Tipinde hiç bir enteresanlık olmayan birine neden bakarsınız?

Tipinde hiç bir enteresanlık olmayan saçıbaşı düzgün kıyafeti düzgün normal bi insan neden bakarsınız o tanımadığınız kişiye ?

0|0
12|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• tanımak için

0|0
    0|0
  • Normali bakmak olmasın:)

0|0
    0|0
  • Belki çok çekicidir

1|0
    0|1
  • inceliyodur ayrıntıları:D

0|0
    0|0
  • İnceliyordur tipini

0|0
    0|0
  • Bazen o basitliğe,doğallığa hasret kalır gözler, bunca tuhaflar varken!..

0|0
    0|0
  • Mutlaka ilgimi ceken bir durum vardir ki bakmisimdir :D

0|0
    0|0
  • kendime neden bakıyorsam o yüzden bakarım. bir şeyler görmek istiyorumdur.

0|0
    0|0
  • çok düzgün diye bakarım işte

0|0
    0|0
  • hoşlaşmıştır .d

0|0
    0|0
  • giciklik olsun diye.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Neden bakmasınlar ki? Normal olan bakmaktır.

İnsalık artık soğukluğa neden bu kadar alışmış? Neden bir bebek görüpte ona gülümseyip, normal bir insana sebepsizce "Merhaba" dediğimiz zaman yadırganıyoruz? İnsanlar sokakta, restoranda, umumi tuvalette bile bir aradadır. İnsanlığın doğasında gerek gözlerle, gerek konuşmayla ve farklı duyularla iletişim vardır.

Neden doğamızı inkar etmeye başladık? Şehir hayatı insanları neden yalnızlaştırdı? N'için göz göze gelmekten çekiniyoruz?

İnsanlığın özünde etkileşim var, iletişim var. Birliktelik var. Bence enteresan olan şey yabancılaşmak. Tipinde enteresanlık olmayan insanlara bile bakarım ben. İnsanları tanımaya çalışırım. Bu bana insanlar ile iletişimimde üzerime düşen görevi yaptığımı ve insanları tanıdığımı gösterir.

Ve insanları çok iyi tanıdığımı düşünüyorum ben.

0|0
    0|0
  • sıcaklık hissedersin o yüzden

0|1
    0|0
  • Bakmazlar zaten.Tipinde hiç bir enteresanlık olmayan saçıbaşı düzgün kıyafeti düzgün normal bi insan,kendisine bakıldığını zannetmiştir.Hepsi hayal ürünü

0|0
    0|0
  • bazılarında vardır boş boş bakma hastalıgı..aklında başka şeyler vardır sana baktıgının farkında degildir..kendine geldiginde başkasına bakarken bulur kendini.:)

0|0
    0|0
  • Bilinç altından gelen bir şey sanırım...

0|0
    0|0
Yükleniyor...