Kızlar bir erkeğin sizden hoşlandığını anladığınızda ne yaparsınız

Kızlar diyelim birisi sizden hoşlanıyor bunu hal hareketlerinden anladınız ama açık açık söylemedi size siz nerdeyse eminsiniz yani.Eğer siz de hoşlanıyorsanız nasıl davranırsınız, hoşlanmıyorsanız nasıl davranırsınız ?

0|0
30

En İyi Kız Görüşü

• Akışına bırakırım olayı çünkü gerçekten hoşlanıyorsa eğer er ya da geç söyler... Sende bunu çok düşünme ve doğal davran çünkü bunu düşündükçe hal ve hareketlerin ister istemez değişecek ve bu sefer o anlıyacak senin ondan hoşlandığını ilgisiz kalma tabi ama aşırı ilgili olduğunuda belli etme ortada dur her zaman çünkü başıma geldi. Yakın arkadaşımdan hoşlanıyordum oda benden ve çok belli ediyordu bunu bana çevrenin anlamasıyla birden 180 derece dönüş yaptı ve ortada hoşlanıyormuş gibi görünen ben oldum o hataya düşme derim depresyonluk bir durum çünki

0|1
    0|0
    • Eğer sakıncası yoksa size özelden durumumu detaylı anlatabilir miyim ? Zor durumdayım biraz burada tam anlatamıyorum

• anlatabilirsin canım mesaj at özelden

• Çok sağ olun.İstek gönderdim

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben muhabbeti kestim lan sevdiğim halde numaraları da sildim ulaşamıyorum biri mesaj atsa bile o mu bilmiyorum. Atmıyodur gerçi biz konuşmadan önce kankaydık.

0|1
    0|0
  • Bende hoşlanıyorsam kötü davranırım :D hoşlanmıyorsamda muhabbetimi keserim aşktan kaçıyorumhep :D

0|1
    0|0
    • kaç git aşk acıdan başka birşey getirmez

• Güzel birşey bence hayat için amacın (bos bir amac ama )oluyor ama bu yasta aşık olmak çıkmak bana ergence geliyor 1 kere oldu bitti birdaha olmaz insallah :D

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...