2 verilmeyen penaltı ve bir yanlış kırmızı kart hakkındaki düşünceleriniz?

yalan yanlış kararlar gsliler şimdi sallayıp durcak yine bendemiyorum. yorumcular diyor maç hakkındaki düşünceleriniz.

Güncellemeler:
ağlamayın diye yazanlar var galatasaray resmi açıklama yaptı hakemlerle ilgili kendisini küçük düşürdü sizin kadar ağlıyamayız :)))

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• net penaltı , kırmızı kart yan hakem yüzünden avantaja bıraktığın pozisyonda oyuncunun oyuna dahl olmasını engellemekten elazığlı sporcu sarı kart görmeli idi .

emenikenin ceza sahası içinde ikinci pozisyonu penaltı . direk ayağına müdahale var oyuncu kendini atar atamaz sonuçta ayağına müdahale var mıvar hareket etmesine engel mi engel sonuç verilmeyen ikinci penaltı .

bu arada madem hakemler bu kararları vermiyor . sen atacağın pozisyonları ıskalamayacaksın . ilk yarı 4 -0 olabilecekken ne bu dağlara taşlara attınız topu buda başka yönü

0|1
    0|1
    • hocam çok haklısın ilk 5 dakikada kaçan gollere aklım şaştı benim yani emenikenin fizik gücünü bilmesem burak dicektim .

• tek eksiği ben yaparım diyememsi formu yerinde 2 gol atsa sonrasında bir 15 tane daha atardaaa mesele o iki golde . gelde şimdi bu forvetlere bir alex arama :(

• alex e gerek yokta zaten haftaya oyuncular geri dönüyor :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Cristian Baroni; Ne olduğunu anlamadım. Her hafta tekme

atıyorduk, bize tekme serbest dediler. Kırmızı kartı çok ağır

buluyorum! :)

2|6
    0|3
  • Bende mac özetını ızledım arkadasım tamam bır net penaltı vardı ama digeri penaltılık degıldı kırmızı karta gelınce gercekten adamın öyle bı yerıne tekme sallıyokı gormemek ıcın kör olmak lazım belkı kırmızı yerıne sarı olabılırdı . Ayrıca volkanın mactan sonra tehditkar konusmalarını da yakıstıramadım kendıne... O ne öyle azız yıldırım tahtını onamı bıraktı. Tamam ben demıyorum hakem sutten cıkmıs ak kasık ama sız hatalı oldugunuzda hakemler sızın lehınıze karar verdıgınde cıcı hakem canım hakem vermeyınce tuh kaka yok böle mantık.

0|2
    0|0
  • 5.ve 6. hakem uygulamasını hep unutuyorsunuz işiniz gücünüz Galatasaray olmuş yabancı kuralı olmasa biz şu an göklerdeydik tabi sizin o renktaşınız olacak herif bunu fırsat bilip bizi 6+0+4 ile engellemeye çalıştı ama başaramadı başaramaz da gören de sizi süper oynadı sanar berbat oynadığınız oyunun hakkıydı zaten

0|1
    0|1
  • Bazen farklı maçları mı izliyoruz diye düşünüyorum.Aynı maçı izliyosak bu kadar mı körsünüz?Yaptıklarınıza kimse ses etmiyo bari susun oturun yerinizde.Rakip takımı pes ettirmek için her türlü rezilliği yapıyosunuz.Ona bir şey yok.Konu size dokununca cırlayıp duruyosunuz.

1|1
    0|1
    • yorumunuzu saygılıca yapmanızı rica ediyorum hakemlerle ilgili resmi açıklama yapan fb dil gs dir buna göre hangi takımın. küçük düştüğü bellidir

• alıştık hakemlerin şerefsizliğine. Beşiktaşımla Fenerin kaderi bu sanırım.

0|1
    0|1
  • Fenerbahçeli futbolcuların aklı Çarşamba günü yeni bölümü oynanacak olan Muhteşem Yüzyıl dizisindeydi. Bu puan kayıpları normal arkadaşlar

4|6
    0|2

Erkekler Ne Diyor 18

• Bu maçtada hakem konuşuluyosa dicek bişey yok her kaybedilen puanlardan sonra hakem diyenler ki bu maç temiz. Geçen hafta nerdeydiler :)?

1|6
    0|0
  • Noldu o centilmen tavırlarınıza ?.. Cas kapıya kadar geçirdiğinde medenıyet saçıyordunuz..

O değilde maçın hakkı beraberlikti.. hakemde sorun yok, i*nelik lacivertte..

3|5
    0|0
  • Ümit Özat´mı diyor?

3|6
    0|2
    • bünyemin gezer diyor.

• renktaş niye öyle diyorsun ama bruno,meireles ve canere çifte standart uygulanıyor atılmıyorda niye baroni atılıyor araştırmaları lazım kesin bir iş var burada. qğwle :D

• sizin gibi 600 700 kelime açıklama yapmamış 6.7 cümle yapmış ve takımın formsuzlunada katılmış sen ona açıklama dicene kendi takımın kaç cümle açıklama yapmış git onu say birde biz galatasaray maçı için acıklama dil elazıg maçı için yaptık sizinkiler ise fenerbahçe kasımpaşa maçına ve hakemine eleştiri yaptı her soruda olduğu gibi saçmalamaya devam ediyorsun dostum :))))

• Ersun YANAL : ''Aklımız Chelsea maçındaydı, Böyle zorlu Elazığ deplasmanında 1 puan almamız beni mutlu etti'' :Ddd:Dddadsd

3|7
    0|1
  • Az önce Baroni'nin pozisyonunu gördüm yani kırmızı verdi diye hakeme kızmak haksızlık olur. Yapma orada sallama o ayağını öyle bir anlık sinirine hakim olamamış Baroni. İkinci yarıda ceza sahası içinde elle oynamayı göremedi Fener'in bir penaltısını vermedi.

1|1
    0|1
  • fbliler yerdeki adamı tekmelemeye alışmışlarken yine böyle bir durumda bu sefer hakem doğru karar verip kırmızı kart gösterdiğinde yine çirkef yüzlerini gösterdiler hakem bu maçta emenikeyi atmalıydı kendini çok yere attı aynısını burak yapsa adı çıkardı kesinlikle bu akşamki hakem ne olursa olsun 2 mücadelelerde sürekli fbnin lehine düdükler çaldı ve bu akşamki maçı resmen fenerbahçenin lehine yönetti bir fb forması giymediği kalmıştı ama elazığa helal olsun hakkı yendiği halde iyi oynadı bu akşam elazığ 2 puan kaybetmiştir hakem yüzünden

0|0
    0|1
  • Tabi bütün yorumcular kırmızı değil der alıştılar çünkü bu hareketlerin kırmızı olmamasına.

Meireles,Caner,bruno yapıyor kırmızı yemiyor niye baroni yiyor dimi bencede çifte standart var araştırmaları lazımm haksızlık baroniye.

0|2
    0|2
  • :D Öfffffff... he canım he yavrum. Bilet geçmiyor artık, akbil alacaksın... ney akbilini bilet gibi kutuya mı attın? Alamazsın,mühür vardır onda. Mühürüde şoför kıramaz. Anca yarına. Bugün git yarın gel.

2|1
    0|0
  • adamlar alıştı tabi her hafta tekme atmaya bu sefer kırmızı yiyince şaşırdı.

3|3
    0|0
  • Yenince fenevliler : Alın terimizle aldık

Yenilince fenevliler : futbolun katili hakemler

Ne eziksiniz lan 7enevliker

1|3
    0|0
    • kendi kulübünün hakemlerle ilgili açıklamasına bakarak kimin ezik oldunu anlıyabilirsin git biraz yorumcuları dinle :)))

• kanallardaki bütün eski hakemler,yorumcular(gslisi,bjklisi,tslisi) ve dünyanın gelmş geçmiş en iyi hakemlerinden birisi olan markus merk kırmızı kartla alakası yok diyor,ama burada gsller net kırmızı diyor gelde gülme şimdi -18 arkadaşlara.

1|2
    0|7
    • eyvallah kardeşm.

• içlerinde fenernahçe ye karşı öyle bir düşmanlık varki hak vermek lazım şuan bizi sinirli zannediyorlar aksine çok sakiniz :))

• baroni sanki yerde yatmıyodu itmese elazıglı oyuncu üzerinden kalkmayacak

• 1 penaltı verilebilirdi o pozisyon tartışılır ama kırmızı doğruydu. her hafta birsürü takımın penaltısı verilmiyor bu kadar abartmaya gerek yok.

1|3
    0|0
  • hakem hatası değil bunlar bilinçli yapılan hareketler. emenikeye iki defa penaltı yapılıyor alpere ceza sahası önünde faul yapılıyor maçın son dakikasında elazığlı oyuncu elle oynuyor toplam 3 penaltı verilmiyor. en güzel cevabı volkan verdi lige zevk vermeye çalışıyorlar ama sonunda zevki biz vereceğiz dedi

0|0
    0|0
  • tff arkanızda oldukça geçer dostum geçer bişeyiniz kalmaz..

1|3
    0|0
    • Nickine karşı bayern münih diyorum.hardcore yaptı adamlar

• bende Bayern Munchen tutuyorum zaten nick eskide kaldı :) bu kadar stres yapma dostum hiçbi kulüp taraftara para ödemesi yapmıyor ;)

• Alıştık artık bunlara ya link

1|2
    0|2
  • Hakem eşcinsel, federasyondakilerin hepsinin annesi genelevde çalışmış falan...

0|0
    0|0
  • karaktersizlik.

0|0
    0|0
  • ahahahahaha ağlamayın

1|6
    0|1
Yükleniyor...