Siz iktidarda olsaydınız telefonunuzun dinlenmesinden rahatsız olur muydunuz?

Siz iktidarda olsaydınız telefonunuzun dinlenmesinden rahatsız olur muydunuz? Ben olmazdım, hatta bırakın rahatsız olmayı telefonumu 7/24 internette herkesin dinlemesini sağlardım, dürüst insan neden telefonda konuştuklarını saklasın ki? Şimdi eşimle sevgilimle fantezi yaparken millet niye dinlesin diyen sazanlar olacak, bu durumda dinliyorlarsa dinleyenin ahlaksızlığı! Siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
rahatsız olanlar sebebini yazabilir mi?

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Gizlim saklim yoksa niye rahatsiz olayim dinlesin halkimin guvenini kazanmak daha onemli

1|0
    2|1

Kızlar Ne Diyor 8

• Bunun iktidar olmakla alakası yok.

Kişinin yaşantısına müdahaleyi asla hoş karşılamam.

Ama bu işin cılkı çıktı. O onun kasetini, diğeri öbürünün telefon konuşmalarını böyle meydana çıkarır işte. Dürüstlükten eser yok bunlarda. Müstahak. Her şey karşılıklı.

1|0
    1|0
  • rahatsız olurdum sonuçta özel hayatın dokunulmazlığı diye bsy var

1|0
    0|0
  • İktidarda da olsam sıradan bir insan da olsam fark etmez, telefonumun dinlenmesinden rahatsız olurum. Bunun dürüst bir insan olup olmamakla alakası yok, mahremiyet alanı denen bir şey vardır ve hiç kimsenin bu çizgiyi ben izin vermediğim sürece geçmeye hakkı yok. Bu bir suç ama Türkiye'de ak koyun kara koyun karıştı, hak mak kimsenin umursadığı yok zaten.

0|0
    0|0
  • rahat olunacak tarafı ne onu söylesen ?

0|0
    1|1
    • rahatsız olunacak tarafını anlasam, koskoca ülkenin başbakanı neden saklayacak bir şeylere sahip olsun?

• ister başbakan ister mahallenin bakkalı. rahatsız olur her normal insan.

iki ekmek al diye telefon açsam kardeşime o dinlense onada rahatsız olurum.. kime ne benim telefonumdan .

• olurdum

0|0
    0|0
    • neden?

• nasıl ortaya çıkar, 5 senelik adliye personeliyim hiç bir suçlunun suçu itiraf ettiğine rastlamadım?

• o kadar derin düşünemem ben, benim telefnlarımın dinlenmesini istemezdim dedim basbakanı dinlesnler bana ne

• Kimsenin dinlemeye hakkı yok. O benim özelim, ötesi var mı? Ama bu siyasilerin özeli olsun, uğradıkları haksızlıklar olsun pek umrumda değil. Al birini vur ötekine..

1|0
    0|0
    • bütün herkes mi özel hayatı telefonda yaşıyor?

• ama sen burada koskoca bir ülkenin başbakanısın, ben de kamu görevlisiyim telefonum dinleniyor mu dinlen miyor mu bilmiyorum ama hiç umrumda değil

• Evet, çok acı.

• Dinlemek etik degil de calip cirpmak da etik degil hani.

0|0
    0|0
  • Güldürdün. Işinize geldiğinde de bir taraflarınız çatlayana kadar özel hayatın gizliliği diye çığırırsınız.

1|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Tayyip telefonda seks mi yapacak ki ondan rahatsız olsun. Onların rahatsızlığı ÜÇBEŞ KURUŞta olsa yaptıkları hırsızlıkların deşifre olmasından.

Ha milletin 1 tllik ekmeğe 40 takla attığı ülkede 1 milyon liraya üç-beş kuruş diyorsan ayrı bir o* çocuğusun. O da ayrı mevzu.

1|0
    0|0
  • he sen tüm mahremiyetini ortaya dök dinleyenin ahlaksızlığı olsun.. benim adımda ahmet memnun oldum.

1|0
    0|1
  • İktidar olmadığım halde yine rahatsız olurum.

1|0
    0|0
  • iktidar olduğum halde telefonum dinleniyorsa o telefonu onların ...😡😡😡😡

0|0
    0|0
  • şuan dinlenmekte istemem illa hukumet olmaya gerek yok

0|0
    0|0
    • şu an istememen normal ama başbakan olduğunda rahatsız olmamalı bir insan

• iktidarsızım ben :( keşke dinleseler..

0|0
    0|0
Yükleniyor...