Yine fenerbahçe yine hakemler yine mağdur fenerbahçe sizce artık abartılımıyor mu?

fenerbahçeliler her hafta hakemler bizi doğruyor demesi artık tüm takımların tepkisini çekiyor

0|0
7|21

En İyi Kız Görüşü

• vicdanlı hakemler doğru karar verdi

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Baroni bence haklı Alves,Caner aynı hareketin daha ağırını yapmasına rağmen kart görmüyorlar ama Baroni kırmızı yiyor bu resmen çifte standart Baronin tek suçu Alves ve Canere özenmesiydi adam onlara kart veriyorlar banada vermezler dedi ve tekme attı

Türkiye için adalat Baroni için adalet.

2|3
    0|0
  • fbliler yerdeki adamı tekmelemeye alışmışlarken yine böyle bir durumda bu sefer hakem doğru karar verip kırmızı kart gösterdiğinde yine çirkef yüzlerini gösterdiler hakem bu maçta emenikeyi atmalıydı kendini çok yere attı aynısını burak yapsa adı çıkardı kesinlikle bu akşamki hakem ne olursa olsun 2 mücadelelerde sürekli fbnin lehine düdükler çaldı ve bu akşamki maçı resmen fenerbahçenin lehine yönetti bir fb forması giymediği kalmıştı ama elazığa helal olsun hakkı yendiği halde iyi oynadı bu akşam elazığ 2 puan kaybetmiştir hakem yüzünden

1|2
    1|1
  • Ağzına sağlık hakemde hakem ne hakemi? Net kırmızı kart.. Geçen hafta 3 kırmızısı es geçilince kimse soru açmıyoır :)?

GS Antalyada 1 puanı bile haketmedi BJK karşısında 3 puanı haketmedi ama futbol bu önemli puanlar aldı kimsede çıkıp FB 2. yarı içerde dışarda iyi oynamıyor demiyor hakemde hakem

0|0
    0|0
    • Doğrudur bir şey diyemeyeceğim bundan 2 sene öncesine kadar çoğunda Galatasaray sempatisi vardı buda bir gerçek. İşte stat konusu Melo ve Eboue konusunda yaşananlar. Galatasaray'lıların Feda ile ilgili açtığı pankart falan Beşiktaş'lılar Galatasaray kulübüne ve taraftarına biraz gıcık kaptı. Bazılarıda hiç kabul etmediğim birşey yapıp Fener'e yaklaştı. Ama şimdi bazı Galatasaraylılara sor Fener'e gıcık olduğu için Beşiktaş'a sempatim var der. Aynı şey Fenerliler içinde geçerlidir. Oluyor işte :)

• kesinlikle abartılıyor bence aziz yıldırım tekrar hakem odalarına girmeli yoksa siz maç kazanamayacaksınız geçen hafta verilmeyen kırmızı kartları konuşmuyosunuz hiç ya da gol atana kadar uzatılan maçları aziz in hakemleri fırçalayarak tehdir etmelerini sadece size verilmeyenleri konuşuyosunuz biraz daha objektif olun bence

0|1
    0|0
  • 2 haftadır verilmeyen kırmızı kart şükürler olsun ki bu hafta verirdi hakemi tebrik etmek gerek. Fenerliler geçen hafta tanınan çifte standartı görmezden geliyolarda şimdi kırmızı verilince ağlamaları çok komik.

0|0
    0|0
  • hakemler bir tek fenerbahçe kazanınca güzel maç yönetiyorlar.. :)

1|3
    0|0
  • ne mağduriyeti azcık objektif izleyin şu maçları kırmızı kartı kast ediyorsan kart doğru

1|0
    0|0
  • Aynen lan kendileri sanki barça real her maçı alcaklar yenemiyolar sonra direk hakeme bok atıyolar

1|2
    0|0
  • Arkadaşım fenerbahçe bugune kadar 6 7 maç hakemin son dakikakadaki abartılı uzatmalarıyla kazandı. Bi maçı da kaybedince kötü oynadık deyin

2|0
    0|0
  • Baroni'nin pozisyonunu henüz görmedim kaçırdım o pozisyonu. Ancak ikinci yarı net bir penaltılarının verilmediği ortada.

0|0
    0|1
    • Kesinlikle kişisel algılama çok dikkat ettim baktım bu forumdaki Beşiktaşlılarda FB sempatisi var bu gerçek :) Bu yorumun için değil genel olarak

• yıllardır hakemler sayesinde kaldırdınız kupaları sesiniz o zaman niye hiç çıkmıyordu mk. fenev p*çlerine az bile tamamiyle kulübü kapatılması gereken faşist bir camia..

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeye ne yapılsa hakdır..

1|0
    1|0
  • kanallardaki bütün eski hakemler,yorumcular(gslisi,bjklisi,tslisi) ve dünyanın gelmş geçmiş en iyi hakemlerinden birisi olan markus merk kırmızı kartla alakası yok diyor,ama burada gsller net kırmızı diyor gelde gülme şimdi -18 arkadaşlara.

0|0
    0|4
  • beşiktaş naapsın :)

0|0
    0|0
  • ilk devre lehlerine yapılan o kadar hata var ki o zaman iyiyi sesleri çıkmıyordu

0|0
    0|0
  • puan kaybı olmasaydı fenerin hakem olmayacaktı neden bu durumlarda hemen hakem diyorsunuz alamıyorum

0|0
    0|0
  • Maçları izle ve elini vicdanına koyda onu söyle :)

0|0
    0|0
  • merak etmeyin bundansonra hakemleri biz kontrol altına alıcaz o zaman napıcaksınız bilmiyorum :))

0|0
    0|1
  • Hiç futboldan anlamayan biri ebjoktif izlese maçı 2 penaltının ve haksız kırmızı verildiğini söyler.

0|0
    0|1
  • hakemlerimizin hic birinde iş yok

tüm takımlara haksızlıklar yapılıyor

0|0
    1|0
  • Yendiler mi sorun yok Yenildiler mi auvvvvvvvvvvv

3|3
    1|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Cidden abartıyorlar bu sene ligin en çok konuşulan şeyi hakemler zaten zannediyorlar ki sadece Fenerbahçe'nin canı yanıyor Yunus Yıldırım'ın vermediği penaltıyı konuşuyorlar ama sanki bu adam diğer takımlara hiç zarar vermedi G.Birliği maçımızda Drogba'yı döven adamlara 1 sarı çıkardı mı? Hayır bu kuş takımı aklı sıra hakemleri korkutup her şeyin kendileri için yapılmasını istiyorlar Fenerasyonun başındaki tüpçü hem Fenerli hem de zamanında Beşiktaş'ın başkanlığını yaptı soruyorum bu adam bizi engellemek için yabancı kuralını getirdi şimdi söylesinler bakalım Federasyon bizim yanımızda mı? Objektif bakacak olursak ülke futbolunu 5. ve 6. hakemler bitiriyor bitirmeye de devam edecektir

0|0
    0|0
  • aynen tamamıyle katılıyorum bu ne ya önüne gelen sanki kendilerinki sütten çıkmış ak kaşık gibi meloya saldırıyo. korktular tabi

1|1
    1|0
  • Fatih Terim zamanında ne isyan ederdi Galatasaray,ne maçlar bağlardı bu sayede.Şimdi tuzu kuru bakıyorum isyan edenlere karışıyor.

0|0
    0|1
  • Yazıktır yediremiyorlar sonra böyle bahanelere sığınıyorlar.

0|2
    1|1
  • ben şikayet etmekten sıkıldım siz böyle sorular sormaktan sıkılmadınız :)

0|1
    1|2
  • Alıştık artık Fenerbahçeliler olarak

Ama her şeye rağmen yine Fenerbahçe yine Fenerbahçe ;)

0|0
    1|0
Yükleniyor...