Facebooktan sevgilinizin sizi aldattığını düşünüyomusunuz?

Yeni bişey buldum arkadaşlar gizlilik- hareket dökümü-sol at tarafta daha fazla tıkladıktan sonra ara ya tıklarsanız gün içinde ve eski zamanda kimleri arattığını görüsünüz.ama şifresini bilmeniz lazım.Ben baktım Allah var bişey çıkmadı..

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• düşünmüyorum. her gün oradan kontrol ediyorum hat şifresi de var ne zaman kimle konuşmuş mesajlaşmış hepsi çıkıyor :D onu da dene :D

0|1
    0|0
    • o nasıl oluyor öğrette bilelim :)

• mesela arkadaşının tel numarasını ve online şifresini istiyo onu almak için arkadaşından isticeksin ya da sen gizli gizli alcaksın vodafonenin sitesine gir online işleme anlarsn

• anladım ben denicem :))

Kızlar Ne Diyor 3

• bi sevgillim olsada baksammm of bu devirde sevgilin yoksa çok canın sıkılıyor kavga etcek kimse bile yok slkdhfdshfds

0|1
    0|0
    • üzüldüm çıkar be arkadaşım herkesin nasibinde birisi vardır .

• yoo istemiyorum şuan iyiyim :D

• boş ver ya sevgilin var derdin var böle kal :)

• çıksa nolcak bakabilir birde nevarda şimdi birde facebook aldatmasımı çıktı of

0|0
    0|1
  • sevgilim olmadıgı için sorun yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Senelerdir var o ne yuvalar yıktı ne yuvalar

0|1
    0|0
    • walla ratsgele baktım buldum doğrudur inanırım :)

• Kız arkadaşın bu durumun farkında olup haraketler dökümünün bir kısmını silmiş olabilir hergün giren biriyse zamanlara bak atlama varsa silmiştir birşeyler

• yok kardeşim ya eskilerde duruyor kız ve akrabalarından başka bişey çıkmıyor.

• gizliige nasl giriyoz

0|0
    0|0
Yükleniyor...