tandir diyor, ve bekliyorum.

0|0
    0|0
    • O terketti , geldi ben yolladım. Ben gittim o yolladı. Ben gittim her şey güzeldi. O yolladı. O geldi ben yolladım. Son bir şand daha diye yavlardım Yaradan'a. Verdi. O yolladı bu seferde. Şimdi çağırıyor. Gidemiyorum. Oda gelmiyor. Yokluklarımız 1 bardak gibi. 'koydu.' Misafirler elinden koyuldu.

• Umudum o oldu. Gerçekten ne el tutuluyor ne gözlere bakılıyor. Mesafe , mesafe aşka engel değil.

• Mesafeler nedir ki, göz görmüyor diye dönül sevmeyecek mi? Gönlün gözü yok ki... Kör kütük seviyor o ..

Yükleniyor...